Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RyuGR ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!
    Τίτλοι Παιχνιδιών | Βρες τα πιο hot games στο Plaisio.gr και απόλαυσε ατέλειωτες ώρες δράσης!
    Carpe diem

    Comment


    • Thanks! Αυτές είναι τιμές! Δεν ξέρω αν θα το πάρω βέβαια, το 'χω ρίξει σε άλλα games το τελευταίο διάστημα!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Kurushi ή kula world?

        Comment


        • Both.
          Carpe diem

          Comment


          • Εχω λεφτα στο PSN μνο για ενα, πείτε ποιο αξιζει περισσοτερο .

            Comment


            • Εγώ προτιμώ το Kurushi αλλά το kula world είναι πιο ευχάριστο, πολύχρωμο με περισσότερούς μηχανισμούς και γενικά είναι πιο ολοκληρωμένο game. Το Kurushi είναι πιο αυστηρό/απλό σαν gaming εμπειρία, κάτι σαν solo σκάκι ή τάβλι.

              Comment


              • Αν πρέπει να διαλέξεις ένα,διάλεξε το Kula World.
                Carpe diem

                Comment


                • Καλά είναι και τα δυο, εγώ απλά θα σου πρότεινα να τσεκάρεις μερικά video ώστε να δεις ποιο σου κάνει περισσότερο.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Το Kula ξέρω πώς παίζει και η αλήθεια είναι ότι το έχω καημό εδώ και χρόνια, το kurushi φαίνεται πιο σοβαρή υπόθεση, οπότε μάλλον θα το παίξω safe και θα πάω προς kula μεριά.

                    Το PS Vita με τα classics αποκτάει διαφορετικό νόημα πλέον, αν βγουν και όλα τα PS2 HD remakes τότε θα είμαστε κυριλέ.

                    Comment


                    • Έχει στον Κωτσόκοβολο καλά games του PS2 με 10-12 ευρώ. God of War 1-2, GT4, MGS2, Guilty Gear Accent Core (), Tekken Tag/6, Ratchet κ.ά.
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ryu_gr View Post
                        Έχει στον Κωτσόκοβολο καλά games του PS2 με 10-12 ευρώ. God of War 1-2, GT4, MGS2, Guilty Gear Accent Core (), Tekken Tag/6, Ratchet κ.ά.
                        θα τους ρίξω μια ματιά αύριο, αλλά κρατάω μικρό καλάθι, γιατί δεν εμπιστεύομαι τον Κωτσοκάβαλο...
                        sigpic

                        Comment


                        • Παιζει "κολπακι" για να αγορασεις windows 8 pro version με 15ε μονο οπως ειδα, απλα δηλωνεις οτι εχεις "αγορασει" PC τον Σεπτεμβριο. Λειτουργει και με σπασμενα windows 7, δεν το δοκιμασα οποτε επιφυλάσσομαι για περισσοτερα.

                          Θα το δοκιμασω αργοτερα απο το σπιτι και θα σας πω. Περισσοτερο info εδω:
                          Με καθε επιφύλαξη αρκετοι απο γειτονικα forums,ίσως και εδω εχουν προβεί σε αξιοποίηση της προσφοράς για αγορα των windows 8 με μόλις 15 ευρώ. Αρκει να δηλωσετε στην παρακάτω φόρμα αγορα υπολογιστή την περίοδο Σεπτεμβρίου. (αγορασμένα αυθεντικα αλλα και απο το θείο) https://www.windowsu...GR/Regi...

                          Comment


                          • X360 250gb + Halo 4 + 12m XBOX Live 150gbp @ Amazon UK (απο 225). Δε νομιζω να ενδιαφερεται πλεον κανενας, αλλα οκ κουβεντα να γινεται..

                            Comment


                            • Steam sales...

                              farewell to our wallets.

                              Batman AC GotY 10.49... cannot resist...

                              Comment


                              • Walking Dead Episodes 1-5 €12.5 @Steam.

                                Comment

                                Working...
                                X