Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shaq confirms sequel to Shaq-Fu is in the works



    ελπιζω να αστειευται ο Shaq...το shaq-fu θα μπορουσε να βαλει σοβαρη υποψηφιοτητα για το χειροτερο παιχνιδι ολων των εποχων

    Comment


    • Αρθρο του Eurogamer για τις συνολικες πωλησεις κονσολων στην Αγγλια για το 2013:
      The Xbox 360 was the UK's best-selling home console in 2013, figures shown to Eurogamer reveal. The data from UK number…


      The data from UK numbers company Chart-Track indicates that Xbox 360 beat both next-gen consoles, but that 3DS - when you lump together all models in its hardware family - was top.
      Δεν το πηρα πρεφα ποτε εκανε τετοιες πωλησεις το 3DS και μαλιστα στην Αγγλια, αλλα οκ συμβαινουν κι αυτα τελικα.

      Looking just at last year's figures, Wii U was out-performed even by PlayStation Vita, despite Sony's struggling handheld itself falling 41.5 per cent in sales compared to 2012.
      lol.

      Comment


      • lol δεν περίμενα το wiiu να τα πηγαίνει τόσο χάλια.Ας ελπίσουμε σε κανένα price drop τον επ'ομενο χρονο γιατί όπως και να το κάνουμε υπάρχουν κάποια must play παιχνίδια (bayinetta,x,mario 3d)


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • Deus 263€ το Zombi U Premium στα Πάμπλικ.
          Carpe diem

          Comment


          • Ανακοινώθηκε η collectors του Titanfall. Μαντέψτε πόσο θα έχει.

            Comment


            • 200+ νομίζω η έκδοση με τη φιγούρα.Την έχω δει εδώ και μήνες.
              Carpe diem

              Comment


              • 250

                Comment


                • Originally posted by Altair View Post
                  Deus 263€ το Zombi U Premium στα Πάμπλικ.
                  Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αλταηρ αλλά θα περιμένω να πέσει και άλλο η τιμή.Αφενός δεν θέλω να δαπανήσω τέτοιο ποσό για wiiu αφετέρου θέλω να ασχοληθώ με άλλα παιχνίδια που τα έχω και κάθονται. Ένα από τα πρώτα είναι και το xenoblade chronicles το οποίο επιβάλλεται.Ίσως πάντως να πάρω κάποια παιχνιδάκια για το μηχάνημα αν τα βρω σε πολύ καλή τιμή,το wonderfull 101 μου κανει κλικ.

                  Τελευταία αγορά ico/shadow of the collossus collection 15 ευρώ από πλαίσιο.Όχι και άσχημα.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • 30 χρόνια Tetris και συνεργασία με Ubisoft για έκδοση στις νέες κονσόλες

                    Το δημοφιλές ηλεκτρονικό παιχνίδι Tetris γίνεται εφέτος 30 χρονών. Η εταιρεία που κατέχει τα δικαιώματα του τίτλου ανακοίνωσε συμφωνία με έναν από τους κολοσσούς του κλάδου, τη Ubisoft, ώστε μία ανανεωμένη εκδοχή του κλασικού αυτού ηλεκτρονικού παζλ να κυκλοφορήσει στις κονσόλες νέας γενιάς Xbox One και PlayStation 4.



                    Νέο game για... Super Nintendo!

                    http://uk.games.yahoo.com/blogs/plugged-in/nightmare-busters-awesome-game-super-nintendo-185559531.html
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Nintendo Finally Considers Smartphone Move After Third Straight Annual Loss

                      Nintendo president Satoru Iwata stated in a press conference that the company is now considering a "new business structure" that involves...

                      Comment


                      • Δεν βλέπω λόγο να μην πιάσει η κίνηση. Η SEGA και πολλές άλλες μια χαρά τα πάνε σε iOS/Android.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Ναι αλλα εχει ηδη φορητη συσκευη στην αγορα, δεν ειναι το ιδιο με τη sega ουτε ειναι ιδιο μεγεθος. Προσωπικα αν και φαν των smartphones/tablets δεν θα ηθελα να δω παιχνιδια της nintendo εκει.

                          Comment


                          • Originally posted by Enpsty View Post
                            Ανακοινώθηκε η collectors του Titanfall. Μαντέψτε πόσο θα έχει.
                            250 Λίρες Αγγλικές η συλλεκτική έκδοση του Titanfall!!! Σαν να αγοράζεις κονσόλα είναι. Άσε που για Αγγλία είναι αποκλειστικότητα του GAME το οποιο είναι γνωστό ότι δεν στέλνει στο εξωτερικό πακέτα πέραν τους 1 κιλού (γ*μώ το σπί... την αποθήκη τους!)! Άρα όσοι δεν μπορέσουν να το πάρουν θα τους τα φάει το eBay σε ακόμα πιο υψηλές τιμές!

                            Εναλλακτική λύση κάποιος?

                            Comment


                            • Τι να το κάνεις μωρέ σιγά;Εγώ που παίρνω τόσες συλλεκτικές και η συγκεκριμένη δε με ενδιαφέρει.Για 2 λόγους μόνο βέβαια.1)Λεφτά.2)Χώρος.Ειδικά το 2ο πλέον έχει αρχίσει και με ζορίζει ιδιαίτερα.Όσο σκέφτομαι ότι περιμένω 2 γκουμούτσες συλλεκτικές ακόμα μέχρι τον Απρίλιο...
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Πάντως να ξέρεις, με έσωσες με την συλλεκτική του Castlevania: Lords Of Shadow 2. Πριν ακόμα το GAME μου στείλει e-mail ότι δεν μπορεί να στείλει εκτος UK το pre-order που έκανα, το παρήγγειλα τηλεφωνικός (αφού επικοινώνησα πρώτα μέσο e-mail) από το Seven. Έτσι θα το έχω και εγώ. Salute :cheers:

                                Comment

                                Working...
                                X