Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Όντως και εμένα η λίστα μου φαίνεται λίγο ότι να'ναι αλλά αφού έχει πρώτο το Halo σπμ

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Άλλα είχα γράψει ,αλλά τα έσβησα.Ας το λήξουμε εδώ.Συγνώμη Evans αν σου φάνηκε απότομος ο τρόπος που απάντησα.Απλώς έτσι μου βγήκε εκείνη την ώρα.

      Eίχα γράψει κατεβατό ως απάντηση στα όσα μου έσυρες,αλλά προτιμώ να μην το συνεχίσω και να το λήξω εδώ.
      Και καλά έκανες.

      Bart για ανέβα ξανά Θεσσαλονίκη και τα λέμε ρε .

      Comment


      • Originally posted by Ryu_gr View Post
        Έλα πείτε την αλήθεια, σας χάλασε που δε βγήκε πάλι πρώτο το super mario bros.!! Έτσι! ΤΣΟ & ΛΟ!!!
        Όχι μας πειράζει που δεν βγήκε πρώτο το zelda και ότι είναι κάτω από τα cod.
        H λίστα δεν είναι μόνο για γέλια αλλά και για κλάματα.Πολλά έπρεπε να είναι πολύ υψηλότερα, άλλα πολύ χαμηλότερα και κάποια άλλα να μην υπάρχουν καν.
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Το Guitar Hero τέταρτο.

          Something, somewhere went terribly wrong...

          Comment


          • Συγνώμη αλλά τι Halo και FF μου τσαμπουνάτε?? Εδώ οι τυπάδες δεν εχουν βάλει τα barbies adventures που χαλαρά αξιζε να είναι στην πρώτη πεντάδα!
            Να πάτε ολοι στο διάολο βρωμοcasuals και απαιτώ να φάει ban ο azrael που πόσταρε αυτή την ανίερη λίστα. Ανίδεοι!!
            I attack sharks
            when i smell them bleed
            I dont go swimming
            water just wants to be around me.

            Comment


            • Δε μου λες Pilgrim, ποσες σφηκες σε τσιμπησαν αυτη τη βδομαδα; Ελπιζω πολλες
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • Originally posted by Pilgrim View Post
                Συγνώμη αλλά τι Halo και FF μου τσαμπουνάτε?? Εδώ οι τυπάδες δεν εχουν βάλει τα barbies adventures που χαλαρά αξιζε να είναι στην πρώτη πεντάδα!
                Να πάτε ολοι στο διάολο βρωμοcasuals και απαιτώ να φάει ban ο azrael που πόσταρε αυτή την ανίερη λίστα. Ανίδεοι!!
                Δεν ξέρω για το Halo, αλλά η σειρά FF είναι για φαντασιομανείς hardcore φίλους.

                Καλά κάνανε και δεν βάλανε το Barbie ! Γυναικούλα είσαι και το θες ? Α ρε kinky που τα θες από τον Laharl(Οδυσσέα). :xp:
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Altair View Post
                  Το Halo είναι φαινόμενο.
                  Καλά δεν συμφωνούν όλοι σε αυτό. Που είναι φαινόμενο; στο 360; Το modern warfare είναι φαινόμενο. Δες τι community υπάρχει και μετά μίλα για φαινόμενα.

                  Γενικά όλες αυτές οι λίστες αστείες είναι γιατί δεν είναι δυνατόν να υπάρξει το "καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχών". Και το Mario να ήταν πρώτο πάλι αστεία θα ήταν. Για μένα το πρώτο game είναι το Metal Gear οπότε όλα αυτά τα έχω γραμμένα στα @@ και με αφήνουν παγερά αδιάφορο.
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • Egw kserw pws ekatommyria anthrwpoi mazevontai gia na thavmasoun afto to fenomeno tou Halo se kathe ekleipsh hliou, pws tolmas kai les pws den einai fenomeno?
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Originally posted by BigBOSS View Post
                      Καλά δεν συμφωνούν όλοι σε αυτό. Που είναι φαινόμενο; στο 360; Το modern warfare είναι φαινόμενο. Δες τι community υπάρχει και μετά μίλα για φαινόμενα.

                      Γενικά όλες αυτές οι λίστες αστείες είναι γιατί δεν είναι δυνατόν να υπάρξει το "καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχών". Και το Mario να ήταν πρώτο πάλι αστεία θα ήταν. Για μένα το πρώτο game είναι το Metal Gear οπότε όλα αυτά τα έχω γραμμένα στα @@ και με αφήνουν παγερά αδιάφορο.

                      Έπρεπε να δεις τι γινόταν στην beta του reach την πρώτη μέρα,που είχανε πέσει οι servers.Από κει και πέρα,το Halo άξιζε πέρα ως πέρα τη θέση που έλαβε.Φυσικά και δεν μπορεί μια λίστα να είναι αντικειμενική 100%,αυτό όμως δεν σημαίνει ότι κάποιοι τίτλοι δεν αξίζουν το status quo που απολαμβάνουν.

                      Και αφού τέτοιες λίστες σε αφήνουν παγερά αδιάφορο και τα έχεις γραμμένα στα @@ σου,γιατί μπήκες στον κόπο να σχολιάσεις;
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Ρε ελεος, για ποια αξια μιλαμε, ψηφισαν gamers τα αγαπημενα τους games. Απο κει και περα δε τιθεται θεμα αντικειμενικων κριτηριων, μπορει κανεις να αποδειξει οτι αντικειμενικα (lol γελαω ακομη και που το λεω υποθετικα) τα Halo αξιζουν να ειναι πιο ψηλα απο τα Super Mario Bros ή τα Metal Gear Solid πιο πανω απο τα Final Fantasy;
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Originally posted by Altair View Post
                          Και αφού τέτοιες λίστες σε αφήνουν παγερά αδιάφορο και τα έχεις γραμμένα στα @@ σου,γιατί μπήκες στον κόπο να σχολιάσεις;
                          Τιτανοτεράστιο το Halo αλλά συζητίσιμο για το αν είναι φαινόμενο. Επιρρέασε κάτι στα videogames; Δημιούργησε ένα δικό του ρεύμα; Έγινε αποδεχτό από όλους τους fans; Μεταμπαλάδευσε μια κουλτούρα;

                          Όλα αυτά ας πούμε τα έκανε το φαινόμενο Grand Theft Autο.
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • Επιρρέασε κάτι στα videogames;


                            Κατηγορηματικά ναι.

                            Δημιούργησε ένα δικό του ρεύμα;


                            Ναι, ναι, ναι.

                            Έγινε αποδεχτό από όλους τους fans;


                            Τι σόι κριτήριο είναι αυτό; Υπάρχει κάτι στο κόσμο που να λαμβάνει καθολική αποδοχή;

                            Μεταμπαλάδευσε μια κουλτούρα;


                            Τι;

                            Comment


                            • Nαι δώσε και κανά παράδειγμα.

                              To ΜGS δημιούργησε το stealth, το GTA το open world gameplay, το LBP το "play -create-share" κ.α.

                              Μιας και που είπα GTA όλοι υποκλίνονται σε αυτό. Τα GTA τα ξέρει μέχρι και η κουτσή Μαρία. Από εμένα, και εσένα μέχρι και τον πλάνητάρχη. Επίσης κάθε GTA μας μεταφέρει και την κουλτούρα της εποχής που διαδραματίζεται. Πχ πολλοί έμαθαν για τραγούδια των 80's μέσα από το Vice City.

                              Aν με ρωτούσε κανείς για videogame φαινόμενο το πρώτο που μου έρχεται στο νου είναι η σειρά Grand Theft Auto.
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • Nαι δώσε και κανά παράδειγμα.


                                Όσα θες.

                                Μιας και που είπα GTA όλοι υποκλίνονται σε αυτό. Τα GTA τα ξέρει μέχρι και η κουτσή Μαρία. Από εμένα, και εσένα μέχρι και τον πλάνητάρχη. Επίσης κάθε GTA μας μεταφέρει και την κουλτούρα της εποχής που διαδραματίζεται. Πχ πολλοί έμαθαν για τραγούδια των 80's μέσα από το Vice City.

                                Aν με ρωτούσε κανείς για videogame φαινόμενο το πρώτο που μου έρχεται στο νου είναι η σειρά Grand Theft Auto.


                                Μα δεν είπα κάτι για το GTA! Μαζί σου και 'γω.

                                Comment

                                Working...
                                X