Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobile gaming

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Να ρωτησω: εχω ενα LG KP500 Cookie, το οποιο ειναι touch screen. Δεν παιζει με την μια κατεβασμενες java εφαρμογες γιατι μου λεει download fail. Πως μπορω να εγκαταστησω και να παιξω παιχνιδια στο εν λογω κινητο;
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • #17
      Flight Control - iPhone/iPod Touch. 0.79 ευρώ.

      Τρομερά εθιστικό παιγνίδι στο οποίο κατευθύνεις αεροπλάνα στον αεροδιάδρομο και προσπαθείς να μην χτυπήσει το ένα το άλλο. Πολύ απλή ιδέα η οποία εκτελείται τέλεια. Απλά must-have.





      Comment


      • #18
        Originally posted by DjSolid View Post
        Να ρωτησω: εχω ενα LG KP500 Cookie, το οποιο ειναι touch screen. Δεν παιζει με την μια κατεβασμενες java εφαρμογες γιατι μου λεει download fail. Πως μπορω να εγκαταστησω και να παιξω παιχνιδια στο εν λογω κινητο;

        Dj μπορείς να μπεις στο internet με το εν λόγω κινητό; Αν όχι τότε πρέπει να κάνεις κάποιες ρυθμίσεις (η εξυπηρέτηση πελατών του δικτύου σου ξέρει). Έτσι λογικά θα μπορείς να συνδεθείς στο ιnternet για να κατεβάσεις το παιχνίδι.
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #19
          Το έπος, τώρα και στο mobile gaming.

          Sonic Unleashed
          E3 09: Debut Trailer
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment

          Working...
          X