Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Διάβασμα στην τουαλέτα is underrated IMO.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Originally posted by Loggo View Post
      Κώστα μου δεν αμφιβάλω καθόλου ότι πρόκειται εξαιρετικό περιοδικό, το είπα και στο προηγούμενο post μου. Αλλά 10 και 12 euro είναι τιμή εκτός πραγματικότητας, μιλαμε για πάνω από τρία χιλιάρικα. Εδώ σπάνια δίνω πάνω από 20 euro για να πάρω κάποιο videogame, δε μπορώ να δίνω τα μισά για ένα περιοδικό. Είναι κρίμα γιατί θα ήθελα να το αγοράζω, αλλά σε αυτή τη τιμή δε το σκέφτομαι καν.

      Επί δραχμών θα δίναμε ποτέ άραγε:
      X3
      +
      X4
      Για ένα περιοδικό; Ολόκληρη προίκα λέμε!

      Ή αλλιως 2 burger lutsiano + 1 πιτα με γυρο
      Do a barrel roll!

      Comment


      • My dear Loggo (Dragon Age mode enabled), εδω δινεις 3 και 5 ευρω για εναν ΚΑΦΕ πλεον οταν θες να βγεις. Αν παρουμε τα τσιγαρα (δεν καπνιζω ευτυχως), τις βενζινες και γενικα οτιδηποτε αλλο παιρνει καποιος καθημερινα για πλακα, τα 10 ευρω ξαφνικα ειναι μια νορμαλ τιμη για ενα γεματο και υπερπληρες περιοδικο. Και φυσικα μιλαμε γιακ 10 ευρω τον μηνα.

        Απο την αλλη συμφωνω οτι δεν ειναι σε καμια περιπτωση φθηνο. Αλλα πες μου εσυ, what is?
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • Τίποτα δεν is.

          Ακριβώς γι αυτό όμως είναι δύσκολο να δίνεις 10 euro για ένα περιοδικό, όσο καλό και να είναι.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • Αυτό περίπου συμβαίνει και με το Δίφωνο για εμένα. Το λατρεύω το περιοδικό και επειδή ασχολούμαι πυρετωδώς με την ελληνική μουσική θα ήταν μία εξαιρετική πηγή πληροφοριών. Επιπλέον κάνει δώρο δίσκους με ηχογραφήσεις και συλλογές. Όμως κοστίζει και 10€, αυτό με κρατάει πίσω.

            Comment




            • Το πρωτο μερος του specialelelele αφιερωματος που εκανα για τον Mario και τα platform games που εχει εμφανιστει.

              Να διευκρινίσω πως ΔΕΝ ειναι απολυτο αφιερωμα σε ολα τα παιχνιδια του Mario (θα ηθελα βιβλιο για αυτο) αλλα για τα core games στις κονσολες της Nintendo. Enjoy!
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • Μην σας πω ότι στο Κέντρο οι καφέδες κοστίζουν 3+ ευρώ... Πάλι καλά που σπουδάζω Γραφιστική και στο κυλίκειο τους έχουν κάτω από 2 ευρώ ή και στο Venga Θεσσαλονίκης μου τον δίνουν δωρεάν τον καφέ, επειδή δούλευα 1,5 χρόνια εκεί ως Βοηθ.Σερβιτόρου και γνωρίζω και το boss του μαγαζιού εκεί...

                Δεν πάω πουθενά αλλού και μετά να με μαμάνε στις τιμές...
                sigpic

                Comment


                • Aυτό πού κολάει με το thread??
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • DjSolid,ωραιο το αρθρο.Στην τεταρτη σελιδα ομως εχεις βαλει λαθος λινκ.Αντι για το Game Boy,παει παλι στο αρθρο για τον Mario.

                    Comment


                    • Originally posted by paixtis View Post
                      Aυτό πού κολάει με το thread??
                      Ο raphael μίλησε με τους άλλους γενικά για αγοραπωλησίες. Να από που κολλάει...
                      sigpic

                      Comment




                      • Πραγματικά η Ελληνική "συντακτολογία" με αφήνει με το στόμα ανοικτό.....Strawhat από ποιον είδες το Wii και σε επείσε να το πάρεις;

                        Το χειρότερο είναι το όνομα του συντάκτη Κώστας Φαρκώνας, ρε που φτάσαμε.

                        Comment


                        • Χμ, συμφωνώ με ό,τι λέει το άρθρο λέξη προς λέξη.

                          Comment


                          • Originally posted by ChrisTop View Post
                            Χμ, συμφωνώ με ό,τι λέει το άρθρο λέξη προς λέξη.
                            Πιο συγκεκριμένα;

                            Comment


                            • Originally posted by ChrisTop View Post
                              Χμ, συμφωνώ με ό,τι λέει το άρθρο λέξη προς λέξη.
                              Βασικά και εγώ,το άρθρο περιγράφει ακριβώς την περίπτωσή μου (βέβαια εγώ το πούλησα κιόλας )
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Originally posted by TravisGr View Post
                                Πιο συγκεκριμένα;
                                λέξη προς λέξη.

                                ΥΓ: Βασικά για τις πωλήσεις δεν ξέρω και δεν με νοιάζει, αλλά συμφωνώ με όλα τα υπόλοιπα.

                                Comment

                                Working...
                                X