Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Προσωπικα παντως δεν με αγγιζει τιποτα απο ολα αυτα. Ο καθενας λεει την αποψη του και αν μπορει να την στηριξει τοτε φαινεται, αλλιως απλως εκτιθεται. Στο κατω κατω μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε, εαν καποιος ειναι βλαμμενος και πεταει κοτσανες, αυτο αφορα αυτον και οχι ολο το φορουμ.

    Οταν λες κατι αστηρικτα, αμεσως αυτο εχει επιπτωση στην φημη και την αξιοπιστια σου. Δεν χρειαζομαστε κανεναν χαρακτηρισμο για κατι το οποιο ειναι ηλιου φαϊνοτερον.

    Εγω θεωρω παντως πως ειναι κριμα να αποχωρει ο JEdah, αν και στην αναλογη περιπτωση επι εποχης GamePro (οταν ειχα βγει εγω και ειπα οτι αποχωρω λογω ομως της καταστασης στο περιοδικο και οχι στο φορουμ) ο ιδιος ειχε πει οτι δεν εχει καμια σημασια. It's ok,it's all good!
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • Τι νόημα έχει αυτή η συζήτηση;

      Comment


      • Κουβεντα να γινεται...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • Kαι γαμω τα αβαταρ εχει ο Evans, τι θεος ο τυπος.
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • Ρεεεε βγαίνει Force Unleashed 2,Τι σκατά κάθεστε και συζητάτε;:xp:
            Carpe diem

            Comment


            • WHAT? ΤΙ; ΠΩΣ; ΠΟΥ; ΠΟΤΕ; Altair διαφώτισέ μας.

              Edit: http://www.pcworld.com/article/18466...eashed_2.html/
              "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

              Comment


                • Game of the Year: Uncharted 2: Among Thieves (duh.)
                • Studio of the Year: Rocksteady Studios ( )
                • Best Independent Game Fueld by Dew: Flower (η χαρά του straier)
                • Best Xbox 360 Game: Left 4 Dead 2 (η χαρά του crpl)
                • Best PS3 Game: Uncharted 2: Among Thieves (η χαρά του evans)
                • Best Wii Game: New Super Mario Bros (η χαρά του rampo)
                • Best PC Game: Dragon Age: Origins (η χαρά του..πολλών τέλος πάντων)
                • Best Handheld Game: Grand Theft Auto: Chinatown Wars
                • Best Shooter: Call of Duty: Modern Warfare 2 (μάλλον όχι η χαρά του crpl)
                • Best Fighting Game: Street Fighter IV ( η χαρά του kon; )
                • Best Action Adventure Game: Assasin's Creed II (η χαρά της Jade)
                • Best RPG: Dragon Age: Origins
                • Best Multiplayer Game: Call of Duty: Modern Warfare 2 (έτσι, για να μάθεις που δεν έχεις dedicated servers, παλιοπαίχνιδο)
                • Best Individual Sports Game: UFC 2009 Undisputed
                • Best Team Sports Game: NHL 10
                • Best Driving Game: Forza Motorsport III (η χαρά του Jedah)
                • Best Music Game: The Beatles: Rock Band
                • Best Soundtrack: Dj Solid
                • Best Original Score: Halo 3: ODST (η χαρά μου)
                • Best Graphics: guess what
                • Best Downloadable Game: Shadow Complex
                • Best DLC: Grand Theft Auto IV: Ballad of Gay Tony (καλά τώρα)
                • Most Anticipated Game of 2010: God of War III (azrael....)

                Kserete ti parathrhsa molis twra?
                To Uncharted 2 phre to vraveio gia to kalytero game ths xronias, alla den phre to vraveio ths kathgorias tou? (action adventure).
                WTF?
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Originally posted by Jedah View Post
                  Συγγνώμη είστε ηλίθιοι ή προκατειλημένοι; Το άτομο ανέφερε ότι έχει ακούσει στο Internet ως αρνητικά, έχω βαρεθεί να ακούω τα ίδια και τα ίδια ακόμα και απο κάποιους που δεν ξέρουν καν τι γίνεται στο παιχνίδι. Γιατί πετάγεστε σαν πικρόχολα καθυστερημένα τσουτσέκια και κάνετε τέτοιο σχόλιο; Δεν βλέπετε τι πρότεινα πριν απο αυτό; Επαναλαμβάνω: Είστε ηλίθιοι; Αλλά τι ρωτάω, τα posts μιλάνε απο μόνα τους.
                  Πάντως είναι κρίμα να μαλώνετε όλη την ώρα, καθώς αυτό βλέπω συνέχεια τον τελευταίο καιρό.Γιατί τέτοιες διαφωνίες και τόσο αγενείς τρόποι??...

                  Ελπίζω να σταματήσουν οι τσακωμοί εδώ μέσα, για το καλό της κοινότητας μας.

                  Comment


                  • Originally posted by Mesh View Post
                    Πάντως είναι κρίμα να μαλώνετε όλη την ώρα, καθώς αυτό βλέπω συνέχεια τον τελευταίο καιρό.Γιατί τέτοιες διαφωνίες και τόσο αγενείς τρόποι??...

                    Ελπίζω να σταματήσουν οι τσακωμοί εδώ μέσα, για το καλό της κοινότητας μας.
                    Εχει δίκιο ο Mesh
                    btw ωραίο avatar δικέ μου:resp:
                    Πάντως ο Jedah έχει δίκιο σε κάποια πράγματα.

                    Comment


                    • Originally posted by armstrong View Post
                      btw ωραίο avatar δικέ μου:resp:
                      Πάντως ο Jedah έχει δίκιο σε κάποια πράγματα.
                      α

                      Οπ, τώρα είδα τον Joey...χαχα!!Αυτά είναι..

                      Πάντως τι εννοείς για τον Jedah?Σε ποια πράγματα είχε δίκιο..?Εμένα μου φάνηκε υπερβολικός και είμαι μαζί με τα άλλα παιδιά που του βάλαν ένα φρένο...

                      Comment


                      • Originally posted by Mesh View Post
                        α

                        Οπ, τώρα είδα τον Joey...χαχα!!Αυτά είναι..

                        Πάντως τι εννοείς για τον Jedah?Σε ποια πράγματα είχε δίκιο..?Εμένα μου φάνηκε υπερβολικός και είμαι μαζί με τα άλλα παιδιά που του βάλαν ένα φρένο...
                        Εχει δίκιο όσον αφορά τα post εντυπώσεων.
                        Δεν μπορεί να βασίζεσαι σε εμπειρίες άλλων για να πείς την δική σου γνώμη.
                        Επίσης το MW2 είναι μία χαρά παιχνίδι κ άκρως εθιστικό όπως ειπώθηκε;)

                        Comment


                        • Εχει δίκιο όσον αφορά τα post εντυπώσεων.
                          Δεν μπορεί να βασίζεσαι σε εμπειρίες άλλων για να πείς την δική σου γνώμη.
                          Grapsou sto Videogamez.gr kai kane to idio post.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Originally posted by Ground_zero View Post
                            Grapsou sto Videogamez.gr kai kane to idio post.
                            Υπάρχει τέτοιο site?
                            Κ να υπάρχει φάνταζομαι ότι το λές ειρωνικά για την "ποιότητα" του:whip:

                            Comment


                            • Πω ρε μια μέρα έλειψα και έγινε το έλα να δεις εδώ μέσα.

                              Φυσικά διαφωνώ με το να λέει κάποιος γνώμη για κάποιο παιχνίδι που δεν έχει παίξει,αλλά από την άλλη και η αντίδραση του jedah ήταν υπερβολική και μίλησε με τρόπο που απλά τον μειώνει.

                              Από την άλλη να πω το εξής.Όλοι μας έχει τύχει να πούμε την γνώμη μας για κάτι το οποίο δεν κατέχουμε(και ο jedah).Καμιά φορά είναι καλό να μην τα παίρνουμε όλα τοις μετρητοίς και να είμαστε πιο χαλαροί.Δεν είναι ανάγκη όλα να αναλύονται σε βαθμό αηδίας...


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • Υπάρχει τέτοιο site?
                                Κ να υπάρχει φάνταζομαι ότι το λές ειρωνικά για την "ποιότητα" του:whip:
                                As poume oti eixa mia diafwnia me 4 atoma apo ta opoia oi 3 den eixan paiksei to paixnidi pou syzhtousame pote tous.

                                H katalhksh htan oti den sevomai thn gnwmh tous.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X