Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλα lol εξαφανιστηκαν τα παντα, ευτυχως δεν μπηκα καν στον κοπο να περασω απο κει και να ξαναζησω τα epics του Γερμανου... Εγω παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν λειτουργουνε σαν κανονικα μαγαζια και μετα απο καποιο χρονικο διαστημα να ριχνουν τις τιμες σταδιακα. Ετσι που το κανουν ειναι λογικο να γινεται μπαχαλο καθε φορα με τις παραγγελιες κλπ (εκτος του οτι οι τιμες ειναι αχταρμας, χθες το castlevania ειχε 60 ευρω και το red dead 10).

    Οπως και να εχει, ωραιος laharl για την ενημερωση και καλοριζικες οι αγορες σε οσους τα καταφεραν ;).

    Comment


    • Nooto καμία σχέση με το περσυνό (εν μέρη) φιάσκο του Γερμανού δεν είχε το φετινό του Παπασωτηρίου.Οι προσφορές ήταν πέρα για πέρα υπαρκτές με αρκετό stock(στο κατάστημα τις Θεσσαλονίκης είχε τουλάχιστον 15 παιχνίδια από τις προσφορές όλα από 2-3 αντίτυπα).Απλά κάπου με τις παραγγελίες μέσω internet χάθηκε η μπάλα,όπως θα χανόταν σε ΚΑΘΕ ιντερνετικό κατάστημα όταν είχε μέσα σε λίγες ώρες 10 χιλιάδες παραγγελίες και μάλιστα σε αργία.Το νούμερο που αναφέρω καθόλου υπερβολικό είναι.Η δικιά μου παραγγελία έχει αριθμό 8893ΧΧ και κάποιος που παρείγγειλε χθες είχε αριθμό 90ΧΧΧΧ.

      Τώρα για την τιμολογιακή πολιτική των μαγαζιών ότι και να πούμε είναι λίγο

      Εύχομαι πάντως όλοι μας να πάρουμε τις παραγγελίες μας και αν δεν τις πάρουμε πάλι όλα οκ είναι,δεν χάθηκε τίποτα.Όχι σαν κάτι Ελληνάρες σε άλλα fora που πάλι πάνε για καταγγελίες και μ@λακίες.Μετά λένε γιατί δεν βγάζουν προσφορές τα ελληνικά καταστήματα...


      Comment


      • δεν χάθηκε τίποτα
        Πάλι καλά που πήραμε τα pads να λες .

        Το θέμα με τις καταγγελίες είναι πραγματικά τραγικό, τα λέγαμε και νωρίτερα.

        ΥΓ: Εγώ έκανα παραγγελίες που η πρώτη έχει αριθμό 889559 και η τελευταία 889958. Μιλάμε για διάστημα μίας ώρας .

        Comment


        • Καλά εμείς κάναμε (για ακόμα μία φορά ) γερό λουτάρισμα XD

          Δεν ξέρω,μάλλον το κάνουμε ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ σωστά.

          Αλλά και τίποτα να μην έπαιρνα το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα έριχνα κραξίδια


          Comment


          • Δεν ξέρω,μάλλον το κάνουμε ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ σωστά.
            Να μοιραστώ σκηνικό: έξω από το Ολύμπιον (κουλτουρέ κινηματογράφος της Θεσσαλονίκης), εγώ με laharl, 2 τεράστιες σακούλες Γερμανός με 15 παιχνίδια η καθεμία να ξεδιαλέγουμε ποια είναι για τον καθένα και random σάπιος θρήσκος να μας ρωτάει αν πρέπει η έκτρωση να απαγορευτεί ή να την πάρει η εκκλησία. Εν τω μεταξύ, ο ίδιος θρήσκος με είχε πετύχει και την προηγούμενη χρονιά, πάλι έξω από το Ολύμπιον (έβγαζα κάρτα για το Φεστιβάλ) και μου έκανε την ίδια ερώτηση - και μάλιστα ψιλο-μαλώσαμε .

            Epic moments :xp: .

            Φέτος τα πράγματα ήταν χαλαρά σχετικά, αλλά αυτή η ίντριγκα για το approval της παραγγελίας με συναρπάζει!

            Comment


            • Δεν πήρα τίποτα,αλλά οκ δεν χαλιέμαι.Εξήγησα τους λόγους στο chatbox.
              Carpe diem

              Comment


              • Παρήγγειλα και εγώ προχθές Heavy Rain και Red Dead Redemption για PS3 και τα 2 , για ένα φιλαράκι μου. Και για μένα ένα xbox360 controller.
                Ελπίζω να έρθουν σε όλους σας παίδες!!

                Comment


                • Μου ακυρωσαν τα πάντα, αλλά μου έδωσαν ένα εκπτωτικό κουπόνι των 10€. Αύριο παίρνω Castlevania για PS3 λοιπόν με 10€ και έκλεισε κι αυτός ο γύρος προσφορών. Τα χειριστήρια τα πήρα, το Vanquish το πήρα, το Castlevania θα το πάρω, το Red Dead Redemption είναι πλέον το μόνο παιχνίδι του 2010 που θέλω να αποκτήσω. Άντε, μία χαρά μπάζα ήταν, εξαιρετική μπορώ να πω .

                  Comment


                  • Mou akyrosan to RDR
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • που ειδατε οτι σας ακυρωθηκαν? σας εστειλαν κανα email? πχ εμενα στην κατασταση παραγγελιας δεν λεει κατι ακομα

                      Comment


                      • Εμένα με πήραν τηλέφωνο. Τέλος πάντων, πήρα καλά πράγματα και ειδικά τα wireless ήταν απαραίτητα, δε σκάω για τίποτα. Δε με χάλασε και το εκπτωτικό κουπόνι .

                        Comment


                        • Ρε εμενα γιατί δε μου δώσαν εκπτωτικό, και εμένα μου αφαίρεσαν ...

                          Εγώ στην κατάσταση παραγγελίας το είδα, γράφει ότι απεστάλη αλλά λέει και μέρος της που ακυρώθηκε.
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Ε δε στην ακύρωσαν, για αυτό. Σου έστειλαν ένα κομμάτι της .

                            Πάντως μία χαρά φέρθηκαν κατά τη γνώμη μου, ήταν ευγενικότατοι και έδωσαν και 10€ έκπτωση για ό,τι πάρεις. Μία χαρά ενημέρωση κι όλας, με πήραν δύο φορές τηλέφωνο για να με ενημερώσουν για την ακύρωση των δύο παραγγελιών. Δυστυχώς δίνουν μία έκπτωση ανά όνομα, όχι ανά παραγγελία .

                            Comment


                            • Ακόμα θα μου στείλουν e-mail από Παπασωτηρίου για να μου πουν ότι θα σταλθούν τα δυο παιχνίδια που παρήγγειλα. Τους έστειλα χτες e-mail να ρωτήσω τι γίνετε, και ακόμα καμια απάντηση. Με τέτοιο service, εννοείτε ότι είναι άχρηστοι, δεν σηκώνει αμφιβολία.

                              Comment


                              • De goustaroun ti fatsa sou.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X