Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τσο & Λο και σε αυτη τη γενεια
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Ειδα και το νεο αυτο στο neogaf πριν λιγο,εχουν λιωσει αυτοι.Λεει ο αλλος "αν εβγαινε σε PS3/360 με co op και 60fps θα ελεγε παραπανω".

      Μολις ειδα το εξωφυλλο μου ηρθε να χορεψω τσαμικο χωρις πλακα.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • Και αυτό το κοριτσάκι είναι τόσο spooky. Τέλος πάντων, βρέθηκε αντικαταστάτης του barbie's horse adventure. Α ρε pilgrim, σε βλέπω να αγοράζεις Wii .

        Comment


        • Γελάτε τώρα με το Wii και το shovelware του, αλλά η ώρα που θα νανουρίζουμε τα ψηφιακά μωρά μας μπροστά στο Natal είναι κοντά.

          Comment


          • Εχω wii εδώ και 2 χρονια (νουμπιδιε ) και ένα πράγμα έχω να πω για το Baby and Me.
            Day one buy! Τέλος.
            I attack sharks
            when i smell them bleed
            I dont go swimming
            water just wants to be around me.

            Comment


            • Ντάξει, μιλάμε για σαπίλα. Θα έχει και μπιμπερό accessory?

              Το επόμενο βήμα είναι επανέκδοση των Φωτεινούληδων.
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • etsi , etsi kai molis termatistei agorazoume kai auto edw

                Deus Misereatur...
                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                Viva los Vatos Locos

                ---------------------
                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                Comment


                • Το επόμενο βήμα είναι επανέκδοση των Φωτεινούληδων.
                  Έχουν σταματήσει να βγάζουν φωτεινούληδες;
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Kαι μετά ευχούληδες!!!Εγώ βλέπω στον ορίζοντα εξομοιωτή sex...
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Σε περίπτωση που σημειώσει ικανοποιητικές πωλήσεις σειρά θα πάρουν οι βαβουροπατάτες.

                      greektube.org αποτελεί την πρώτη και καλύτερη πηγή για όλες τις πληροφορίες που ψάχνετε. Από γενικά έως τα πιο απίθανα θέματα, το greektube.org τα έχει όλα. Ελπίζουμε να βρείτε αυτό που ψάχνετε!


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • Πω τι μου θύμισες τώρα!Μικρός το είχα λιώσει!
                        Καλό είναι να δούμε όμως και πώς ακριβώς θα χρησιμοποιείται το μωρό για να δούμε αν αξίζει η αγορά του ή όχι!
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment




                        • Πραγματικά δείτε το τρέϊλερ από αυτό το παιχνίδι σκέφτομαι σοβαρά να το πάρω για τον μικρό αδερφό μου(δικαιολογία για δική μου guilty pleasure).

                          Σοβαρά όμως φοβερή ιδέα και αρκετά πιο πρωτότυπη από άλλα παιχνίδια με κούκλα για περιφερειακό.

                          Comment


                          • Που ακριβώς βάζει το wiimote; Είδα καλά;
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Ναι...
                              Εκεί το βάζει.

                              Comment


                              • Ετσι οπως εξελισσεται το σκηνικο.. το Wii Ware ειναι πολυ πιο μπροστα απο τα κανονικα παιχνιδια του Wii...





                                Comment

                                Working...
                                X