Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • John Rambo δεν έχει;
    Carpe diem

    Comment


    • Η Valve λέει δεν θα κυνηγήσει exclusives για τα SteamOS / Steam machines, προκειμένου να βοηθήσει το κοινό να έχει μεγαλύτερο εύρος. Καλή φάση. Λινκ δεν έχω εύκαιρο αλλά αναφέρεται γενικά στο νετ.

      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment


      • The next chapter of Mass Effect is upon us!!


        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • Όχι άλλο κάρβουνο!Plz!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Originally posted by Phantom Duck View Post
            Η Valve λέει δεν θα κυνηγήσει exclusives για τα SteamOS / Steam machines, προκειμένου να βοηθήσει το κοινό να έχει μεγαλύτερο εύρος. Καλή φάση. Λινκ δεν έχω εύκαιρο αλλά αναφέρεται γενικά στο νετ.
            Το επιβεβαιώνω κι εγώ. Το είχα διαβάσει κάπου κι εγώ. Αναφέρεται για όλα τα λογισμικά ΕΚΤΟΣ της Microsoft.
            sigpic

            Comment


            • Δηλαδή θα βγάζει games για steam macines, linux, macos και δε θα τα βγάζει στα windows?
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Θα πιαστώ από το σχόλιό σου και θα πω απλά το εξής.Η γενιά που φεύγει ήταν από τις καλύτερες,αν όχι η καλύτερη,ως τώρα.Είναι λογικό,πως η γενιά που έρχεται,έχει δύσκολο έργο και είναι απίθανο να μας εντυπωσιάσει τόσο.Σκέψου απλά ότι η γενιά ξεκίνησε το 2005,κλείνει 8 χρόνια δηλαδή.Μιλάμε για ενεργά χρόνια έτσι;Όχι,απλά να υπάρχει πχ το ΠΣ2 και να βγαίνει ένας τίτλος το χρόνο.
                Carpe diem

                Comment


                • Καλά ναι, δεν θυμάμαι launch κονσόλας που να είναι τίγκα στα παιχνίδια, ή να μην έχει προβλήματα. Απλά κουβέντα να γίνεται Προσωπικά, τα γραφικά δεν μου φαίνονται τόσο χασματώδη όσο σε άλλες γενιές. Πολλές φορές δεν καταλαβαίνω καν πως πρόκειται για next gen τίτλους. Για εμένα το PS3 με τίτλους όπως Last of Us, Beyond, Ni No Kuni, God of War: Ascension, Gran Turismo 6, Sly Cooper Thieves in time, Ratchet & Clank Nexus κλπ, μόνο αδύναμο δεν μου φαίνεται.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Ποιο απο ολα αυτα σε ενοχλει; Φανταζομαι οτι γνωρίζεις το monitoring που γινεται πλεον σε οποιαδήποτε υπηρεσία κοινωνικής δικτύωσης στο internet. Το ps4 βασίζεται στη διαμοιραση περιεχομένου και στην κοινωνική δικτύωση, οποτε δεν απαιχει απο τη λογικη όλων των άλλων υπηρεσιών στο ιντερνετ. Αντιθέτως μαλιστα, παιζει να ειναι και απο τις περιπτώσεις που μπορεις να εισαι σχετικα σιγουρος για το που πανε τα δεδομένα σου, μιας και μιλαμε για μια αυστηρά καθορισμένη πλατφόρμα κι οχι για κατι απολυτως δημόσιο κι ανοιχτό οπως το twitter ή ακομα καλυτερη το google.

                    Τωρα για τα αλλα δυο που αναφέρεις, τι να πω, τοσο ασχημα τα θεωρείς;

                    Μου φαινεται οτι δεν καταλαβαίνετε το πολυ απλό: η νεα γενιά θα βασιστεί στις υπηρεσίες κι οχι στο hardware breakthrough. Ειναι εξαλλου ηδη σε παρωχημένο επιπεδο οι κονσόλες έναντι των υπολογιστών, η ανάπτυξη πρωτότυπων τίτλων ειναι το ιδιο δεδομένη με το αν δεν κυκλοφορούσαν καν οι κονσόλες.

                    Comment


                    • Το τελευταίο είναι απαράδεκτο να υφίσταται στις κονσόλες!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Originally posted by paixtis View Post
                        Όχι άλλο κάρβουνο!Plz!
                        τι εννοείς;

                        το τέταρτο θα αναπτυχθεί με την Frosbite 3.0 (μηχανή γραφικών του Battlefield 4) ενώ τα τρία πρώτα είχαν αναπτυχθεί με την Unreal Engine 3.0

                        Tώρα στο θέμα το ps4, εγώ εάν το πάρω κάποια μέρα θα το έχω πάρει για τις αποκλειστικότητες που θα ήθελα να παίξω.
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • Don't feed the trolls BigBOSS.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Αστειάκια bigboss?Δεν γελάσαμε..Δεν είναι λογική το monitoring πάντως.Ας βρουν άλλη λύση!
                            Altair troll σους!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Γιατί δεν είναι σωστή λογική το monitoring;

                              Comment

                              Working...
                              X