Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ναι .

    Comment


    • [YOUTUBEHD]xlET0kb5pmw[/YOUTUBEHD]
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Λες και κάνανε την Gotham City σε Arkham City...
        sigpic

        Comment


        • Καλά λες ρε!
          Ρε πάνε καλάααααααααα;;;;;

          Comment


          • Two posts, two fails
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Εγώ πάντως το trailer το βρήκα τέλειο και το παιχνίδι φαίνεται πολύ καλύτερο του πρώτου. Θα παιχτεί ανετότατα, λέω να κάνω και ένα ζέσταμα 1000ρίζοντάς το πρώτο .

              Comment


              • Το trailer παίζει να είναι από τα καλύτερα που έχω δει σε videogame. Πρέπει οπωσδήποτε να παίξω το πρώτο.
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • Θα σου αρέσει σίγουρα, προσωπικά δε με ενόχλησε τίποτα σε όλο το παιχνίδι. Υπάρχουν πράγματα που θεωρώ ότι αν έλειπαν ή αν υλοποιούνταν διαφορετικά θα ήταν υπέρ του τελικού αποτελέσματος, αλλά δεν έχω κανένα παράπονο και πάλι. Το 2 είναι σίγουρα από τα παιχνίδια που θα παίξω φέτος, λογικά όχι σε day one βέβαια.

                  Comment


                  • συμφωνω με evans, επιπλεον το free flow combat system ειναι οτι ποιο ευφυες εχω δει σε action τιτλο τα τελευταια χρονια, arkham city bring it on!!!

                    λέω να κάνω και ένα ζέσταμα 1000ρίζοντάς το πρώτο
                    good luck with combat challenges πραγματικα εκει φαινεται το μεγαλειο του combat system

                    Comment


                    • Originally posted by Vaynard View Post


                      good luck with combat challenges πραγματικα εκει φαινεται το μεγαλειο του combat system
                      Second that.

                      Πραγματικά το combat system έχει τέτοιο βάθος που στο κανονικό game δεν φαίνεται ούτε στο μισό.Αντιθέτως στα challenges φτύνεις αίμα

                      Για το trailer τι να πούμε.BRING IT TOMORROW!!!!!!!!

                      To μόνο που θέλω να προσέξουν είναι τα predator times γιατί στο πρώτο γινόταν λίγο μονότονα μόλις καταλάβαινες τι παίζει.


                      Comment


                      • Δεν εχω παιξει καν το AA. Μηπως να το βαλω στα πλανα σιγα σιγα; Ωραιο και το νεο trailer btw, ανεβαζει το hype σιγουρα.

                        Comment


                        • Πέθανε ο δημιοργός των Pokemon από το τσουνάμι. R.I.P.
                          Το άκουσα στις ειδήσεις του Σταρ,αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει.
                          Με ένα πρόχειρο googling βρήκα αυτά:
                          Carpe diem

                          Comment


                          • 31 Oct 2010
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Ektos tou oti ekane to Anime Pokemon, den pethane apo to tsunami, oti nanai to Star opws panta...

                              EDIT:
                              Kai oso synexizw na diavazw vlepw oti yparxei kai periptwsh na mhn pethane katholou, h oti pethane perysi ton Oktovrh??
                              Pragmatika oti nanai.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Ακριβώς επειδή μου φάνηκαν πολύ μπερδεμένα τα αποτελέσματα που βρήκα,πόσταρα την είδηση με επιφύλαξη,καθώς επίσης και όσες πηγές βρήκα,από κει και πέρα δεν μπορώ να ξέρω κάτι σίγουρα.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X