Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Νομιζω το amazon.com δεν στελνει video games εκτος Αμερικης .Πολυ καλη προσφορα παντως.
    [/b]
    Η αμερικάνικη Άμαζον στέλνει πολύ σπάνια παιχνίδια στην Ευρώπη και όταν το κάνει μόνο σε συγκεκριμένες χώρες (στις οποίες δεν νομίζω οτι περιλαμβάνεται η Ελλάδα). Εγώ είχα πάρει το Ghost Rider για PS2 πέρυσι και μου το στείλανε κανονικά αλλά τέτοιες περιπτώσεις είναι δυστυχώς οι εξαιρέσεις.

    Είναι κρίμα πάντως γιατί γενικά έχει πολύ καλές τιμές και μερικές φορές έχει τρελές προσφορές. Εγώ αγοράζω τακτικά από εκεί αλλά βάζω να τα στείλουν σε αμερικάνικη διεύθυνση και μετά μου τα στέλνουν εδώ.

    Comment


    • #92
      Η αμερικάνικη Άμαζον στέλνει πολύ σπάνια παιχνίδια στην Ευρώπη και όταν το κάνει μόνο σε συγκεκριμένες χώρες (στις οποίες δεν νομίζω οτι περιλαμβάνεται η Ελλάδα). Εγώ είχα πάρει το Ghost Rider για PS2 πέρυσι και μου το στείλανε κανονικά αλλά τέτοιες περιπτώσεις είναι δυστυχώς οι εξαιρέσεις.

      Είναι κρίμα πάντως γιατί γενικά έχει πολύ καλές τιμές και μερικές φορές έχει τρελές προσφορές. Εγώ αγοράζω τακτικά από εκεί αλλά βάζω να τα στείλουν σε αμερικάνικη διεύθυνση και μετά μου τα στέλνουν εδώ.
      [/b]
      Όταν έχεις τα μέσα

      Comment


      • #93
        Όταν έχεις τα μέσα
        [/b]
        Άσε τις εξυπνάδες και κάνε δημόσια δέσμευση ενώπιον του φόρουμ οτι θα κεράσεις σουβλάκια στον Διόνυσο το Σάββατο :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

        Comment


        • #94
          Επ που εχει τσαμπα σουβλακια; Πειτε να ρθουμε κι εμεις αν ειναι.

          Το amazon οντως βαζει μερικες προσφορες που ειναι καλες αλλα δε μπηκα στον κοπο ποτε να αγγαρεψω καποιον γνωστο να κανει την απαραιτητη μεσολαβηση.
          Μαλλον εφτασε ο καιρος να αφησουμε στην ακρη τις ευγενειες.

          Comment


          • #95
            Άσε τις εξυπνάδες και κάνε δημόσια δέσμευση ενώπιον του φόρουμ οτι θα κεράσεις σουβλάκια στον Διόνυσο το Σάββατο :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
            [/b]
            Ορίστε, και για να μην παραπονιέσαι οτι δεν έβγαλα τα λεφτά απ΄τα σουβλάκια, τσίμπα το Perfect Dark Zero απ'το Comet για ?2.99 ;)

            Comment


            • #96
              Άσε τις εξυπνάδες και κάνε δημόσια δέσμευση ενώπιον του φόρουμ οτι θα κεράσεις σουβλάκια στον Διόνυσο το Σάββατο :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
              [/b]
              Αλλού αυτά!!! Και ναι δεσμεύομαι να κεράσω σουβλάκια(καλαμάκια ) στον Διόνυσο το Σαββάτο!

              Επ που εχει τσαμπα σουβλακια; Πειτε να ρθουμε κι εμεις αν ειναι.
              [/b]
              Πάρε το πρώτο αεροπλάνο και έλα Λονδίνο!! (το εισητήριο δικό σου βέβαια )

              Comment


              • #97
                Θυμαται κανεις ποιο ηταν ενα καναδικο online shop που εστελνε Αμερικανικα παιχνιδια Ευρωπη..?

                Ειχε και καλες τιμες αν θυμαμαι καλα...

                Comment


                • #98
                  Πριν πεταχτει καποιος να πει κατι του στιλ canada does not exist, ας πουμε οτι το μαγαζι που ψαχνεις ειναι το www.vgp.ca.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Και το www.troniwxeb.com καναδικό δεν είναι?
                      Είχα πάρει από κει το Baten Kaitos Origins και το....ahem Deep Labyrinth!
                      Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

                      Let's just all say the magic words and go back to reality.

                      THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

                      Comment


                      • USA shop. Φοβερο μαγαζι btw, imo παντα.

                        Comment



                        • [/b]
                          Αυτο ακριβως ειναι..

                          Θα τσεκαρω και τα αλλα που ειπατε... ;)

                          Comment


                          • Αυτή την περίοδο το play-asia έχει αρκετές προσφορές:
                            http://www.play-asia.com/paOS-17-71-2-74-1m6-49-en.html
                            κoιτάξτε από το μέσο και κάτω της σελίδας, τις έχει χωρισμένες ανά φορμάτ.
                            NDS themes

                            Comment


                            • Δυστυχώς όμως το play-asia δεν στέλνει πλέον παιχνίδια και κονσόλες PSP και PS3 στην Ευρώπη (να ναι καλά η Σόνυ)...

                              Παιχνίδια και κονσόλες Wii είναι ψιλοάχρηστα στην Ευρώπη λόγω της εμμονής της Νιντέντο στο region locking...

                              Οπότε κυρίως DS και για όποια παιχνίδια του 360 είναι region-free...

                              Comment


                              • cduniverse.com

                                Comment

                                Working...
                                X