Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ απ' εκεί πήρα Dante's Inferno + Prototype + FFXIII Agito! Όλα PS3 και όλα ακριβώς €30 με τα μεταφορικά περίπου €3.40.

    Εδώ κι αρκετό καιρό ήθελα να τα πάρω αυτά τα παιχνίδια και μου ήρθε μπροστά μου η ευκαιρία, χαρή στον Laharl, τον οποίο ευχαριστούμε αφάνταστα!
    sigpic

    Comment


    • Tanno για πες τιποτα για το Agito, εγω ακομα ουτε το XIII δεν προλαβα να δω, αλλα οκ που θα παει θα σε φτασω καποια στιγμη .

      Comment


      • Παρα Παρα πολύ καλές τιμές ο Παπασωτηρίου, και δεν του φαινότανε, του μπαγάσα. Είμαι από Κύπρο όμως, για να δούμε τι shipping cost θα μου πει.

        Halo Wars Limited Edition 17 €
        Red Dead Redemption (E και εγώ, κλασσικά) 10 €

        Αν έχει καλο shipping ίσος χτυπήσω κιάλα.

        Laharl ωραίος.

        Comment


        • Εγώ απ' εκεί πήρα Dante's Inferno + Prototype + FFXIII Agito! Όλα PS3 και όλα ακριβώς €30 με τα μεταφορικά περίπου €3.40.
          να μας πεις εντυπωσεις για το ffxiii agito μολις το παιξεις!!! lol


          τελικα παραγγειλα και εγω κατι ψηλα μαρεσει που αποπειρα στο chat τον evans και τον xeno οτι πεσανε σα μυγες

          Comment


          • Originally posted by Xeno View Post
            , εγω ακομα ουτε το XIII δεν προλαβα να δω, .

            Εισαι ευτυχισμενος αγορι μου...
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • Θα το κάνω, όταν φτάσουν εδώ στα χέρια μου.
              sigpic

              Comment


              • FFXIII Agito! Όλα PS3
                Σουρεαλ...

                Comment


                • Πήρα και εγώ το Agito για Χ360...
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Somari πήρες Assassin's Creed 2 και το έκανες πολύ σωστά γιατί είσαι μάγκας.
                    Θα μπω κι εγώ τώρα,να δω τι στοκ έχει και αν με ενδιαφέρει τίποτα.Laharl thumbs up.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Nai, kai einai to teleutaio pou fovamai gia shortage, mias kai itan se "pio logiki" timi apo ta alla (alla kai pali poli kali timi, aneta antagonizetai ebay).
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Εγώ πάντως το Assassins Creed 2 το πήρα 3Ε....
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • Θα πάει πάλι ο κάθε άπληστος, φαταούλας, θα πάρει από 10 φορές το κάθε παιχνίδι και δε θα μείνει τίποτα. 10 euro για Red Dead Redemption και Mass Effect 2 θα ήταν win.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • Θα περασω και εγω αυριο απο το κεντρο να δω τι παιζει, πανω κατω μονο το rdr θελω.

                            Comment


                            • ε παιζει να πεσεις πανω στην ωρα που θα φορτωνουνε καμια 15 αρια RDR για να τα στειλουνε σε χρηστες του GO

                              Comment


                              • Πες το ψέματα .

                                Comment

                                Working...
                                X