Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έχει νόημα γιατί το παιχνίδι είναι πιο Fun απο οποιοδήποτε σημερινό. Είμαι απο τους Ελληναράδες που το έχουν τερματίσει 4-5 φορές και δεν βαριέμαι να το ξαναπαίζω. Επίσης, το κατατάσω στα top3 της προηγούμενης γεννιάς.

    Comment


    • Καλα και εμενα ευκολα ειναι στο top 5 μου all time το παιχνιδι, προφανως οταν λεμε για Ελληναραδες δεν το κανουμε για να μειωσουμε την αξια του παιχνιδιου..

      Comment


      • Ποιος ο λόγος να πάρω το San Andreas όταν υπάρχει το 5;Είπαμε,καλός τίτλος,αλλά απίστευτα υπερτιμημένος.Στην προπροηγούμενη γενιά,μπορώ άνετα να σκεφτώ 5 τίτλους που τους θεωρώ ανώτερους (Okami,Ico,Shadow of the Colossus,MGS3,Halo).
        Carpe diem

        Comment


        • Καλά υποκειμενικά λέω και γω οτι το Portal 2 είναι χαλαρά το καλύτερο Game της προηγούμενης γεννιάς και μπορεί να μου βρεις 20 καλύτερους. Για το SA το λέει σύσσωμος ο ειδικός τύπος και το κοινό όμως, οπότε το να το λες υπερτιμημένο δεν έχει και ιδιαίτερο βάρος.

          Comment


          • Originally posted by Altair View Post
            Παιχνιδάρα δε λέω,αλλά οκ το έπαιξα στο ΧΒΟΧ1 όταν έπρεπε
            Αφού δεν έχει βγει στο Xbox one.

             
            :troll:

            Comment


            • Originally posted by ChrisTop View Post
              Καλά υποκειμενικά λέω και γω οτι το Portal 2 είναι χαλαρά το καλύτερο Game της προηγούμενης γεννιάς και μπορεί να μου βρεις 20 καλύτερους. Για το SA το λέει σύσσωμος ο ειδικός τύπος και το κοινό όμως, οπότε το να το λες υπερτιμημένο δεν έχει και ιδιαίτερο βάρος.
              Δε λέω ότι δεν είναι καλό,απλά υπερτιμημένο.Όσο για την προηγούμενη γενιά,ναι άνετα έχω καλύτερους τίτλους να αντιπαραθέσω,console exclusives mainly αλλά μέχρι να παίξω τον τίτλο δε μπορώ να εκφέρω γνώμη.
              Carpe diem

              Comment


              • Grant theft auto 2 re, meta xalase h seira :/
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Halo: MCC Reviews

                  GameSided: 8.5/10

                  Polygon: 9.5/10

                  Press-Start: 9/10

                  CraveOnline: 9.5

                  Beyond Entertainment: 9.5/10

                  HardcoreGamer: 5/5

                  CVG: 9/10

                  GamesBeat: 91/100

                  AusGamers: 8/10

                  LazyGamer: 8.5/10

                  Destructoid: 9/10

                  Xbox Elite Team (Dutch): 9/10

                  Μερικά είναι ότι να ναι sites αλλά τέσπα.

                  Comment


                  • Καθαρός λόγος αγοράς Xbox ONE, μιας και δεν μιλάμε για ένα πολύ καλό παιχνίδι αλλά 4.

                    Comment


                    • Έχω διαβάσει σχόλια για αισθητά frame drops σε χαλαρά σημεία και κανονικό 60ντάρι σε κομμάτια με ένταση. Υπάρχουν αρκετά προβληματάκια κυρίως glitches αλλά πιστεύω ότι όσο περνάει ο καιρός θα βελτιώνεται η κατάσταση. Ήδη το μεγάλο update (15GB) διορθώνει ένα μεγάλο bug στην Delta Halo όπου πάγωνε η κονσόλα.
                      Όταν έρθει η ώρα που θα αξίζει να αγοράσω PS4 ή Xbox One αναμενόμενα θα έχει ισορροπήσει η συλλογή.

                      Αναμένονται τα reviews των μεγαλύτερω sites για να κατασταλάξουμε αλλά πιστεύω ότι μέσο όρο κάπου 84-85% θα λάβει ο Τσίφτης.

                      Comment


                      • Όχι πως έχει και πολύ σημασία, περισσότερο υποθέτω εξετάζεται η ποιότητα της επανέκδοσης και όχι οι τίτλοι καθεαυτοί. Άλλωστε μια τέτοια κυκλοφορία κατακτά το 100% στη καρδιά ενός Halo fan (στη περίπτωση μου δυστυχώς, 0%, γιατί δεν έχω και ούτε σκοπεύω να αγοράσω One.)

                        Comment


                        • Θα αγοραστεί για τη συλλογή και μόνο σε πτώση τιμής.Το 5 περιμένω για να επενδύσω στο ΟΝΕ ή νέο Gears ή στην χειρότερη το Scalebound.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Περίμενε και το redesign ή τον βελτιωμένο επεξεργαστή που ετοιμάζουν. Ποτέ δε ξέρεις, μπορεί να βγούνε αύριο-μεθαύριο και να ανακοινώσουν πως όλα τα One που έχουν βγει είναι ελαττωματικά...

                            Comment


                            • Πότε βγαίνει?
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Για μένα η Halo collection ειναι λογος αγοράς xbox one, δηλαδή μεταξύ one και ps4 θα επέλεγα one λογω αυτής της συλλογής.

                                Επισής τι;; ετοιμάζουνε one με βελτιωμένο hardware; δηλαδή ποιο γρήγορο WTF;

                                κάτι τέτοιο θα αποτελούσε καθαρή αυτοκτονία για την microsoft.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X