Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ακόμη κι αν λύσεις το θέμα της ποιότητας είναι αποδεδειγμένο οτι ο κόσμος θα κουραστει και θα το σκοτωσουν έτσι.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Συμφωνώ.Το ότι σου βάλανε ένα ολόκληρο καράβι στο 3 και πήγαινες παντού συν ότι είχες στοιχεία από RDR που σου επέτρεπε να κυνηγάς για να φτιάχνεις εξοπλισμό κλπ είναι αντιγραφή-επικόλληση.Μάλιστα.
      το 3 ειναι ισως το χειρότερο AC μετά το πρώτο. Ειδικά η ιστορία ήταν οτι ναναι.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Λογικό αφού αντεγραψε το Wind Waker
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Altair τα προηγούμενα Halo τα παίζω όσες φορές θες. Να χθες installaρα το Reach και το Anniversary να τα κάνω ένα playthrough αυτές τις μέρες. Το Halo 4 σκέφτομαι να το κάνω κι αυτό αλλά όταν ξεκινάω το game κάτι με πιάνει και δε με τράβαει. Είναι πολύ πιο story driven από τα προηγούμενα και με πολύ περισσότερο μπούρου μπούρου. Μια φορά το τελείωσα το Legendary κι αυτό για το achievement. Πρέπει να αλλάξουν πολλά πράγματα στο Halo 5 και πιο πολύ τα gameplay sections. Δεν τα έχω ξεχάσει τα παλιά. Δεν μου σβήνουν την μνήμη κάθε μέρα για να ξεχνάω τι έχω παίξει και να ενθουσιάζομαι με κάθε νέο installment μιας I.P.

          Πως να το κάνουμε. Το Assassin's Creed 2 για την μάζα των καταναλωτών αυτής της γενιάς είναι το καλύτερο της σειράς όπως συμβαίνει και με το Dark Souls, με το Halo 3, με το Lords of Shadow, Epic Mickey, Resistance, Uncharted 2, Dragon Age: Origins, Mass Effect 2, God of War 3, Ninja Gaiden Sigma και τόσες άλλες σειρές.

          Comment


          • Το Halo 4 σκέφτομαι να το κάνω κι αυτό αλλά όταν ξεκινάω το game κάτι με πιάνει και δε με τράβαει. Είναι πολύ πιο story driven από τα προηγούμενα και με πολύ περισσότερο μπούρου μπούρου


            Μα σου λέω πως το Halo 4 δεν είναι Halo.

            Comment


            • Είναι και δεν είναι. Δεν ξέρω πως το κατάφερε αυτό η 343 αλλά πάει για σεμινάριο.

              Comment


              • Εγώ το έπαιξα για το "είναι" μέρος, δεν με ψήνει τόσο να ασχοληθώ ξανά για το "δεν είναι" μέρος.

                Comment


                • Originally posted by Raf View Post
                  Εγώ το έπαιξα για το "είναι" μέρος, δεν με ψήνει τόσο να ασχοληθώ ξανά για το "δεν είναι" μέρος.
                  Άμα δεν πάρεις την Masterchief Collection δεν είναι hardcore:troll:

                  Comment


                  • Όχι, ευχαριστώ.

                    Comment


                    • Εμένα μου άρεσε πολύ το 4 πάντως.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Originally posted by BigBOSS View Post
                        το 3 ειναι ισως το χειρότερο AC μετά το πρώτο. Ειδικά η ιστορία ήταν οτι ναναι.
                        Συμφωνώ. Το 3 ήταν κακό απλά. Ειδικά το σκηνικό αμερικλανική επανάσταση ήταν απαίσιο, το μόνο που άξιζε είναι ο Haythan. To 4 ήταν πολύ καλοφτιαγμένο σε σχέση με αυτό, δεν είχε πολλά προβλήματα και υλοποίησε πολύ ωραία την χρυσή εποχή τον πειρατών.

                        Comment


                        • Εμένα πάλι μου άρεσε πολύ το 3.Οκ,η Αμερικάνικη Επανάσταση ήταν το πιο αδιάφορο setting της σειράς,αλλά κάτι το Frontier κάτι η εξερεύνηση με το πλοίο,το ανεβάσανε πολύ στα μάτια μου.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Τι το κακό είχε το setting του AC3 ? Δεν το έχω παίξει, απλά ρωτάω

                            Comment


                            • Merica.Fuck Yeah!
                              Απλά για μένα,δεν ήταν καθόλου ενδιαφέρον,με Ινδιάνους,Γουάσινγκτον κλπ.Δεν ξέρω,μου φάνηκε βαρετό.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Street Fighter 5 for PS4 & PC


                                εφαγε ακυρο το xbowx?



                                 
                                Τι καλο που κανουν στην βιομηχανια οι κονσολες

                                Comment

                                Working...
                                X