Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Φυσικά.Όταν πληρωθώ.
    Carpe diem

    Comment


    • Tetris set to drop on PSN in December from EA

      The most prolific puzzler of them all is coming to PS3 next month, care of Electronic Arts. Tetris, the game of simple falling blocks, is getting an extravagant makeover for its downloadable debut on PSN (which was foretold of by Sony back in February) complete with 1080p visuals and six-channel audio -- but the area that's getting the most attention is multiplayer.

      This new Tetris will support competitive online play for up to six players at once, and cooperative play for two teams of two in its aptly titled Team Battle mode. In this variant of the classic's gameplay, players have the option of changing play styles on-the-fly between offense and defense -- the former sending lines to the opposition, the latter removing them from their own team's wells.
      Πολυ καλα νεα, το Tetris της EA για τη σειρα PSP Minis ηταν φανταστικο (πολυ καλο αισθητικα, μουσικα και με ολα τα gameplay elements του Tetris Grand Master που ειδαμε και σε αλλα παιχνιδια βλεπε Tetris DS κτλ), οποτε θελω να πιστευω πως θα δουμε κατι ισαξιο και οπως ολα δειχνουν ακομα καλυτερο.

      Day 1 αν ειναι να γινεται πανικος στα online vs .

      Comment


      • Day 1 αν ειναι να γινεται πανικος στα online vs .
        Αν το πάρουν άτομα από εδώ είμαι και γω μέσα.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Αντε πολύ ωραία, αν και κανένας μάλλον δεν ενδιαφέρετε για κάτι τέτοια εδώ μέσα.

          Comment


          • Αντε πολύ ωραία, αν και κανένας μάλλον δεν ενδιαφέρετε για κάτι τέτοια εδώ μέσα.
            Ελπίζω να το πάρει και κάνας άλλος γιατί τον Xeno δεν τον έχω πετύχει ποτέ PSN (πρόσφατα μόνο το DJSolid βλέπω μέσα τις ώρες που μπαίνω και παίζει όλο ΝΒΑκάτι).
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • Ουτε θα με δεις ποτε αν δεν κανει ο ενας add τον αλλον.
              Δεν εχω κανει add κοσμο βεβαια γιατι δε βρισκω και νοημα, εκτος αν βρεθουν ατομα να παιξουμε multi κατι που αφορα και εμενα.

              Το Tetris το θεωρω ιδανικη επιλογη για multiplayer sessions, ειτε με γνωστους, ειτε και με αγνωστους.
              Ολες οι εκδοσεις που εχω λιωσει δεν ειχσν online, οποτε η προοπτικη για multi στο PSN ισως να με κανει να επιστρεψω στο "αθλημα" μετα απο αρκετο καιρο.

              Evans δεν εχω προσδοκιες να ενδιαφερθει "κοσμος" απο εδω μεσα, αλλα και 2 ατομα να βρεθουν ειναι μια καλη αρχη.

              Σαν online community btw ειμαστε τελειως ασυντονιστοι εως ανυπαρτκοι .

              Comment


              • Σαν online community btw ειμαστε τελειως ασυντονιστοι εως ανυπαρτκοι .
                Δε μου κάνει εντύπωση, οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουμε πόσα άλλα πράγματα να σκεφτόμαστε και σίγουρα όταν αφιερώνεις λίγες ώρες σε gaming θα τις αφιερώσεις σε single-χαλαρές καταστάσεις. Που χρόνος για online λοιπόν, εδώ με Dj, Burai και Laharl λέμε τόσο καιρό για Uncharted 2 και ποτέ δεν καθήσαμε να παίξουμε .

                Comment


                • Ε ενταξει αυτο σχετικο ειναι, αν σε καποιον αρεσει πραγματικα κατι δε νομιζω να μη μπορει να το κανει.
                  Απλα οταν εισαι σε ενα φορουμ που ο καθενας ασχολειται κατα περιοδους με αλλα genres και αλλες κονσολες τοτε οκ, οσο να ναι ο συντονισμος μεταξυ ατομων δεν ειναι και ο,τι ευκολοτερο.

                  Comment


                  • Ουτε θα με δεις ποτε αν δεν κανει ο ενας add τον αλλον.
                    Ωχ ναι, αυτό είναι καλό επιχείρημα...
                    Ολες οι εκδοσεις που εχω λιωσει δεν ειχσν online
                    Tetris DS δεν είχες παίξει; Είχα παίξει κάποια ματσάκια εδώ και κει, δεν ήταν άσχημο, βέβαια τα αντανακλαστικά μερικών δεν υπήρχαν αλλά είχε φάση. Από τα κορυφαία ματσάκια ήταν με έναν που είχε cheat και έπαιζε μόνο με ευθεία κομμάτια και παρόλα αυτά κόντεψε να χάσει σε μια στιγμή.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Πωπω ναι μα τι λεω κι εγω, ειχα παιξει αρκετο Tetris DS... Δεν ηταν κακο αλλα εχω αλλες προσδοκιες απο το online κομματι ενος παιχνιδιου που θα βγει στο PSN και θα παιζει 6πλο ξερω γω.
                      Μακαρι να χει και κοσμο βεβαια και θα τα βγαλει τα λεφτα του συντομα.
                      Αν κανονισουμε αρκετα ατομα θα χει γελιο, γιατι οκ μπορει το διπλο να ναι ενα κλασικο 1v1, αλλα αν μαζευτουν περισσοτερα ατομα αποκταει αρκετο χαβαλε η ολη κατασταση.

                      Comment


                      • φήμη

                        Is Uncharted 3 Going To The Desert?

                        Kotaku: After exploring the South American jungles of Uncharted: Drake's Fortune and the Himalayas in Uncharted 2: Among Thieves, where will half-tucked treasure hunter Nathan Drake find himself next? According to an informed source, Drake's going to the desert. The same source that says an Uncharted 3 reveal is due on or around the Spike TV Video Game Awards indicates that the next game in Naughty Dog's PlayStation 3 adventure series will trade Nepalese snow for sun and sand. The deserts of Africa have been a frequently theorized and requested setting for the third Uncharted game—one that would put Drake on a path already traveled by Indiana Jones.
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • Μακάρι.Στο είδαμε ζούγκλες,στο 2 πάγους και χιόνια,ώρα να δούμε κάτι καινούριο πάλι.Ανυπομονώ να δω τι μπορεί να κάνει η Naughty Dog με την άμμο.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Τι το είδαμε ρε altair, αφού δεν έπαιξες ούτε 10 λεπτά .

                            Comment


                            • Είδαμε,είδατε...λεπτομέρειες μωρέ.
                              Αυτό που έχει σημασία είναι να δούμε κάτι νέο και αξιόλογο,και αυτό είναι κάτι που η Naughty Dog έχει αποδείξει πως μπορεί να το πράξει όπως πρέπει.
                              BTW το Uncharted 1 το είχα παίξει κάνα μισάωρο στα Saturn.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by Altair View Post
                                στο 2 πάγους και χιόνια,ώρα να δούμε κάτι καινούριο πάλι.Ανυπομονώ να δω τι μπορεί να κάνει η Naughty Dog με την άμμο.
                                Αν εννοείς ως καινούργια τοπία-μέρη πέρα απο χιόνια είδαμε και αστικο περιβάλλον, βέβαια ζούγκλα υπήρχε και στο uncharted 2.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X