Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Τι Mass Effect και παπαριές, εδώ μπήκα σήμερα στο internet και με περίμενε το έπος.

      [GT]49779[/GT]

      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • Μετα τη μουφα το MK Wii η Sega εχει την ευκαιρια να κανει κατι που δεν εχει καταφερει ποτε μεχρι τωρα, να χτυπησει στα ισα αντιστοιχο τιτλο Mario. Βεβαια οχι platform, εκει απλα ονειρευεται.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Edge #203 scores

          Infamous - 7
          Ghostbusters - 7
          The Sims 3 - 8
          Punch-Out - 8
          Boom Blox: Bash Party - 8
          Velvet Assassin - 4
          Fuel - 8
          Damnation - 3
          Muramasa: The Demon Blade - 6
          Knights in the Nightmare - 6
          Excitebots: Trick Racing - 4
          Zeno Clash - 8
          Terminator: Salvation - 3
          Square Enix's New Game Teaser Site


          ... Front Mission 6?


          New Lost Planet Trailer




          Bayonetta: E3 2009 Trailer



          Δεν το ειδα ακομα αυτο αλλα κανουν λογο για solid 60fps κτλ... Θα το τσεκαρω σε λιγο.

          Comment


          • Το Lost Planet 2 moυ θυμίζει πολύ gears of war και μου τη δίνει.Βέβαια ελπίζω ότι θα είναι καλό.In Capcom we trust.
            Έβαλα να κατεβάσω και το Bayonetta.
            Carpe diem

            Comment


            • Front Mission Evolved λοιπον.
              PS360PC.


              To Bayonetta φαινεται πραγματικα αριστο στον τεχνικο τομεα. Δεν μου αρεσει πολυ το κλιμα χαζοποζεριας που επικρατει, αλλα οκ τι να λεμε, αλλωστε δεν ασχολουμαι και με παιχνιδια του ειδους..

              Comment


              • Και γιατί σου τι δίνει ρε παρταλε αν το LP2 μοιάζει με το Gears??
                Εγώ πάντως πέρα απο το γεγονός οτι είναι third person shooter αλλές μεγάλες ομοιότητες δεν βλέπω! Μην ξεχνας πως το κύριο χαρακτηριστικο του Gears είναι το cover system και απο όσα έχουμε δει μέχρι τώρα το LP2 δεν φαίνεται οτι θα έχει.
                Αν ένα παιχνίδι της capcom μου φέρνει προς gears τότε αυτό είναι το Dark Void, επίσης TPS αλλά με cover system.

                Το Bayonetta ουτε εμένα με ενθουσιάζει. Παρότι φαν τον action games το όλο στυλ του με ξενερώνει αφάνταστα.
                I attack sharks
                when i smell them bleed
                I dont go swimming
                water just wants to be around me.

                Comment


                • Originally posted by Pilgrim View Post
                  Και γιατί σου τι δίνει ρε παρταλε αν το LP2 μοιάζει με το Gears??
                  Εγώ πάντως πέρα απο το γεγονός οτι είναι third person shooter αλλές μεγάλες ομοιότητες δεν βλέπω! Μην ξεχνας πως το κύριο χαρακτηριστικο του Gears είναι το cover system και απο όσα έχουμε δει μέχρι τώρα το LP2 δεν φαίνεται οτι θα έχει.
                  Αν ένα παιχνίδι της capcom μου φέρνει προς gears τότε αυτό είναι το Dark Void, επίσης TPS αλλά με cover system.

                  Το Bayonetta ουτε εμένα με ενθουσιάζει. Παρότι φαν τον action games το όλο στυλ του με ξενερώνει αφάνταστα.
                  Μου τη δίνει ρε άχρηστο ον γιατί βλέπω πως το βάρος πέφτει στο multiplayer κάτι το οποίο έγινε και στο re5.

                  Καλά ρε άχρηστε GOTY της δεκάρας.Δε σου άρεσε το Bayonetta;
                  Από σένα δεν το περίμενα.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Όντως, το Bayonetta φαίνεται τέλειο όσο δεν πάει. Ακους εκεί δεν άρεσε η ποζεριά στην xeno. Hardcore ποζεριά και τα μυαλά στα κάγκελα!

                    Comment


                    • Ασε ρε με τις ηλιθιες ατακες της τυπισας... Το κοκκαλινο γυαλι τη μαρανε γαμω την ψευτοκουλτουρα της.
                      Τεσπα τι να λεμε, παω να ξεραθω, μολις γυρισα απο ξενυχτι και εχω χασει μετρημα του ποσο ποτο ειχε η βραδια σημερα.
                      Ακομα και μεθυσμενος παντως δεν παιζει να διασκεδασω με κανενα 3d action game.

                      Comment


                      • Nier(Square Enix) E3 Trailer Leaks from Official Site


                        Comment


                        • Originally posted by Xeno View Post
                          Ασε ρε με τις ηλιθιες ατακες της τυπισας... Το κοκκαλινο γυαλι τη μαρανε γαμω την ψευτοκουλτουρα της.
                          Τεσπα τι να λεμε, παω να ξεραθω, μολις γυρισα απο ξενυχτι και εχω χασει μετρημα του ποσο ποτο ειχε η βραδια σημερα.
                          Ακομα και μεθυσμενος παντως δεν παιζει να διασκεδασω με κανενα 3d action game.
                          Μόνο μεθυσμένος θα έκανες τέτοιο post πάντως .

                          Comment


                          • To Bayoneta fenetai poly kafrila alla oi xarakthres einai epieikws GTP apo emfanish
                            Ean einai na dwseis cool movements dwse kai cool emfanish, oxi thn Baroness apo GI Joe me kampana kai mpourdelo malli lol.

                            To Nier ths S-E pros to paron den mou leei tipote, vevaia perimenw na dw kai kati giati to trailer den edeikse tipote.

                            Apoti fenetai kapoioi prospathoun na paroun ena kaommati apo thn pita tou DMC kai tou GoW.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Για το Mass Effect 2 έχω να πω ότι το soundtrack φαίνεται σαφώς βελτιωμένο. Αν η μουσική στο παιχνίδι κυμαίνεται στο ίδιο progressive metal στυλ, θα γουστάρω.

                              Επίσης ο Shepard εξακολουθεί να έχει άθλια φάτσα.
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Γι’ αυτό δεν έπαιζες με τη default φάτσα στο πρώτο.
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X