Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 50% έκπτωση στο Shadow Complex, δηλαδή 600msp πλέον. Έφυγε με τη μια!
    Αξιζει πραγματικα, χωρις σκεψη για 600msp..

    Comment


    • Περίμενα καιρό να βρεθεί τέτοια ευκαιρία για το παιχνίδι. Από τα καλύτερα που μπορείς να βρεις στο Marketplace. Τώρα η άλλη προσφορά δίπλα που μου έχει 25% έκπτωση στο Saints Row 2 είναι αστεία. 28€ really? Για ένα παιχνίδι που το πάιρνεις πλέον με 10-15€ σε κανονική συσκευασία; Το Perfect Dark πρέπει να το είχα δει στις προσφορές πριν από κάποιο καιρό πάλι...


      Comment


      • Child of Eden (X360) full game DLC code 8,5 ευρω περιπου:


        Φωτια να πεσει να καψει οποιον δεν το παρει σε αυτη την τιμη. Το ιδιο και για οποιον το παρει και δεν το παιξει καν .

        Comment


        • Availability: Sold out. FUUUUUUUUU

          Comment


          • Οντως λιγο μετα απ' οταν το ποσταρα ξεπουλησαν τελειως, αλλα εγινε μαζικο ντου απο πολλα gaming communities.
            Εγω τα καταφερα και μολις εκανα redeem και τον κωδικο. Απιστευτοι οι τυποι παντως, μου στειλαν 3 λαθος κωδικους και παλευα και ξαναπαλευα, αλλα ματαια. Εν τελει καταφεραν να γραψουν σωστα 25 ολοκληρους χαρακτηρες, οποτε οκ παει κι αυτο.

            Εντος ΠΣΚ λογικα θα του ριξω ενα βλεφαρο και λογικα στην Kinect εκδοχη του μιας και σκοπευω να φορτωθω σ' εναν φιλο εδω κοντα .

            Comment


            • Batman : Arkham City 19.99 λίρες στο play.com:

              http://www.play.com/Games/Xbox360/4-/13069738/Batman-Arkham-City/Product.html
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Omg, εδω ψηνομαι εγω να το παρω που δεν εχω καν κονσολα μαζι μου.
                Wtf, καλα καλα δε βγηκε, ουτε pc version να ταν.

                Comment


                • \bow


                  Comment


                  • Originally posted by Laharl View Post
                    \bow
                    Όντως ρε πστη μου, τι μαγαζάρα...
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • It never gives us up!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Originally posted by Somari View Post
                        Batman : Arkham City 19.99 λίρες στο play.com:

                        http://www.play.com/Games/Xbox360/4-/13069738/Batman-Arkham-City/Product.html

                        Comment


                        • It let me down...

                          anyway θα αγοραστει πολυ αργοτερα και σε χαμηλοτερη τιμη...

                          ΥΓ: Θα γουσταρα να δω Avengers απο την Rocksteady
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Play FRIV.COM on Rogue.one, a browser-based free online gaming website you can play on your phone and desktop without downloading anything.


                            A package of 4 indle games for only €3.29! Only for 4 days. Go fetch these.
                            sigpic

                            Comment




                            • More Child of Eden deals για οσους ενδιαφεροντουσαν.

                              Comment


                              • half price το Bastion στη Steam.

                                Comment

                                Working...
                                X