Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ZzzzzzzzzzZZZzz τι ειναι αυτα ρε;

    Ελα να ανεβαινουμε λιγο με ανδρικη μουσικη:


    Do a barrel roll!

    Comment


    • Πάρτε και ένα πολύ καλό απο το Dragon Age 2:



      Πάρτε και ένα 2ο:

      Comment


      • Originally posted by Ramparter View Post
        ZzzzzzzzzzZZZzz τι ειναι αυτα ρε;

        Προφανώς δε σου αρέσουν τα γρηγοριανά (temple of time?)

        Πάρε τότες:




        Christop, θεικά...
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Το δεύτερο που έβαλε ο Christop δεν παίζει στις ερωτικές σκηνές του πρώτου Dragon Age;
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Ρε συ Straier, δεν αφήνεις τις ερωτικές σκηνές να πάρεις καμιά ψαρόβαρκα να πας προς την ηπειρωτική Ασία? Σε βλέπω να γυρνάς στην Ελλάδα με τρία έξτρα πλοκάμια και μωβ αν μείνεις κι άλλο εκεί που είσαι...
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • μπα για να ειναι τοσο ανετος και να μιλαει περι ανεμων και υδατων μαλλον θα τα εχει κανονισμενα αυτα...

              Comment


              • Μπα δεν έχω κανονίσει τίποτα. Άλλωστε και τα εισιτήρια που έκλεισε η πρεσβεία είναι για το Σάββατο οπότε βλέπουμε μέχρι τότε.
                Σε βλέπω να γυρνάς στην Ελλάδα με τρία έξτρα πλοκάμια και μωβ αν μείνεις κι άλλο εκεί που είσαι...
                3 έξτρα σημαίνει πως έχω ήδη μερικά;
                Ρε συ Straier, δεν αφήνεις τις ερωτικές σκηνές να πάρεις καμιά ψαρόβαρκα να πας προς την ηπειρωτική Ασία?
                Αλλά και στην ηπειρωτική Ασία να πάω σιγά τη μεγάλη διαφορά που θα έχει το Βλαδιβοστόκ πχ από εδώ που είμαι. Εξαρτάται και από το πώς θα φυσάει ο αέρας.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • Έβαλα λίγο Brotherhood να πάρω κάποια achievements και ξαναπωρώθηκα με τον τίτλο,οπότε πάρτε να'χετε.
                  City of Rome
                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Ναι τώρα άκουγα μερικά κομμάτια από τον τίτλο, δεν το έχω πάρει ακόμα όμως...
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Εντάξει,όταν τελειώσεις με το 2 ξέρεις τι να κάνεις.Ένα μικρό διάλλειμμα,με κάποιον άλλο τίτλο και μετά Brotherhood.Μην πάθεις και overdose.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • καλα βαζετε κομματια απο AC και δεν εχετε βαλει ακομα το παρακατω?




                        το ακουγα καθε μερα για κανα 4μηνο

                        Comment


                        • Σωστός.Απλά εγώ έβαλα από το Brotherhood το οποίο παίζω αυτή τησ τιγμή.Νομίζω όμως πως σε παλιότερο ποστ το έχω βάλει κι εγώ.Δεν παίρνω όρκο βέβαια.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Comment


                            • Nostalgic moments of a beautiful era...







                              Comment


                              • LittleBigPlanet

                                Cries in the Wind
                                Artist: The Daniel Pemberton TV OrchestraYou can download this album from iTunes for $9.99.Track #11(c) Media Molecule


                                Volver a comenzar
                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                                Το συγκεκριμένο κομμάτι το μίσησα στην αρχή,αλλά όσο περισσότερο το ακούω,τόσο καλύτερο μου φαίνεται.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X