Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tι δεν καταλαβαίνεις?Και ναι θεωρώ πολύ καλύτερο το όνομα του Wii U από το ps vita.Πολύ πιο έξυπνο!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Εμένα πάντως το Vita μου φέρνει είδη υγιεινής διατροφής.
      To Wii U δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά πατάει ήδη στο Wii. Αντίθετα το Vita είναι ολοκαίνουρια ονομασία. Τίποτα καλύτερο δεν βρήκανε;

      Comment


      • Γιατί είναι πολύ πιο έξυπνο; τι πιο έξυπνο έχει η λέξη ''wii'' απο την λέξη "playstation";
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • Gia to onoma tha malwnoume?
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Fanboys will always be fanboys.
            Paixtis ακόμα το παλεύεις;Πάρε διάβασε κάνα βιβλίο γιατί δεν σε βλέπω καλά.Θα μας πεις και πως θα γράφουμε τώρα ενώ σε έχουν διορθώσει ήδη τόσα άτομα;
            To Vita μου θυμίζει,περιοδικό,χυμό κλπ.Το Wii U μου θυμίζει το eeewwwww.
            Προτιμώ να πίνω χυμό και να διαβάζω περιοδικά, παρά να βγάζω επιφωνήματα αηδίας.
            Άντε πολύ το αναλύσαμε.
            Carpe diem

            Comment


            • Εμένα δε μου αρέσει κανένα.
              Το ένα είναι άκυρο και το άλλο απλά εμείς εσύ δηλαδή τι; Εμείς πετάμε εσείς τρώτε; Τι αηδίες είναι αυτές;

              Comment


              • Mα δεν μιλάω για τη λέξη Wii που ξέραμε τι ήταν αλλά τον έξυπνο τρόπο να βάλεις το U δίπλα του υπονοώντας τη λέξη 2.Το άλλο που είπαν για εμείς εσείς κτλ χαζό είναι.Για το θέμα με το κόμμα επιμένω.Γι'αυτό μπερδεύτηκε και ο Εnpsty.Δεν είναι το θέμα αν το έγραψες σωστά αλλά την πρώτη εντύπωση που δίνεις στον άλλον όταν το διαβάζεις.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Επιμένω.Αν δεν ξέρεις να διαβάζεις,δεν φταίω εγώ.Ο Enpsty μάλλον το διάβασε στα γρήγορα,αλλιώς θα είχε απαντήσει ξανά.Όπως και να'χει άσε το kick boxing και στρώσου στο διάβασμα πάλι.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Στρώνομαι στρώνομαι μην ανησυχείς.Χθες πέρασα ένα μάθημα! ;)
                    Εγώ πάντως κατάλαβα τι ήθελες να πεις μετά την διευκρίνηση του christop με το "και" που έβαλε.
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Mono esy kai o Enspty fenetai na eixate tetoio provlhma pantws, kai egw allos eimai kai katalava mia xara ti enwouse.

                      Kai sou ksanadinw to paradeigma, diavazeis:

                      Kokkino>mple, prasino>kitrino
                      PWS sto kalo vgazeis ws symperasma oti: mple>kitrino?

                      Adynaton mou fenetai.
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Ti έχεις πιεί για να βλέπεις το κόκκινο μεγαλύτερο από το μπλέ;;;
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Originally posted by Ground_zero View Post
                          Mono esy kai o Enspty fenetai na eixate tetoio provlhma pantws, kai egw allos eimai kai katalava mia xara ti enwouse.

                          Kai sou ksanadinw to paradeigma, diavazeis:

                          Kokkino>mple, prasino>kitrino
                          PWS sto kalo vgazeis ws symperasma oti: mple>kitrino?

                          Adynaton mou fenetai.
                          Κοίτα αν θεωρήσεις ότι μπλε=πράσινο λόγω "," τότε προκύπτει μπλε και πράσινο>κίτρινο
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • To komma mpainei stis protaseis gia na ksexwrizei oxi gia na eksiswnei, ti ekanes thn wra ths grammatikhs sto sxoleio?
                            Den yparxei kanenas logos na vgaleis tetoio symperasma logw kommatos...
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • A ρε Paixti,άπαιχτος είσαι να πούμε.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Bασικά υπάρχει και το κόμμα που εξισώνει όταν βρίσκεται ανάμεσα σε ανισώσεις ας πούμε.Καμμία σχέση με την γραμματική.Απλώς είναι πώς θα το θεωρήσεις.Στη συγκεκριμένη περίπτωση είτε δυο ανισώσεις είτε μια μεγάλη ανίσωση με κάποια κομμάτια ίσα ενδιάμεσα χωρισμένα με κόμμα.Τέσπα λέμε χαζομάρες τώρα ας επανέλθουμε στο θέμα μας.
                                Τεσπά NGP rocks them all.Το Wii U όμως το βρίσκω πιο έξθπνο σαν όνομα από το vita.Για τον καφέ παίζει να είναι το χειρότερο project name που έχει δωθεί ποτέ!
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X