Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • κομματια απο το FF9 ακουγονται και στη σειρα ευτυχισμενοι μαζι αραγε εχουν πληρωσει τα δικαιωματα ή μπα ...


    Aντρέας Παγουλάτος

    Comment


    • κομματια απο το FF9 ακουγονται και στη σειρα ευτυχισμενοι μαζι αραγε εχουν πληρωσει τα δικαιωματα ή μπα ...[/b]

      τρομερη σειρα αλλα δεν νομιζω να εχουν πληρωσει

      Comment


      • Δίκιο έχει ο Ieon, και εγώ άκουσα τυχαία σε αυτή τη σειρά κομμάτι του ΙΧ. Μιλούσα μάλιστα με τη μάνα μου και ξαφνικά τη διακόπτω για να φωνάξω τον αδελφό μου να ακούσει. Επίσης, σε σειρά του ΑΝΤ1 (εγκλήματα) άκουσα κομμάτι του Chrono Cross. Πολύ μπροστά αυτή η σειρά στα πάντα ρε γμτ xD .

        Comment


        • Ναι εγκληματα uber σειρα !!! evil Σοσο >>>> all other characters


          Aντρέας Παγουλάτος

          Comment


          • χαλαρα η Σοσο ηταν ο καλυτερος χαρακτηρας της σειρας.πολυ κοντα της θα εβαζα τον αναπηρο παππου του οποιου δεν θυμαμαι το ονομα.

            Comment


            • Αριστειδη.

              Comment


              • τρομερη σειρα αλλα δεν νομιζω να εχουν πληρωσει
                [/b]
                Τρομερή σειρά όντως, κρίμα που δεν είναι καθαρά ελληνική να 'χαμε να το λέγαμε!!
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Δίκιο έχει ο Ieon, και εγώ άκουσα τυχαία σε αυτή τη σειρά κομμάτι του ΙΧ. Μιλούσα μάλιστα με τη μάνα μου και ξαφνικά τη διακόπτω για να φωνάξω τον αδελφό μου να ακούσει. Επίσης, σε σειρά του ΑΝΤ1 (εγκλήματα) άκουσα κομμάτι του Chrono Cross. Πολύ μπροστά αυτή η σειρά στα πάντα ρε γμτ xD .
                  [/b]
                  Σε σειρά του ANT1 που δεν θυμάμαι τώρα έχω πετύχει να βάζουν κομμάτι από Silent Hill...

                  Κοινώς που είναι αυτός ο ηχολήπτης τους και γιατί δεν έχει γραφτεί στο gamer's odyssey ακόμα; xD

                  Comment


                  • Mε τη σειρά μου έχω ακούσει κομμάτια των MGS σε εκπομπές κυρίως (ρεπορτάζ) αλλά και των Silent Hill, Halo και Battlefield.
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Σε λίγο θα βάλουν το super mario theme για να χτυπάει το έκτακτο δελτίο.

                      Comment


                      • Σε λίγο θα βάλουν το super mario theme για να χτυπάει το έκτακτο δελτίο.
                        [/b]


                        Οι ειδήσεις του Star κοντεύουν να το κάνουν κι αυτό.

                        Comment


                        • για φανταστειται να μεταγγλωτισουν μια ξενη σειρα και αντι για ηθοποιους οπου θα μιλανε να ακουγονται ηχοι αλλα okami???θα ειναι επικο.η τελεια συγχωνευση videogame-τηλεοπτικης σειρας.

                          Comment


                          • Μια μέρα είχα πετύχει στο Alter ένα μεσημεριανό (όχι, δε βλέπω τέτοιες εκπομπές ) και είχαν βάλει σε ένα ρεπορτάζ τους την εισαγωγική μουσική του Grand Theft Auto IV. Oo
                            Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                            Comment


                            • Μια μέρα είχα πετύχει στο Alter ένα μεσημεριανό (όχι, δε βλέπω τέτοιες εκπομπές ) και είχαν βάλει σε ένα ρεπορτάζ τους την εισαγωγική μουσική του Grand Theft Auto IV. Oo[/b]

                              Σαν δεν ντρεπονται αυτες οι μεσημεριανες εκπομπες!!! εκτος απο ολη την σαβουρα που ασχολουνται και κατεβαζουν το επιπεδο της ελληνικης τηλεορασης χρησιμοποιουν και κομματια για προσωπικο τους οφελος απο ενα προιον το οποιο οι ιδιοι εχουν κατακρινει λεγοντας ασυναρτησιες περι βιας και αλλων κουλτουριαρικων... :icon_twisted:

                              Comment


                              • Το artwork του GTA πάντως το έχουν εκμεταλλευτεί σε έσχατο βαθμό στην Ελλάδα. Έχω πετύχει, χωρίς να έχει γίνει η παραμικρή καλλιτεχνική επέμβαση, GTA artwork σε πινακίδες από στριπτιτζάδικα στη συγγρού και σε ένα άλλο που δεν θυμάμαι που βρίσκεται, μέχρι και σε συνεργείο αυτοκινήτων κοντά στο Ίλιον...

                                Comment

                                Working...
                                X