Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bulletstorm 9,95 € @ zavvi.com

    Comment


    • Rayman Collector's Edition PS360 - 22.5 GBP @ Zavvi (discount coupon: BEST2011)

      Φανταστειτε δηλαδη για τι εμπορικη αποτυχια μιλαμε.. Τουλαχιστον μια χαρα καθεται σε οσους δε βιαστηκαν να το παρουν day 1 .

      Comment


      • Κρίμα ρε γαμώτο... τέτοιες προσπάθειες να πανε άπατες

        edit: lol fail νόμιζα ήταν rayman origins
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Ναι fail δεν ειναι το origins, ειναι το Origins Collector's edition
          Do a barrel roll!

          Comment


          • αααα οκ γιατί υπάρχει και πακετάκι των προηγουμένων με το όνομα που έβαλε και μπερδεύτηκα...
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Originally posted by Xeno View Post
              Rayman Collector's Edition PS360 - 22.5 GBP @ Zavvi (discount coupon: BEST2011)
              Απίστευτη τιμή, το τσίμπησα για PS3. Και μόνο για το soundtrack και το artbook, αξίζει. Και φυσικά για να στηρίξω κι εγώ από πλευράς μου την παιχνιδάρα. Και τέλος, όταν με το καλό αποκτήσω κάποια στιγμή PS3, θα έχω έτοιμο παιχνίδι

              Παρεμπιπτόντως μιας και έκανα που έκανα αγορά από zavvi, πήρα και το Sonic Generations για PC στις 13 λίρες και είμαι κομπλέ.

              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment


              • Για οποιον θελει την κανονικη εκδοση επεσε και αυτη στις 15 λιρες παντως στο Zavvi.

                Comment


                • Resident Evil: Revelations & Circle Pad Pro Bundle
                  Μονο 71€.

                  Τρεχατε, τσαμπα!!

                  CD Media (Societas Europaea) S.E. - Kifisias 32, 15125 Marousi, Athina, tel. +30 210 6854220, +30 210 2822580, fax. +30 2106854273, +30 2102820070, e-mail. info@cdmedia.gr
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Lol στο zavvi έχει 41 νομίζω.Βέβαια όταν το έκανα προπαραγγελία είχε 35.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Εγώ με κουπόνι θα χρεωθώ 33.5 για το Revelations!
                      Τώρα είναι στα ~47 με τα μεταφορικά.Still από Nortec πολύ καλύτερα!

                      Comment


                      • We are sorry to advise that your order for Rayman Origins: Collector is no longer available at our suppliers. Please be assured that we have contacted alternative sources and regrettably we were unable to obtain your item.
                        Your order has been cancelled and no payment has been taken for the cancelled items.
                        This product will be removed from our website in due course.
                        Έμεινα με το Sonic στο χέρι

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • Πάλι καλά σου απάντησαν εσένα,ενώ εγώ ακόμα περιμένω το Tales of the Abyss 3D.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • To νέο IndieRoyale Bundle προσφέρει σχεδόν ΟΛΑ τα Serious Sam παιχνίδια(όχι τις HD εκδόσεις τους δυστυχώς) στην τιμή των 2.5 ευρώ περίπου



                            Play FRIV.COM on Rogue.one, a browser-based free online gaming website you can play on your phone and desktop without downloading anything.


                            Εγώ τα αγόρασα και ας κάθονται για καιρό.Με 2.5 ευρώ ούτε γύρο δεν πέρνεις πλέον

                            Edit : Να υπενθυμίσω ότι το Indie Royale δουλέυει ως εξής. Όσοι πληρώνουν το minimum ανεβάζουν και την τιμή του minimum,όσοι πληρώνουν παραπάνω από το minimum κατεβάζουν την τιμή του. Οπότε όσο πιο νωρίς το πάρετε τόσο το καλύτερο. Εγώ το αγόρασα στα 2.35 μετά από 15(?) λεπτά έχει φτάσει στα 2.55


                            Comment


                            • Sonic Generations (PS3) - 9 GBP @ Amazon.

                              Comment


                              • Εγώ γιατί το βλέπω στις 16 λίρες?


                                Comment

                                Working...
                                X