Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ε όχι δα...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • AGENT !

      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Τι είναι τούτο;
        Κάνα gta like?

        Μια και έγραψες rockstar τελικά θα βάλουνε το rdr σε pc;

        Comment


        • Ayto exei postaristei?

          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Ναι έχει ποσταριστεί...
            sigpic

            Comment


            • Οριστε το πρωτο trailer του project των Shinji Mikami και Goichi Suda που θα κυκλοφορησει απο την ΕΑ παρακαλω.
              Περισσοτερα θα δουμε στο TGS προφανως.

              Comment


              • Δεν φαίενται να είναι κάτι ιδιαίτερο,αλλά επειδή οι 2 παραπάνω δημιουργοί δεν είναι τυχαίοι,περιμένω να με εκπλήξει ευχάριστα.Κάτι που δεν έγραψε ο Xeno.Μουσική από Akira Yamaoka.
                Carpe diem

                Comment


                • 3 νεα παιχνιδια θα ανακοινωσει η Capcom σημερα, αντε να δουμε.
                  source: http://twitter.com/CapcomEuro/status/24550736054

                  Eλπιζω να βγαλουν τιποτα πρωτοτυπο, οσο να ναι πρεπει να κανουν ενα break απο τα γνωστα τους franchises.
                  Αν ισχυει το 13:00 BST τοτε στις 14:00 εμεις θα ξερουμε. Αναμενουμε λοιπον.

                  Comment


                  • Breath of Fire kai Devil may cry GO!!!
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Το νεο DMC παιζει πολυ, ενω αλλοι απ οτι βλεπω κανουν κρα για νεο Onimusha.
                      Να δειτε βεβαια που θα σκασει κανα RE ακομα ή και κανα ακυρο Mega Man .

                      Comment


                      • Devil May Cry,Onimusha,Okami θέλω εγώ.Ναι σίιιιιγουρα θα γίνει.Ένα από αυτά και πολύ μου είναι.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Originally posted by Xeno View Post
                          Το νεο DMC παιζει πολυ, ενω αλλοι απ οτι βλεπω κανουν κρα για νεο Onimusha.
                          Να δειτε βεβαια που θα σκασει κανα RE ακομα ή και κανα ακυρο Mega Man .
                          Εγώ πάω στοίχημα θα είναι το Breath of Fire. Είναι τόσο καιρό εκτός αυτό το παιχνίδι.

                          Δεν αποκλείω και εμφάνιση νέου DMC, γιατί κι εγώ άκουσα για τέτοιες φημολογίες για το 5. Το ίδιο ισχύει και για RE.

                          Onimusha, κρατάω μικρό καλάθι. Το μάδησαν με το fighting είδος.
                          sigpic

                          Comment


                          • To Onimusha δεν είναι fighting.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Originally posted by Altair View Post
                              To Onimusha δεν είναι fighting.
                              Δεν κατάλαβες. Εννοώ το καινούργιο Onimusha που βγάλανε πρόσφατα. Όλα τα προηγούμενα από το 1-4 ήταν action/adventure, ενώ το 5ο ήταν fighting. Μου το είπε και ο FiOth που το έχει. Γι' αυτό κρατάω μικρό καλάθι.
                              sigpic

                              Comment


                              • Find in-depth gaming news and hands-on reviews of the latest video games, video consoles and accessories.


                                Παρτε ενα liveblog για να μην ξεφευγουμε.
                                Σιγα μην ανακοινωθει νεο BoF παντως, τη μερα που θα γινει αυτο θα θυμηθει και η SEGA το Shenmue 3.

                                Comment

                                Working...
                                X