Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δώσε!

    Three new looks for Nintendo 3DS XL are coming to stores just in time for the holiday season. On Sept. 19, red and blue systems celebrating Super Smash Bros. for Nintendo 3DS go on sale, each covered in images of a dozen characters from the all-star fighting game.




    Comment


    • Ποιο πολύ μου άρεσε του Persona Q.

      Comment


      • Live Nintenfo Treehouse - Smash & αλλα games για τις επομενες 8 ωρες!
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Ερχεται Smash Bros 3DS demo στις 19 Σεπτεμβριου.

          Επιπλεον nintendo club platinum members λαμβανουν κωδικους απο σημερα (νομιζω 4 ο καθενας), και τους μοιραζουν, αμα μου κατσει κανενας απο gaf θα γραψω εντυπωσεις.

          edit
          Ηταν θεμα χρονου, κατεβαινει τωρα!!
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Σου περισσεύει κανένας?

            Comment


            • Ναι ένας , τον έβαλα στο page του fb δεν απαντησενκανεις άντε κάνε comment για το τυπικό της υπόθεσης να σου στειλω
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Επαιξε κανεις το demo του Smash Bros στο 3DS; Θα το παρει κανεις και στα 2 συστηματα; Η λογικη επιλογη ειναι το Wii U προφανως στο οποιο βγαινει σε 2 μηνες και κατι το πολυ, ενω η 3DS εκδοση βγαινει σε 2 βδομαδες περιπου, μου φαινεται πως η επισημη ανακοινωση περασε σχεδον απαρατηρητη, εκτος αν ειχα χασει κι εγω επαφη με το τι γινεται γενικοτερα.

                Comment


                • Θα πάρω και τις δύο εκδόσεις.3ds δεν έχω αυτή την περίοδο για να το τεστάρω.Καλύτερα κατευθείαν όταν βγει.
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Εγώ δεν έπαιξα πολύ, το παράτησα γιατί πολύ απλά ΔΕΝ έπαιζε με D-pad. Κατά τα άλλα είναι πανέμορφο εμφανισιακά και το 3d είναι πολύ καλό.

                    Comment


                    • Fuck yeah!!
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Φαίνεται ιστορικά ακριβές πάντως. Αναρωτιέμαι αν θα τον πούνε Wright ή Naruhodo.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • New Nintendo 3DS launching in Australia November 21!

                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Japan's New Nintendo 3DS TV ad gives Link, Mario and Pikachu amazing J-pop makeovers

                            Japan's New Nintendo 3DS TV ad gives Link, Mario and Pikachu amazing J-pop makeovers

                            Comment


                            • Η Κιάρου Πάμιου Πάμιου δεν είναι αυτή;
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Ναι ήμασταν μαζί στρατό. Που να ξέρω?


                                Ocarina of Time Being Remade in SNES Style by Fans for PC

                                The latest technology news and reviews, covering computing, home entertainment systems, gadgets and more





                                Πόσες μέρες ακόμα δίνετε μέχρι να τους ανατρέψει τα σχέδια τους η Nintendo?

                                Comment

                                Working...
                                X