Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eγώ πέρασα απο τις 12 και επαιξα απολα και μετα ξαναπηγα κατα τις 7 το απογευμα και ειχε πολυ κοσμο.

    Ούτε εγώ ήξερα ποιος είσαι παίχτη

    Comment


    • Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by 丹野 View Post
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Φωτογραφίες παίζουν;

        Καινούριο τρεηλερ για το καινούριο amnesia.Ο πλήρης τίτλος θα είναι amnesia a machine for pigs.



        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • Originally posted by 丹野 View Post
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Χαχα μ'αρέσει ο τρόπος που τα λες αν και υπερβάλεις...
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Σε γουστάρει.Ψήσου.
            Carpe diem

            Comment


            • Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Τι;Θες κι εσύ;Άσε τα παιδιά μόνα τους.
                Carpe diem

                Comment


                • Χαχαχαχαχαχ... Είπα να ανεβάσω και να τονώσω το ερωτικό εδώ μέσα με λίγο χιούμορ. Η φάση είναι ότι σας θυμάμαι και τους 2, οπότε γι' αυτό είπα να σας περιγράψω έτσι. χαχαχαχαχαχα
                  sigpic

                  Comment


                  • Rε Ταννο εσυ πηγες στο event και αν ναι τι ωρα;

                    Εγώ δε συναντήθηκα με τον paixtis και δεν παιζει να τον ειδα καν.

                    Comment


                    • Δεν πήγε.Οι ώρες που ήμουν εκεί ήταν από τις 2 και μέχρι τις 8:30
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Originally posted by Linkmastersword
                        Rε Ταννο εσυ πηγες στο event και αν ναι τι ωρα;

                        Εγώ δε συναντήθηκα με τον paixtis και δεν παιζει να τον ειδα καν.
                        Δεν πήγα, γιατί έχω τις υποχρεώσεις μου εδώ Θεσσαλονίκη. Αν δεν είχα τις υποχρεώσεις μου, θα ερχόμουν με τον Παίχτη κάτω.

                        Και πάλι δε θα πήγαινα για τα παιχνίδια, αλλά να δω τι φάση είναι και το Wii U, εκτός από τις επιβεβαιωμένες φήμες από στόματα της Nintendo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Σας έχω βόμβα σήμερα.

                          Ανακοινώθηκε καινούριο the longest journey παιχνίδι!!!Πρόκειται για sequel του dreamfall.


                          Funcom has announced Dreamfall Chapters, the latest The Longest Journey title, has entered pre-production. The new game is in development at Red Thread Games, a studio formed by The Longest Journey creator Ragnar Tørnquist. Tørnquist was previously the Game Director on The Secret World, Funcom and EA's latest MMORPG outing, but has since been replaced with Joel Bylos so he could undertake this project. This new game is entirely funded and produced by Red Thread Games and has been licensed the franchise by Funcom as a revenue-sharing deal. "I'm very excited to finally have the opportunity to continue the The Longest Journey saga," says Ragnar Tørnquist. "Ever since we ended Dreamfall on a nail-biting cliffhanger, players have been rightfully demanding a sequel, and my deal with Funcom will finally make that possible. I'm extremely grateful to Funcom for this unique and exciting opportunity, and I can't wait to dive back into the universe I helped create more than a decade ago, and continue the story players have been waiting for these past six years."
                          There is currently no slated release date for Dreamfall Chapters.



                          Κάποια στιγμή πρέπει να παίξω τα longest journey και dreamfall,έχω ακούσει τόσο καλά λόγια για το σενάριο αυτών των δύο παιχνιδιών και έχω πραγματικά περιέργεια να τα δω.


                          Tidy!

                          Do not blame me.Blame yourself or God.
                          In Matsuno we trust.

                          Comment


                          • Αυτά είναι!
                            Το Longest Journey είναι από τα καλύτερα adventures που έχουν βγει ποτέ (μαζί με τα Gabriel Knight). Το Dreamfall δεν είναι το ίδιο καλό σαν παιχνίδι αλλά σίγουρα αξίζει να το παίξεις για τη συνέχεια της ιστορίας αν έχεις ήδη τελειώσει το Longest Journey ενώ είναι σχετικά μικρό. Πραγματικά αν δεις πως έχει όρεξη για adventure μην το σκέφτεσαι καθόλου. Είναι και σχετικά εύκολα.
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Τέλεια νέα.

                              Ας ελπίσουμε να είναι περισσότερο Longest Journey και λιγότερο (ιδανικά καθόλου) Dreamfall.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Παπάρια νέα, έχω πολύ antihype μετά το Dreamfall, να πνιγούν στα ούρα τους.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X