Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PC

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μόλις βγει το Star Wars : The old Republic mmorpg όλα τα τα άλλα θα ξεχαστούν

    Comment


    • Originally posted by ChrisTop View Post
      http://www.eurogamer.net/articles/st...unced-detailed

      Steam goes MAC.
      Και μαζί με αυτό και όλα τα παιχνίδια που έχει κυκλοφορήσει η Valve. Eπίσης, το Portal 2 θα κυκλοφορήσει ταυτόχρονα σε PC, MAC και XBox 360.


      Ελα bart υπομονη, ερχεται σιγα σιγα η ωρα που θα ξαναπιασεις golden gun στα χερια σου

      Comment


      • Comment


        • High Budget Witcher?

          I WANT!

          Το βίντεο τα έσπασε και το παιχνίδι προβλέπεται τεράστιο έπος.

          Comment


          • Η valve γιορταζει τον ερχομο του steam στα mac αφηνοντας τους χρηστες του ( ανεξαρτητως αν ειναι στο pc ή στο mac ) να παιξουν το portal ΔΩΡΕΑΝ εως και τις 24 ιουνιου !

            Portal™ is a new single player game from Valve. Set in the mysterious Aperture Science Laboratories, Portal has been called one of the most innovative new games on the horizon and will offer gamers hours of unique gameplay.


            Μην ξεχασω και το μεγαλο update που ετοιμαζεται για το εδω και χρονια παραμελημενο cs source

            Steam is the ultimate destination for playing, discussing, and creating games.


            Δυστηχως δεν προλαβα να παρω beta key

            Comment


            • Είμαι κι εγώ χρηστής Macintosh ! Φέρτε Portal !!!

              Επειδή έχω Firefox εδώ. Το να μπω ως steam δεν το αναγνωρίζει το Firefox και έτσι δεν έχει συσχετιστεί μ' αυτό το πρόγραμμα, κοινώς τη γάμησα. Αν μπορεί κάποιος, θα μου έκανε τη χάρη να μου στείλει το install μέσω MSN !
              sigpic

              Comment


              • Rampίδη, Titus και λοιποί PCαδες:

                Heroes of Might and Magic VI!

                Ubisoft has confirmed a new Might & Magic game for PC. This will be known as Might & Magic Heroes VI and be released in…

                Comment


                • FUCK YEAH
                  Δε ξερω τι λεει η Blackhole σαν studio αλλα πιστευω απο το προηγουμενο να τα παει καλυτερα. Αισθητικα φαινεται να εχει επηρεαστει απο τα King's Bounty Legend ελπιζω να εχει και στο gameplay επιρροες και το κυριοτερο να ειναι ελαφρυ. (Το Heroes V ηταν πολυ πιο απαιτητικο απο το King's bounty Legend που κυκλοφορησε 3 χρονια μετα και ειχε και καλυτερα γραφικα.)
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Η σχέση μου με τα Heroes of Might and Magic ήταν πάντοτε περίεργη - μου φαίνονταν όλα σκανδαλωδώς εύκολα και δε μπορούσαν να με κρατήσουν. Με το 5 δεν έχω ασχοληθεί αλλά σίγουρα είναι πολύ θετικό το ότι θα βγει έκτο μέρος. Με το Civ 5 και το King's Bounty ακόμα στον αφρό με το επερχόμενο stand alone expansion Crossworlds, η TBS σκηνή τα πηγαίνει αρκετά καλά.

                    Ramp για πες εντυπώσεις για το King's Bounty, σε βλέπω λίγο αρνητικό. Στον Chris Top άρεσε αρκετά απ΄΄οσο θυμάμαι.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Originally posted by ChrisTop View Post
                      Rampίδη, Titus και λοιποί PCαδες:

                      Heroes of Might and Magic VI!

                      http://www.eurogamer.net/articles/20...agic-heroes-vi
                      Wow, ανέλπιστα νέα. Στάνταρ θα το τιμήσω όταν με το καλό βγει.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • BLACK MESA SOURCE IS ALIVE

                        Comment


                        • duke nukem forever πριν το 2011 !!!! ( τουλαχιστον ετσι λενε )

                          Comment


                          • Η επιστροφή του Δούκα Nukem μετά από 11 χρόνια αναμονής !

                            Ήδη έβαλα το νέο στα "νέα της Βιομηχανίας" γιατί είναι γενικό. Θα βγει και στις 3 κονσόλες και εντός του 2011.
                            sigpic

                            Comment


                            • Συνέντευξη του Gabe Newell στο PC Gamer:



                              Τα βασικά για όποιον βαριέται να διαβάσει:

                              "I can guarantee you people are going to be surprised at stuff we do," he said. "That isn't going to stop any time soon. I'm just laughing because ... people will be shocked again."


                              Why will they be shocked? "We have three pretty big surprises in the next 12 months at least," said Newell.


                              Τρεις εκπλήξεις;Hell yeah, I am intrigued.
                              Προσωπική εκτίμηση είναι οτι πρόκειται για HL: EP3 (ε δεν γίνετε να περιμένουμε άλλο!) και για Source Engine 2.

                              Comment


                              • Εγώ έτσι όπως το βλέπω παίζει και να παρουσιάσουν half life 3 κατευθείαν και όχι άλλο επεισόδιο το οποίο θα βασίζεται στην source engine 2.Μια απ' τις εκπλήξεις πάντως θα πρέπει να είναι το dota influenced game που ετοιμάζουν με έναν από τους main developers του dota map αν και δεν έχουν αποκαλύψει το genre ελπίζω σε κάτι action.

                                Comment

                                Working...
                                X