Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 35 ευρώ το Mass Effect Collector's Edition για 360 στο ΠΛΑΙΣΙΟ...Not bad...
    Πιστεύω αξίζει και μάλλον θα το τσιμπίσω

    Comment


    • Ο Κοτσοβολος παντως εχει την απλη εκδοση του ΜΕ 20γιουρο

      Comment


      • Χμ...Οι διαφορές ανάμεσα στις δύο εκδόσεις ποια ακριβώς είναι ;

        Comment


        • Opos panta Metal Case and extra bonus stuff
          Born From Darkness...Raised By Light....
          My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
          Official O.G.C Member

          Comment


          • Βart πάρε την απλή. Boycot στις le από εδώ και πέρα. Άσε που σιγά τα extras, και εγώ το έχω μετανιώσει που πήρα την le.

            Comment


            • Ναι , έχεις δίκιο αυτό παρατήρησα σε μία πρόχειρη έρευνα ότι δεν αξίζει για το συγκεκριμένο παιχνίδι η Collector αφού τα extras δεν είναι και τίποτα σπουδαίο...

              Άρα απλή έκδοση goes for me ;)

              Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά

              Comment


              • Βασικά καμία collector's του Xbox 360 δεν αξίζει εκτός και αν κοστίζει ελάχιστα. Για μένα η le του mass effect θα άξιζε στα 20?. Μόνο του Bioshock μου άρεσε (και κρίμα που δεν την έχω) γιατί είναι όντως σπάνια. Βέβαια 80? = lol αλλά τέλος πάντων. Τσίμπα την απλή έκδοση, τα ίδια πράγματα θα σου προσφέρει και θα σου μείνουν και 15? να αγοράσεις 1 με 3 παιχνίδια ακόμα.

                Comment


                • Ο Παπασωτιριου εχει το blue wireless(τι blue γαλαζιο δηλαδη) controller για 360 20 ευρωπουλα,τσιμπηστε το.

                  Comment


                  • ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

                    http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?cat...tegory=69977319

                    θελω να μου πειτε ποια σας κανει μεγαλυτερη εντυπωση?(ποσο θυμα νιωθει οποιος πηρε την gta4 SE?)

                    Comment


                    • Άντε περιμένω και αυτήν να πέσει στα 30 ευρώ όπως η Legendary για να την τσιμπήσω


                      Comment


                      • Mωρέ σε λίγο θα τις ρίξουν κι άλλο. Και στα 30? που την έριξαν την legendary πάλι stock έχουν. Το GTA ήταν lol από την αρχή (πιο lol από την legendary), περίμενε λίγο. Εντύπωση μου κάνει που δεν έχουν ρίξει στα 10? την le του AC και την έχουν ακόμα στο Θεό.

                        Comment


                        • E δεν νομίζω να πέσει κάτω από 30 ρε,θα είναι πολύ γελοίο να πάρεις τέτοια κούτα με 10 ευρώ

                          Εννοείτε πως θα περιμένω για GTA IV,αν και ΟΤΑΝ πέσει 30 θα το σκεφτώ για αγορά...


                          Comment


                          • Και ελεγα ποτε θε μπει ο Evans να μας πει ποσο ακυρες-αχρηστες ειναι οι Collectors εκδοσεις αυτης της γενιας :icon_twisted:


                            Αnyway,θα τσιμπησω οταν βρω λεφτα το Lego Star Wars:CS,μια χαρα παιχνιδακι ηταν οταν το νοικιασα

                            Comment


                            • Τι να κάνω, έχω και εγώ τα πάθη μου . Πάντως περιμέντε λίγο ακόμα για το non existent le του gta iv, σίγουρα θα το ρίξουν κι άλλο. Και πόσο έκανε όταν βγήκε; 100? νομίζω; λολ .

                              Comment


                              • Καλα το Σεπτεμβρη θα γελαω οταν εχω αγορασει το GTAIV SE για 30 ευρωπουλα.Μου αρεσει που ηθελα να αγορασω την collectors του GoW2 day 1,θα περιμενω 4μηνες να την παρω μισοτιμης.

                                Comment

                                Working...
                                X