Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To review του Forza 3 παντως, εαν ειναι το κειμενο που ανεβασε το edge-online, ειναι για γελια...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • LOL οντως παρα ηταν μικρο review, σε βαθμο που πραγματικα να μη λεει τιποτα. Καποιος το γραψε απλα για να το γραψει.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Edge recruits!!!!!

        Μου φαινεται την εκαναν απο εκει μεσα πολλα ατομα και το review το εγραψα καποιος τρεις μερες πριν κυκλοφορησει ο τιτλος... Jesus Christ, εγω εγραψα 5 σελιδες και παλι δε μου εφτασαν...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • Καλα κι εσυ το παρακανες, πως θα κατσω να το διαβασω αυτο...
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Δε σε υποχρεωνει κανενας, αλλα μετα μην παραπονιεστε οτι δε θελετε βαθμους στα reviews αλλα μονο το κειμενο ή οτι αν το κειμενο δεν δικαιολογει τον βαθμο τι να το κανεις κλπ κλπ..


            ΑΣΧΕΤΟΙ!
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • Εσυ Dj ποσες μερες πριν βγει ο τιτλος,εγραψες το review και ποσες ωρες ασχοληθηκες;Απλα ρωταω γιατι μου ειπες πως το εχεις βαρεθει ηδη.Μη κοροιδευεις το edge μετα.
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • To Uncharted 2 πάντως έπρεπε να πάρει 10 γιατί του αξίζει. Δε βαριέσαι, θα του το βάλω εγώ το 10αρι όταν γράψω review.

                Comment


                • Δε νομιζω, στο gaf ενας ειπε οτι το τελειωσε στο normal και θεωρει οτι αξιζε 8.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Originally posted by Azrael View Post
                    Εσυ Dj ποσες μερες πριν βγει ο τιτλος,εγραψες το review και ποσες ωρες ασχοληθηκες;Απλα ρωταω γιατι μου ειπες πως το εχεις βαρεθει ηδη.Μη κοροιδευεις το edge μετα.
                    Εγω το πηρα στα χερια μου 10 μερες πριν κυκλοφορησει, εχω φτασει ηδη 42 lvl και στην 5η season, εχω οδηγησει τα περισσοτερα αυτοκινητα στα περισσοτερα events, εχω γραψει χρονους οι οποιοι κατα κανονα ειναι μεσα στην πρωτη 20αδα του κοσμου σε ολα τα events (εχω και φωτος αν θελεις), μερικες φορες εχω ακομα και πρωτη θεση, εχω κατσει και εχω αναλυσει ολα τα tuning parts και τι διαφορες εχουν, εχω παιξει το παιχνιδι και με τιμονιερα και εχω κατσει και εχω γραψει πανω απο 20 φορες ενα κειμενο το οποιο περασε απο πολλες αλλαγες.

                    Στην τελικη διαβασε το κειμενο το δικο μου και το κειμενο του EDGE και πες μου τι πιστευεις.
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • Στις πρωτες θεσεις εισαι γιατι το game βγηκε χτες.:xp:

                      Το κειμενο σου το διαβασα του edge δε μπαινω καν στον κοπο.
                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • Διαβασε σε παρακαλω και του EDGE και πες μου τα συμπερασματα σου...
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • Originally posted by Azrael View Post
                          του edge δε μπαινω καν στον κοπο.


                          Like this.
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • Originally posted by Ramparter View Post
                            Δε νομιζω, στο gaf ενας ειπε οτι το τελειωσε στο normal και θεωρει οτι αξιζε 8.
                            Αφού το είπες "ένας" στο gaf που το τερμάτισε στο normal πάω πάσο .

                            8 λοιπόν στο Uncharted 2 :cheers: .

                            Comment


                            • Ναι αλλα δεν μπορεις να κρινεις εαν δεν το κανεις. Και επειδη ηδη εχεις μπει στον κοπο να διαβασεις το δικο μου (που ειναι 5 φορες μεγαλυτερο απο αυτο του EDGE) και εχεις ηδη πεταξει μομφη για μενα ("μην κοροϊδευεις το EDGE, εσυ ποτε προλαβες κλπ"), τραβα διαβασε και του EDGE και πες μου αν τελικα εχω ασχοληθει σε σημειο να βγαλω μια πληρη αποψη ή οχι.
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • Ποτε εκρινα γαμω το φελεκι μου;;;;;;Εσυ συνηθως κρινεις χωρις να ξερεις δεν ειμαστε ολοι το ιδιο.Απλα ειπες αυτο:

                                Μου φαινεται την εκαναν απο εκει μεσα πολλα ατομα και το review το εγραψα καποιος τρεις μερες πριν κυκλοφορησει ο τιτλος.
                                Εκανα μια απλη ερωτηση.Εσυ ποσες μερες πριν κυκλοφορησε ο τιτλος εκανες το review?Μου απαντησες και τελος.Μη τρελαινεσαι.

                                Του edge δε το διαβαζω βαριεμαι.
                                Ground_Zero:

                                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                                Comment

                                Working...
                                X