Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Episodes from Liberty City Now Coming to PlayStation 3 and PC this April






    Tech Analysis | Splinter Cell: Conviction (576p, 2xMSAA)

    http://www.neogaf.com/forum/showpost...&postcount=358


    άλλο μεγάλο game για 360 μετά το FFXIII σε χαμηλή ανάλυση και πρόκειται και για αποκλειστικότητα. Τι σκατά έκανε η ubisoft;

    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Νωρις νωρις βλεπω...
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • ΒΒ ξεχνας κατι που δεν αναφερα στο chatbox, το xbox 360 εχει και scaler επισης θεωρητικα μπορει να βαζει 2x AA με μηδαμινο performance hit, και το halo3 στα 640p με 0x AA τρεχει αλλα δεν φαινεται τοσο κακο σε full hd λογω του scaler

        anyway παμε σε πιο σοβαρα θεματα τωρα - > http://game20.gr/news/bfbc2-sales-5964/

        Οπως σχολιασε και ενας λαμπιτης

        " BC2: 2.3x10^6 * (~40€/game) = 92.000.000€
        Tzoulia: 2x10^6 * (~20€/dvd) = 40.000.000€

        Αν ήταν "BottleField: Bad Tzoulia 2", θα ήταν classic... "

        χεχεχε .......

        Με κοβω για reinstall το GTAIV τωρα που πηρα και τον quad, μια καρτουλα λειπει μονο που να σηκωνει ανετα supersampling AA ( υπαρχει σχετικο mod στο gta που εξαλειφει τα jaggies αλλα ειναι πολυ βαρυ γιατι δεν μπορει να χωσει multisampling )

        Comment


        • Στο site της bioware ξεκίνησε ένα χρονόμετρο το οποίο λήγει σε 5 μέρες...


          BioWare develops high quality console, PC and online role-playing games, focused on rich stories, unforgettable characters and vast worlds to discover. Since 1995, BioWare has created some of the world's most critically acclaimed titles.


          Άντε να δούμε τι θα ανακοινώσουν.Ελπίζω να είναι καινούριος τίτλος και όχι νέο dlc.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • Αν πας στα Bioware games,στα upcoming titles γράφει "New Next Gen Game".
            Carpe diem

            Comment


            • Originally posted by Deus View Post
              Στο site της bioware ξεκίνησε ένα χρονόμετρο το οποίο λήγει σε 5 μέρες...


              BioWare develops high quality console, PC and online role-playing games, focused on rich stories, unforgettable characters and vast worlds to discover. Since 1995, BioWare has created some of the world's most critically acclaimed titles.


              Άντε να δούμε τι θα ανακοινώσουν.Ελπίζω να είναι καινούριος τίτλος και όχι νέο dlc.
              Jade Empire 2
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Originally posted by BigBOSS
                Jade Empire 2
                YES PLEASE.

                Comment


                • NO PLEASE.

                  Aν κυκλοφορήσουν νέο jade empire καλά θα κάνουν να προσέξουν πολύ το δεύτερο γιατί το πρώτο αν και είχε τα φόντα να είναι ένας εξαιρετικός τίτλος ήταν απλώς καλός λόγω των τραγικών προβλημάτων του.ΙΜΟ είναι με διαφορά το χειρότερο παιχνίδι της bioware και απίστευτα υπερτιμημένος τίτλος.Δεν είναι άσχημο,αλλά αξίζει 2 πόντους παρακάτω από όσο πήρε από τον τύπο.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Εγώ απόλαυσα πάρα πολύ το Jade Empire, θα το ξανάπαιζα άνετα, το τερμάτισα δύο φορές και τα δύο playthroughs ήταν υπέροχα. Γι' αυτό και θέλω και δεύτερο.

                    Comment


                    • Μωρέ και εμένα μου άρεσε αρκετά και το διασκέδασα πολύ όσο το έπαιζα αλλά στο τέλος με ξενέρωσε.Λίγο το απότομο τέλος,λίγο η μάχη που καταντά βαρετή γιατί κάνεις όλο το ίδιο πράγμα,προβλέψιμο σενάριο...Ε δεν θέλει και πολύ.

                      Γούστα είναι αυτά όπως και να το κάνουμε.

                      Από την άλλη αν το jade empire 2 διορθώσει όλα τα προβλήματα του πρώτου θα το δω σίγουρα.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • Εγώ έχω την Limited Edition του στο PC, οπότε YES, PLEASE !
                        sigpic

                        Comment


                        • οκ τωρα ειμαστε σιγουροι πως ΔΕΝ θα βγει HL2 episode 3 .......

                          The Xfinity Discovery Hub is your resource for Xfinity product news, technology education, and more. Learn about TV, internet, home security, and more.

                          Comment


                          • Originally posted by Deus View Post
                            Στο site της bioware ξεκίνησε ένα χρονόμετρο το οποίο λήγει σε 5 μέρες...


                            BioWare develops high quality console, PC and online role-playing games, focused on rich stories, unforgettable characters and vast worlds to discover. Since 1995, BioWare has created some of the world's most critically acclaimed titles.


                            Άντε να δούμε τι θα ανακοινώσουν.Ελπίζω να είναι καινούριος τίτλος και όχι νέο dlc.
                            Xμμμμ... Ποιές είναι οι πιθανότητες; Οκ νομίζω θα ήταν φθηνό αν πρόκειται για dlc. Όπως και για να ανακοινώσει Mass Effect 3. Θα ήταν όμως εξαιρετικά ενδιαφέρον αν ανακοίνωνε closed beta για το Old Republic. Για νέο IP δεν νομίζω...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by crpl_shepherd View Post
                              οκ τωρα ειμαστε σιγουροι πως ΔΕΝ θα βγει HL2 episode 3 .......

                              http://www.comcast.net/articles/ente...t.Robert.Culp/
                              Half Life 2 Full Cast and Crew

                              Τα συλλυπητήρια μας στην οικογένεια του.

                              Τέσπα, δεν ξέρουμε ακόμα αν θα το ακυρώσουν. Ας το πουν οι ίδιοι οι devs. Υπάρχει πιθανότητα να τον αντικαταστήσουν.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ελεος. Ρε Tanno εννοειται οτι δε θα το ακυρωσουν επειδη πεθανε ο ανθρωπος που εδινε τη φωνη του. Πλακα εκανε ο crpl.

                                RIP, δεν εχω κατι αλλο να πω, δε τον ηξερα ουτε σαν ηθοποιο.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X