Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αγαπημένη σας κονσόλα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kάτι που συμβαίνει σχεδόν με κάθε κονσόλα που πουλάει.Υπάρχει μεγάλη σαβούρα αλλά υπάρχουν και ορισμένα που τραβάνε τις πωλήσεις.Το θέμα δεν είναι οι πωλήσεις.Αλλά το ότι το Wii λόγω της νοοτροπίας της nintendo για casual-non gamers(που είναι άπειρα περισσότεροι από τους hardcore) δεν τράβηξε τους hardcore.Κάτι που είχε κάνει παλαιότερα με τα n64-gc.Γι΄αυτό και το n64 να έμεινε σε πολλούς από εμάς που όσο και να πείς τίνουμε προς το hardcoriliki.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Τείνουμε όμως ασυμπτωτικά,και αυτό είναι το πρόβλημα
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • E ναι είμαστε αλλά δεν το λέμε με λίγα λόγια.Kρυφοhardcore λοιπόν..
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Ψηφίσαμε Ν64 γιατί περάσαμε τα καλύτερα gaming χρόνια μας με αυτή την κονσόλα (εγώ τουλάχιστον).

          Όλα τα άλλα περί επιτυχημένης κονσόλας και μπλα-μπλα-μπλα είναι για τους αναλυτές και όχι για τους gamers.

          edit: fail έχω μείνει μια σελίδα πίσω.

          Comment


          • Δε πειραζει, N64 can't get enough praise.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Originally posted by Ormion View Post
              Ψηφίσαμε Ν64 γιατί περάσαμε τα καλύτερα gaming χρόνια μας με αυτή την κονσόλα (εγώ τουλάχιστον).

              Όλα τα άλλα περί επιτυχημένης κονσόλας και μπλα-μπλα-μπλα είναι για τους αναλυτές και όχι για τους gamers.

              edit: fail έχω μείνει μια σελίδα πίσω.
              Eγω προσωπικα δεν το χαρηκα και πολυΙσως επειδη αργησα να το παρω(1999)

              Comment


              • Kai pali egw gameboy tha psifhza pantws...
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Η μέγιστη αυτή μια ψήφος στο Wii είναι που δίνει νόημα σε ένα αδιάφορο poll.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Να μην ειναι public το poll...
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Ν64 γιατί είχε το oot που είναι το καλύτερο παιχνίδι όλου του κόσμου(μου)!

                      Comment

                      Working...
                      X