Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OMG! Δε ξερω ποσο καλο θα ναι τελικα αλλα το innovation του παιχνιδιου ξεπερναει κατα πολυ οτι εχω δει. Απαιτω topic τωρα. Οποιος δε το κανει θα φαει ban.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Μέσα στο μυαλό(!)μου είσαι ρε Ραμπίδη.Κι εγώ αυτό σκεφτόμουνα.
      Κάντε τόπικ τώρα.θα έκανα εγώ αλλά η σύνδεσή μου τον παίρνει σήμερα και μου έχει σπάσει τα νεύρα.
      Carpe diem

      Comment


      • Einstein is afraid of god - 'cause he is the creator of the universe

        Παίζει να είναι οτι πιο τρελό έχω δει σαν game - αν και δεν καταλαβαίνω το νόημα

        Comment


        • E3 09: Hands-on with Wii Sports Resort
          http://www.destructoid.com/e3-09-hands- ... 4806.phtml
          Οι εντυπώσεις μιλούν επιτέλους για πραγματικό 1:1, για να δούμε...

          Comment


          • Ετσι , δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι ενας απαιτητικος gamer σαν εμενα ανυπομονει να το αγορασει πρωτη μερα.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • .


              C.O.P. The Recruit Gameplay Impressions: Fully 3D Open-World Action Hits DS
              http://www.neogaf.com/forum/showthread. ... 8&t=363748
              gameplay video
              Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


              Να και κάτι το οποίο έλειπε από το ds. Φαίνεται αρκετά καλό και ίσως είναι μία ευχάριστη έκπληξη από την Ubisoft...

              No More Heroes: Desperate Struggle - more screens


              Nintendo tried, but rejected the motion-sening tech that Sony, Microsoft are now employing
              http://www.ft.com/cms/s/0/dfcdde86-513e ... abdc0.html

              Comment


              • Monster Hunter 3 wireless Wii keyboard from Logitech

                http://gamekyo.com/newsfr31248_monster- ... voile.html

                Comment


                • Κοίτα δεδομένου ότι δεν υπάρχει υποστήριξη headset, κάτι τέτοιο είναι με διαφορά ό,τι καλύτερο για ένα online παιχνίδι.

                  Comment


                  • Δε ξερω τι μπορει να λεει απο ποιοτητα αλλα μου κανει εντυπωση που δεν υπαρχει πουθενα αναφορα γι αυτο το game. Και δεν αναφερομαι στο forum εδω αλλα γενικοτερα. Γενικα πολλα παιχνιδια στο Wii περνανε απαρατηρητα οπως το Punch Out που ουτε καταλαβα ποτε βγηκε. Κυκλοφορει στα μερη μας την ερχομενη Παρασκευεη, 26/6.



                    Η αληθεια ειναι πως του DS ηταν πολυ μικρο και με σκαμπανεβασματα στο gameplay αλλα ειχε πολυ καλη ατμοσφαιρα και με ειχε κρατησει η υποθεση του. Αυτο εδω φαινεται πολυ ωραιο και η μουσικη του trailer θυμιζει πολυ το πρωτο.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Σίγουρο download.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • Εμένα μου άρεσε αυτό που είδα και θα ήθελα να δοκιμάσω και τα παιχνίδια του DS. Δε θέλω βέβαια να τα παίξω μέσω m3 και δε βρίσκω κάποιο καλό παιδί/κορίτσι να μου τα πουλήσει για 5/10 € έκαστο. Οπότε...

                        Comment


                        • Τι εχει η Μ3; Παιξτο κι αν σ' αρεσει τοσο αγορασε το.
                          Εγω το δοκιμασα, δε μου αρεσε καν και δεν ξανασχοληθηκα.
                          Στο Wii δεν ξερω τι να περιμενω.. Το μηχανημα ανεβαζει στροφες σιγα σιγα, οποτε συντομα θα εχω αρκετες αξιολογες επιλογες οπως φαινεται.

                          Comment


                          • To Another Code, παρόλο που έχει δύο τερματισμούς, είναι αρκετά εύκολο και η ιστορία είναι κάπως ρηχή. Θα πρότεινα το δεύτερο τίτλο που έχει βγάλει η ίδια ομάδα, το hotel dusk.
                            https://www.emulator-zone.com
                            I am an iteration closer to my desired solution!
                            The World Ends With You

                            I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                            Castlevania Lords of Shadow

                            I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                            Hyperdimension Neptunia

                            Comment


                            • Boom Blox Bash Party - review


                              If you’re one of those gamers who turn their nose up at any game that’s not a space/war FPS and think you’re too ‘hardcore’ to play this, we suggest you get yourself a more mature outlook on life. Buy Boom Blox, and let yourself have a lot of fun.
                              9 out of 10
                              Άλλος ένα αξιόλογος τίτλος προστέθηκε


                              Aliens: Colonial Marines DS is real...still coming

                              Comment




                              • Review του Conduit το οποιο αποσκα καλα σχολια και μια αναλογα καλη βαθμολογια (8.6). Αντε Ramp, ξερεις τι πρεπει να κανεις.

                                Comment

                                Working...
                                X