Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yup, απλα δε μου προσεθεσε κατι παραπανω στη συνολικη μου αποψη για τη σειρα - δηλαδη δεν παει καποιο βημα μπροστα, οποτε σε ενα ατομο που θα επαιζε μονο 1 τιτλο θα προτεινα ανεπιφυλακτα το 1ο μερος της σειρας.

    Comment


    • Το παρακατω απευθύνεται για τους πολύ καμμένους :
      Bioshock - Collectors Edition 70 ευρώ από ελληνικό site :
      http://www.thegameland.gr/shop/index.phpta...roduct_id=29961

      Comment


      • Που είναι η ευκαιρία στο συγκεκριμένο κομμάτι . Πανάκριβο είναι. Καταραμένες εκδόσεις.

        Comment


        • To πλαισιο εχει

          1)Project Gotham Racing 3-5 ευρωπουλα(τσιμπιστε το ΟΛΟΙ)
          2)Οrange Box- 35 ευρωπουλα
          3)Burnout Paradise- 35 ευρωπουλα

          Ολα για 360.

          Comment


          • Κάποιος που έχει ασχοληθει,τι θα πρότεινε?PGR3 5? ή PGR4 20??
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Κάποιος που έχει ασχοληθει,τι θα πρότεινε?PGR3 5? ή PGR4 20??
              [/b]
              PGR4 θα έλεγα. Αρκετά πιο polished και από τα πιο ευχάριστα παιχνίδια που έπαιξα πέρισυ.


              Comment


              • http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...n-70-2uq0.html

                Viva Pinata region free 27.50ευρωπουλα(i love importing)

                Comment


                • Με ξύπνησε ο κούριερ (ο #@$@#$%$#) και μου έφερε το jet set radio. My nerves, 5 το πρωί κοιμήθηκα και με ξύπνησε στισ 10.30, ψόφος xD . Μου πήρε και τα λεφτά μου.

                  Όπως και να έχει, το μόνο που μένει τώρα είναι να κατεβάσω το dreamcast από το χωριό και να το παίξω xD . Ελπίζω να μην πάθω κανά πολιτισμικό σοκ βάζοντας το στην HD.

                  Comment


                  • Με ξύπνησε ο κούριερ (ο #@$@#$%$#) και μου έφερε το jet set radio. My nerves, 5 το πρωί κοιμήθηκα και με ξύπνησε στισ 10.30, ψόφος xD . Μου πήρε και τα λεφτά μου.

                    Όπως και να έχει, το μόνο που μένει τώρα είναι να κατεβάσω το dreamcast από το χωριό και να το παίξω xD . Ελπίζω να μην πάθω κανά πολιτισμικό σοκ βάζοντας το στην HD.
                    [/b]
                    Χαχαχαχαχαχα!!!! ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πάθαμε ρε συ.Εμένα με ξύπνησε 11 όμως και μου έφερε pokemon stadium.Α του έδωσα και 11.1 αντί για 11.38 ευρά XD XD XD.

                    Πολύ καλή φάση πάντως,χθες παράγγειλα σήμερα ήρθανε!


                    Comment


                    • Το Dreamcast δείχνει χάλια σε HD ακόμα και αν αλλάξεις το ratio που κάνεις display σε 4:3. Βρές CRT monitor και VGA box.
                      Insert Coin

                      Comment


                      • Το Dreamcast δείχνει χάλια σε HD ακόμα και αν αλλάξεις το ratio που κάνεις display σε 4:3. Βρές CRT monitor και VGA box.
                        [/b]
                        Singed

                        Έχω συνδεδεμένο το Dreamcast με VGA κοντά 6 χρόνια, όποτε πάω να δω Dreamcast εκτός VGA μου κακοφαίνεται απίστευτα. Η διαφορά είναι αισθητή και αξίζει χωρίς δεύτερη σκέψη. Μόνο να είσαι προετοιμασμένος για μερίδα PAL εκδόσεων η οποία δεν υποστηρίζει σήμα 60 hz. Ρίξε μια ματιά σε αυτό το καλωδιάκι, είναι ίσως ό,τι πιο φθηνό μπορείς να βρεις για VGA σύνδεση. Γενικά όποιος έχει Dreamcast αξίζει να το δοκιμάσει.

                        http://cgi.ebay.co.uk/Sega-Dreamcast-VGA-C...p3286.m20.l1116
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • Θυμαμαι που ειχαμε δοκιμασει την ιδια πατεντα σε HDTV (μεσω vga) και δε λειτουργουσε. Μηπως να εφταιγε το παιχνιδι;
                          Καντε μια ερευνα κυριοι sega-κηδες.

                          Εγω παντως το εχω σε crt με rgb, καλα βολευομαι κι ετσι.. ... Σαμπως παιζω και τιποτα .

                          Comment


                          • Όχι δεν έφταιγε το παιχνίδι, γιατί θα έπρεπε τουλάχιστον να μας βγάλει στο menu της κονσόλας. Αντίθετα δεν έδινε καθόλου σήμα και δεν έχω ιδέα γιατί, στο monitor πάντως δουλεύει κανονικά. Κρίμα πάντως γιατί λογικά θα ήταν ο ιδανικότερος τρόπος για σύνδεση Dreamcast με HDTV.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • Αντε σε χασαμε, περνα καμια βολτα απο δω να κανουμε και κανα πειραμα.

                              Comment


                              • lol
                                Ρεπό κάθε Πέμπτη - Παρασκευή μόνο τότε μπορώ.
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X