Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sorry που σας τη χαλαω αλλα προσωπικα δε μπορω να πω πως γελασα βλεποντας το αυτο. Ολη η φαση με τα γαλλικα του Joey δε μου φανηκε καθολου αστεια.. Μονο η Phoebe εσωσε την παρασταση προς το τελος.
    Legen.. don't even wait for it cause it's not dary.

    Οπως και να χει το πολυ να χω δει το 1/3 του συνολου των επεισοδιων του Friends, οποτε δε θα με χαλαγε καποια στιγμη να δω και τα υπολοιπα.




    Back on topic, Miles Edgeworth / Perfect Prosecutor whatever / 17.99GBP preoder @play.com.

    Comment


    • Star Ocean: The last failure για 15 λιρες στο play.com.

      Comment


      • 11,5 € το Left 4 Dead στο steam. Αντε ηδη το χω εγω με τον crpl, ευκαιρία να κλεισουμε μια τετράδα.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Προσφορα του E-shop μονο για σημερα

          FALLOUT 3 GAME OF THE YEAR
          (ps3) απο 59.90 σε 29.90 (μα καλα δωρο γενεθλιων ηθελαν να μου κανουν ; )
          Για 200 χρόνια ο Vault 101 έχει πιστά υπηρετήσει τους εναπομείναντες κάτοικους της SKU:PS3.00262


          NINJA GAIDEN SIGMA 2 απο 58.90 σε 38.00
          Η πιο έντονη και...δύσκολή περιπέτεια δράση με Ninjas επιστρέφει. Από την Νέα Υόρκη έως SKU:PS3.00340

          Comment


          • Μόλις αγόρασα το Praetorians από Play.com για 3,68 ευρώ...

            YES!!!!
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • Τίτε περιμένω εντυπώσεις.Πίστεψέ με θα το ευχαριστηθείς πολύ αρκεί να μην αποθαρρυνθείς από την σαδιστική δυσκολία του.Το είχα τελειώσει πριν κάμποσα χρόνια και παραμένει από τα αγαπημένα μου games.Μεγείες.
              Carpe diem

              Comment


              • Χαχα, κι εγώ το έχω τερματίσει, απλά το αγόρασα για τη συλλογή. Ελπίζω μόνο να μη μου έρθει καμιά sold Out έκδοση, αλλά και πάλι με 4 ευρώ που έδωσα χαλάλι του. Από τα σπάνια strategy games, αυθεντικά δύσκολο και με υψηλές απαιτήσεις από τον παίχτη. Μόνο τα Myth ήταν καλύτερα.
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Originally posted by Titus View Post
                  Χαχα, κι εγώ το έχω τερματίσει, απλά το αγόρασα για τη συλλογή. Ελπίζω μόνο να μη μου έρθει καμιά sold Out έκδοση, αλλά και πάλι με 4 ευρώ που έδωσα χαλάλι του. Από τα σπάνια strategy games, αυθεντικά δύσκολο και με υψηλές απαιτήσεις από τον παίχτη. Μόνο τα Myth ήταν καλύτερα.
                  Γκουχ... BUNGIE γκουχ....
                  Carpe diem

                  Comment


                  • στο mediamarkt Αμαρουσίου έχει το 360 με το Banjo στα 149 euro
                    arcade έκδοση πάντα;)

                    Comment


                    • Left 4 Dead - 5,74€ στο Steam
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • 7 ωρες μεινανε!!!

                        Steam is the ultimate destination for playing, discussing, and creating games.

                        Mirror's Edge 3.74€
                        Monkey Island Special Edition 2.24€
                        και αλλα ...
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • okami wii 19,49 kai kingdom hearts 358/2 23,49 both on play.com .
                          Deus Misereatur...
                          Gloria filiorum patres i.e.m.e
                          Viva los Vatos Locos

                          ---------------------
                          UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                          Comment


                          • Forza Motorsport 3 Limited Edition £29.99

                            Comment


                            • Dragon Age Origins για X360, 32.5 ευρω απο το play. Δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκαιρια, προσωπικα το τσιμπησα αν και λογικα θα παει για playthrough αργοτερα.

                              Cashback from over 400 brands all on one platform. Shop with Rakuten & stack offers with discounts, voucher codes and cashback for great savings at top brands.

                              Comment


                              • Steam weekend offers
                                Team Fortress 2 - 7.49€
                                Torchlight - 7.99€
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X