Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Condemned 2:Bloodshot για 360 στο πλαισιο 30ευρωπουλα.

    Comment


    • Παίδες εδώ το Mediamarkt έχει 360 + extra controller + battery pack + Gears of War + Forza 2 + Viva + PGR4 + Lost Odyssey + ένα περίεργο τηλεκοντρόλ που δεν ξέρω τι ακριβώς κάνει , όλα μαζί για ?280. Δεν ξέρω αν είναι κανονικό bunde της MS ή του MM αλλά αν δεν είχα θα το έπαιρνα κατευθείαν.


      Comment


      • Το τηλεκοντρόλ που μοιάζει με φωτόσπαθο είναι πολύ ποζέρικο! Πιθανόν για DVD ταινίες και για Media center λειτουργίες είναι. Ολλανδία όλα αυτά ε;
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Και ο Γερμανός έχει μία θα έλεγα καλή προσφορά- ξεστοκάρισμα του παλιού μοντέλου.

          Νομίζω 360 20gb (hdmi) + PGR4 + Gears of War + Κάποιο άλλο καλό παιχνίδι (δε θυμάμαι) + 2ο pad + control για media center + κάτι άλλα πράγματα 340?. Ρωτήστε ή μπείτε στο site μπας και έχει κάτι.

          Comment


          • Kαντε υπομονη για τον 60αρη σκληρο, κι ομως θα χρειαστει οπως ολα δειχνουν .

            Comment


            • Clive Barker's Jericho (Xbox360) 10 ευρώ στο ΠΛΑΙΣΙΟ

              Comment


              • Να μια καταπληκτικη προσφορα:
                http://cgi.ebay.co.uk/Nintendo-ClassiX-3-f...Z150292970824QQ


                Λεω να το παρω για να παιξω παιχνιδια οπως Κid Dicarus, Castlemania, Durai Fighter, Legend of Delda, Super Petro Bros κτλ.

                Value for money indeed.

                Comment


                • Game Boy Micro (Famicom Version) 35 ευρώ στο play-asia
                  http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...en-70-xdd.html

                  Comment


                  • Το Elx εχει ολα τα παιχνιδια για ps2 -xbox - gc απο 8 εως 10 ευρω . Σημερα που πηγα δεν βρηκα κατι του γουστου μου ( κυριως για xbox κοιταξα ) αλλα περαστε καμια βολτα γιατι εχει ποικιλια .

                    Comment


                    • Το Elx εχει ολα τα παιχνιδια για ps2 -xbox - gc απο 8 εως 10 ευρω . Σημερα που πηγα δεν βρηκα κατι του γουστου μου ( κυριως για xbox κοιταξα ) αλλα περαστε καμια βολτα γιατι εχει ποικιλια .
                      [/b]
                      Γμτ δεν εχω προσβαση μιας και μενω στη Θεσ/νικη...ριξτε μια ματια και για μενα παιδες ;) .
                      <div align="center">

                      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                      Comment


                      • Ηθελα να το postαρω και εγω , το saturn ανοιγει αυριο και βρισκεται συγγρου 340 νομιζω. H καλυτερη προσφορα imo ειναι αυτη του ps3... Σκεπτομαι να περασω και εγω μηπως εχει αντιστοιχες τιμες σε παιχνιδια...

                        Comment


                        • Οποιος ειναι να παει, ειτε ας κοιμηθει τωρα, ειτε ας το παρει σερι για να περιμενει απεξω. Θα υπαρχουν περισοτερα απο 9000 ατομα ουρα.
                          Ned Stark

                          A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                          It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                          A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                          In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                          Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                          Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                          Ειναι ο Getta Robo.

                          Comment


                          • No way.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Enemy Territory: Quake Wars(360) στο play-asia 14ευρωπουλα

                              http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...n-70-2oub.html

                              Need for Speed Carbon για 360 και Wii 10ευρωπουλα στο πλαισιο

                              Comment

                              Working...
                              X