Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • χρείαζομαι τη βοήθεια σας σε κάτι:ο αδελφός του κολλητού μου είχε αγοράσει xbox 360 premium την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του.το έχει σε άψογη κατάσταση,δεν το πολυχρησιμοποιεί και δεν του έχει βγάλει ποτέ rrod.
    τώρα λόγω ανάγκης το πουλάει 250 ευρώ μαζί με 2ο χειριστήριο ενσύρματο και μαζί με τρία παιχνίδια (spider-man 3,superman returns,saint's row) άλλα 50 ευρώ σύνολο 300.αξίζει,τι λέτε;
    από αυτόν αγόρασα και το psp και είναι μια χαρά αλλά άλλο φορητή κονσόλα και άλλο επιτραπέζια ξέρω'γω....
    για πείτε...
    Carpe diem

    Comment


    • E ακούγεται να αξίζει, αλλά τα παιχνίδια είναι όλα gtpk, δεν έχεις λόγο να τα πάρεις. Πάρε μόνο την κονσόλα και δώσε 50? σε δύο άλλα παιχνίδια. Check your pms.

      Comment


      • το θέμα είναι ότι σκέφτομαι μήπως πάρω μόνο τα παιχνίδια μιας και με ενδιαφέρουν και τα 3 και κυρίως τα 2 hero games που είχα σκοπό να τα πάρω κι εγώ πριν μάθω ότι το πουλάει... :blink:
        Carpe diem

        Comment


        • Διαβαζοντας το 1ο σου ποστ θα λεγα πως ειναι πανακριβο, δε συμφερει με τιποτα γιατι αν το χει απ το launch τοτε η υπολειπομενη εγγυηση θα ειναι μικρη και τελος τα εξτρα παιχνιδια ειναι φτηνα ουτως ή αλλως και χαλια.

          Διαβαζοντας το τελευταιο σου ποστ θα λεγα ενα oops για το τελευταιο που ανεφερα .

          Verdict: don't buy.

          Comment


          • κι εγώ κάπως έτσι το σκεφτόμουνα.oh well, θα δείξει...για πόσα γιούρια το αξιολογειτε εσείς το πακέτο;χωρίς τα παιχνίδια.
            Carpe diem

            Comment


            • <200.

              Comment


              • Ena pragma pou exo mathei gia ta Console systems se antithesi me ta Hadle sytems
                Panta ma panta na ta agorazeis kainourgia,akoma kai tou aderfou sou na einai,giati meta einai polly arga gia oti ginei
                Born From Darkness...Raised By Light....
                My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
                Official O.G.C Member

                Comment


                • ok.ευχαριστώ πολύ με καλύψατε.κυρίως ο Σφήνας
                  θα το πάρω από αλλού.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Καλή προσφορά, με 250ε όλα μαζί σίγουρα θα το παιρνα αν ήθελα να αγοράσω 360.
                    Το Spiderman3 είναι παιχνιδάρα.
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • χρείαζομαι τη βοήθεια σας σε κάτι:ο αδελφός του κολλητού μου είχε αγοράσει xbox 360 premium...
                      [/b]
                      Καλή προσφορά, με 250ε όλα μαζί σίγουρα θα το παιρνα αν ήθελα να αγοράσω 360.
                      Το Spiderman3 είναι παιχνιδάρα.
                      [/b]
                      Μήπως είσαι ο αδελφός του κολλητού του altair; <_<

                      Comment


                      • αν ήταν ο αδελφός του θα μου έλεγε πιο πολύ για τ&#39;άλλα 2.μάλλον θα το πάρω 350 από μουλτιράμα με 2 παιχνίδια,hdmi και τιμονιέρα...το κακό είναι ότι ούτε η τιμονιέρα με ενδιαφέρει ούτε τα παιχνίδια (φορζα μοτορσπορτ & βιβα πινιατα)
                        Carpe diem

                        Comment


                        • αν ήταν ο αδελφός του θα μου έλεγε πιο πολύ για τ&#39;άλλα 2.μάλλον θα το πάρω 350 από μουλτιράμα με 2 παιχνίδια,hdmi και τιμονιέρα...το κακό είναι ότι ούτε η τιμονιέρα με ενδιαφέρει ούτε τα παιχνίδια (φορζα μοτορσπορτ & βιβα πινιατα)
                          [/b]
                          Πάρτο εσύ και πούλησέ το μου το Forza Motorsport 2 ρε καμμένε ...

                          Comment


                          • Δεν ειναι καμια ιδιαιτερη προσφορα imo.. Τα παιχνιδια αυτα ολοι τα δινουν και η τιμονιερα δεν ειναι καλη... Δε σου δινουν την official δυστυχως.

                            Comment


                            • για δώστε κάνα λινκ από που να πάω να το πάρω σε καμιά καλή προσφορά γιατί αύριο θα πάρω καινούρια τηλεόραση οπότε μέσα στη βδομάδα θα πάρω και το πολυπόθητο κουτί.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Wait wait wait.
                                Πες για αρχη τι τηλεοραση θα παρεις και μετα βλεπουμε.

                                Comment

                                Working...
                                X