Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γιατί έμελλε στην ελληνική δημοσιογραφία του gaming μια τόσο τραγική μοίρα;

    Comment


    • Σιγά τα ωά. Εχώ μόνο έχω αφιερώσει 1160 ώρες στο Halo Reach και 470 ώρες στο Halo 3.

      Comment


      • ερχεται remake του san andreas για ps360?
        μακαρι.

        sigpic

        Comment


        • Χαχα θα γίνει πάρτυ στο Ελλάντα με την επανακυκλοφορία της παιχνιδάρας!Άλλη μια εικοσαετία θα πουλάει τα άντερά του!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Αχρείαστο.
            Carpe diem

            Comment


            • Originally posted by paixtis View Post
              Χαχα θα γίνει πάρτυ στο Ελλάντα με την επανακυκλοφορία της παιχνιδάρας!Άλλη μια εικοσαετία θα πουλάει τα άντερά του!
              To San Andreas στο PS2 είναι κάθε μήνα στα top 10 games στην Ελλάδα. Χωρίς πλάκα.

              Comment


              • Πως γενεν ατο; Εν τω μεταξυ νομιζα οτι το Vice City ειναι καλυτερο.

                Εν τω μεταξυ μου λυσατε μια απορια. Το καλοκαιρι ημουν Καλαματα και καποια στιγμη πηγαμε στα public με τον αναδεξιμιο της μητερας μου και το γιο (γυρω στα 10) του να του παρει ενα game για ps3. Τελικα πηρε το GTA IV επειτα απο δικη μου προτροπη καθως του αρεσε το San Andreas πολυ. (Ναι προετρεψα ενα 10χρονο μαζι με το πατερα του να παρει GTAIV )

                Λοιπον ο πιτσιρικας με πολυ περηφανια μετα ελεγε στο ξαδελφο του οτι πηρε το San Andreas το 4. Αναρτιωμουν αν ηταν τοσο καθυστερημενο. Νταξει οχι οτι μου φανηκε και για ξεφτερι αλλα τελικα στην Ελλαδα μαλλον ξερουν περισσοτερο το ονομα San Andreas παρα Grand Theft Auto.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Confirmed η επανακυκλοφορια της παιχνιδαρας



                  Βασικα δωστε μας το GTA V στο PC πρωτα..

                  Comment


                  • Με προβληματίζει το xbox 360 only. Γιατί έτσι Rockstar;

                    Comment


                    • Originally posted by Ramparter View Post
                      Πως γενεν ατο; Εν τω μεταξυ νομιζα οτι το Vice City ειναι καλυτερο.

                      Εν τω μεταξυ μου λυσατε μια απορια. Το καλοκαιρι ημουν Καλαματα και καποια στιγμη πηγαμε στα public με τον αναδεξιμιο της μητερας μου και το γιο (γυρω στα 10) του να του παρει ενα game για ps3. Τελικα πηρε το GTA IV επειτα απο δικη μου προτροπη καθως του αρεσε το San Andreas πολυ. (Ναι προετρεψα ενα 10χρονο μαζι με το πατερα του να παρει GTAIV )

                      Λοιπον ο πιτσιρικας με πολυ περηφανια μετα ελεγε στο ξαδελφο του οτι πηρε το San Andreas το 4. Αναρτιωμουν αν ηταν τοσο καθυστερημενο. Νταξει οχι οτι μου φανηκε και για ξεφτερι αλλα τελικα στην Ελλαδα μαλλον ξερουν περισσοτερο το ονομα San Andreas παρα Grand Theft Auto.
                      Εννοείται. Όταν δούλευα στα Seven κανένας πιτσιρικάς δεν ήξερε την φράση Grand Theft Auto. Όλοι λέγανε θέλω το San Andreas για το PS3. Φυσικά στην αρχή τους ψάρωνα και τους έλεγα ότι δεν υπάρχει τέτοι πράμα. :xp: Μετά βέβαια τους εξηγούσα τι και πως.
                      Επίσης σχεδόν κανείς δεν το έλεγε Grand Theft Auto 4. Όλοι το λέγανε Τζι-Τι-Έι Άι-Βι. Πολλοί δεν ξέρουν ότι λέγεται Grand Theft Auto και ότι το IV σημαίνει τέσσερα.
                      Αθάνατη Ελλάδα.

                      Comment


                      • lol Αι Βι, Μακαρι να μη βγει για πλευστεσιο παντως να δω τι θα κανει ο Ελληναρας.

                        Comment


                        • Μα έτσι κι αλλιώς ο Ελληνάρας θα ψάχνετε εφόσον θα είναι digital only

                          Comment


                          • Ναι οντως, παντως μου κανει εντυπωση που το πηρε αυθεντικό ο Ελληνας ετσι και αλλιως..

                            Comment


                            • Παιχνιδάρα δε λέω,αλλά οκ το έπαιξα στο ΧΒΟΧ1 όταν έπρεπε,τώρα δεν βρίσκω κανένα απολύτως νόημα σε μια τέτοια επανακυκλοφορία.Λες και τους λείπουν τα χρήματα στη Ρόκσταρ.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Κοίταξε το original που είχα πάρει εγώ όταν βγήκε δεν δουλεύει (το έδινα σε όποιον νάνε το τούβλο...) όποτε θα το τσιμπήσω σε κάνα sale έτσι για το γαμώτο.

                                Comment

                                Working...
                                X