Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Απ' ότι φαίνεται δεν θα αργήσει το patch του Lair που θα προσθέτει την δυνατότητα κλασσικού χειρισμού πέρα από το motion sensing. Πάντως η γνώμη μου για το Lair είναι οτι έχει κάποια προβλήματα αλλά γενικά είναι ευχάριστο παιχνίδι και σίγουρα δεν άξιζε το ανελέητο θάψιμο που έφαγε.

    Comment


    • Απ' ότι φαίνεται δεν θα αργήσει το patch του Lair που θα προσθέτει την δυνατότητα κλασσικού χειρισμού πέρα από το motion sensing. Πάντως η γνώμη μου για το Lair είναι οτι έχει κάποια προβλήματα αλλά γενικά είναι ευχάριστο παιχνίδι και σίγουρα δεν άξιζε το ανελέητο θάψιμο που έφαγε.
      [/b]
      Αν μου φτιάξουν το χειρισμό σκέφτομαι σοβαρά να του δώσω μία ευκαιρία

      Comment


      • TEH AWESOMENESS
        R-Type Command


        http://www.gametrailers.com/player/30538.html
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Μόλις το 'δα και αύριο παίρνω PSP.

          Shoot 'em Up FTW.

          Comment


          • Απ' ότι φαίνεται δεν θα αργήσει το patch του Lair που θα προσθέτει την δυνατότητα κλασσικού χειρισμού πέρα από το motion sensing. Πάντως η γνώμη μου για το Lair είναι οτι έχει κάποια προβλήματα αλλά γενικά είναι ευχάριστο παιχνίδι και σίγουρα δεν άξιζε το ανελέητο θάψιμο που έφαγε.
            [/b]

            Αν μου φτιάξουν το χειρισμό σκέφτομαι σοβαρά να του δώσω μία ευκαιρία
            [/b]
            Το Lair από το λίγο που το έπαιξα με άρεσε λόγω του ιδιαίτερου χειρισμού του...όχι δεν είμαι μαζόχας...
            Carpe diem

            Comment


            • Kαι να αλλαξουν το χειρισμο,το lair θα εχει ακομα προβληματα με την camera και οχι μονο.Καλη προσπαθεια αλλα ηθελε ακομα δουλεια...

              Comment


              • Κοίτα να δείς. Δέν ήταν κακός χειρισμός αλλά δε θα τον έλεγα και άνετο ;) Στην παρούσα φάση δεν έδωσα ευκαιρία στο παιχνίδι διιοτι σκέφτηκα πως αργότερα που θα ήταν και πιο απαιτητικό θα ήταν αρκετα πιο δύσκολο να το ελέγχεις. ;) ;)

                Comment


                • Aκριβως οπως τα λες ειναι OneWingedAngel.Ενδιαφερον χειρισμος και η αισθηση να ελεγχεις τον δρακο αλλα καθολου ανετος και ευκολος.

                  <div class='quotetop'>(OneWingedAngel &#064; Feb 14 2008, 03&#58;41 PM) [snapback]10170[/snapback]</div>
                  Κοίτα να δείς.Δέν ήταν κακός χειρισμός αλλά δε θα τον έλεγα και άνετο ;) Στην παρούσα φάση δεν έδωσα ευκαιρία στο παιχνίδι διιοτι σκέφτηκα πως αργότερα που θα ήταν και πιο απαιτητικό θα ήταν αρκετα πιο δύσκολο να το ελέγχεις. ;) ;)
                  [/b]
                  Εχεις ps3 ρε αλητη?


                  Comment


                  • Aκριβως οπως τα λες ειναι OneWingedAngel.Ενδιαφερον χειρισμος και η αισθηση να ελεγχεις τον δρακο αλλα καθολου ανετος και ευκολος.
                    Εχεις ps3 ρε αλητη?
                    [/b]
                    Έχει ο κολλητός μου Ελπίζω να μετράει XD(Χώρια που ο Mar-Vel κάνει ολόκληρη προπαγάνδα για να το πάρω . Μέχρι και δωροδοκία με μπλουζάκι DMC μου έταξε ).

                    Comment


                    • Παρε και εσυ να γινουμε πολλοι &#33; ειδικα το 2008 ειναι η ιδανικη χρονια &#33;


                      Aντρέας Παγουλάτος

                      Comment


                      • αν πάρω κι εγώ ps3 θα κερδίσω κι εγώ μπλουζάκι DMC;
                        Carpe diem

                        Comment


                        • αν πάρω κι εγώ ps3 θα κερδίσω κι εγώ μπλουζάκι DMC;
                          [/b]
                          Αν είσαι Αγγλία ίσως Αλλά όπως προείπα ο Mar-Vel έχει τα μέσα

                          Comment


                          • Δεσμεύομαι εναντι της εκλογικής πελατείας μου να ανεβάσω φωτογραφίες του One Winged Angel αύριο να παίζει 1080p Lair στο σπίτι μου με τεράστιο χαμόγελο ευτυχίας στο πρόσωπο του Θα τον βοηθήσω να εκδηλώσει τον εκκολαπτόμενο Sony fanboy που κρύβει μέσα του και να απαρνηθεί το 360 μια για πάντα, με το καλό ή με το ζόρι :icon_twisted: :icon_twisted:

                            Comment


                            • κι έχοντας απαρνηθεί το 360 του,θα το δωσει σε μένα.που να τρέχω τώρα να παίρνω καινούριο...θα πάρω του ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΥ (σλουρπ&#33;&#33;&#33;) Μονόφτερου ΤΖΑΜΠΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ&#33;&#33;&#33; κακομοίρη μου κανόνισε να είναι σε καλή κατάσταση αλλιώς θα χάσεις και αυτό το 1 (φτερό) που έχεις. <_< <_< <_<
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Δεσμεύομαι εναντι της εκλογικής πελατείας μου να ανεβάσω φωτογραφίες του One Winged Angel αύριο να παίζει 1080p Lair στο σπίτι μου με τεράστιο χαμόγελο ευτυχίας στο πρόσωπο του Θα τον βοηθήσω να εκδηλώσει τον εκκολαπτόμενο Sony fanboy που κρύβει μέσα του και να απαρνηθεί το 360 μια για πάντα, με το καλό ή με το ζόρι :icon_twisted: :icon_twisted:
                                [/b]

                                κι έχοντας απαρνηθεί το 360 του,θα το δωσει σε μένα.που να τρέχω τώρα να παίρνω καινούριο...θα πάρω του ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΥ (σλουρπ&#33;&#33;&#33;) Μονόφτερου ΤΖΑΜΠΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ&#33;&#33;&#33; κακομοίρη μου κανόνισε να είναι σε καλή κατάσταση αλλιώς θα χάσεις και αυτό το 1 (φτερό) που έχεις. <_< <_< <_<
                                [/b]

                                Με κάνατε και γέλασα και σήμερα

                                Comment

                                Working...
                                X