Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ευχαριστώ για τις ταχύτατες απαντήσεις .

    Έψαξα στο Google για downloading των Converter που μου προτείνατε αλλά δυστιχώς δωρεάν ήταν μόνο για να κάνω convert ένα αρχείο για 5 λεπτά.Για να πάρω την full έκδοση έπρεπε να πληρώσω .

    Αν υπάρχει η δυνατότητα ας μου στείλει κάποιος σε Pm το site από το οποίο το κατέβασε αυτός δωρεάν την έκδοση για να μπορώ να μετατρέψω ολόκληρη ταινία από . avi μορφή σε mp4.

    Ευχαριστώ...

    Comment


    • Δεν παιζει να μην ειναι δωρεαν το pspvideo9.

      Comment


      • Υπαρχει free προγραμμα να μετατρεπει .wmv σε .avi?
        Οσα βρισκω ειναι trials,εχουν περιορισμο στη διαρκεια του βιντεο κλπ...

        Comment


        • Για δοκίμασε το Xilisoft Video Converter, έχει να μετατρέπεις τα πάντα στα πάντα πραγματικά

          Σειρά μου τώρα....

          Ψάχνω ένα προγρμματάκι για να μπορώ να φτιάχνω υπογραφές.
          Είχα βρει ένα πριν καιρό αλλά πλέον το έχω χάσει <_<
          όχι τπτ πολύπλοκο, απλά να βάζω την φωτό και να διαλέγω ποιο σημείο της θα φαίνεται. Και να ενώνω πολλές μαζί για να βγαίνει μία ενιαία υπογραφή.
          "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

          Comment


          • Μπα,κι αυτο εχει περιορισμο στα 5 λεπτα ανα βιντεο,αλλιως πρεπει να σκασω 50ευρωπουλα να το αγορασω.
            Thanks anyway...

            Comment


            • Παρακαλείται ο κύριος Εβανς να μου πει ποιο πρόγραμμα είχε προτείνει στον κύριο Κον για μετατροπή mkv to avi στο άψε σβήσε που να παίζουν στο 360.Ευχαριστώ&#33;
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Αν δεν κάνω λάθος το XBOX παίζει .mp4, επομένως ίσως να μπορείς να κάνεις μετατροπή mkv--&#62;mp4 κρατώντας έτσι όλα τα πλεονεκτήματα του container.

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Thanks.Οσο έγραφες ήδη βρήκα το GOTsent από διάφορα φόρουμ,που κάνει την μετατροπή σε μερικά λεπτα (εκτός αν θες να κρατήσεις τους υπότιτλους που παίρνει πολλή ώρα).
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Κάτι ακόμα.Ξέρει κανείς αν υπάρχει σετάκι ηχείων 5.1 ως 100ε που να έχουν optical input?
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Ει,εσύ,ναι σε εσένα μιλάω φίλε,εσύ που βγαίνεις από το σπίτι σου και δεν κάνεις όλη μέρα πειράματα ή παίζεις videogames,πες μου σε παρακαλώ,πόσο κάνει το Allou Fun Pass?
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • 24? το μικρο και 29? το μεγάλο όπου συμπεριλαμβάνεται και το Star Flyer και η "Μπάλα" ή όπως το λένε :Ρ
                        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                        Comment


                        • νομίζω 20 είχε την τελευταία φορά που πήγα.τώρα,δεν ξέρω αν ανέβηκε κι άλλο.

                          edit:beaten by Sith Lord Bahamut
                          Carpe diem

                          Comment


                          • 24? το μικρο και 29? το μεγάλο όπου συμπεριλαμβάνεται και το Star Flyer και η "Μπάλα" ή όπως το λένε :Ρ
                            [/b]

                            Thanks un-no-lifer
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Ψάχνω το τραγουδάκι των τίτλων της εκπομπής "Σαν Σήμερα" που προβάλεται στη ΝΕΤ

                              Ευχαριστώ προκαταβολικά&#33;


                              Comment


                              • ψάχνω επεισόδια της σειράς Λευκός Οίκος.Το παίζει σε επανάληψη ο Κεραίας(antenna) κάθε μέρα στις 4:30 και παίζουν οι εξής:Αντώνης Καφετζόπουλος,Αντώνης Λουδάρος,Θοδωρής Αθερίδης και η ΘΕΑ Σμαράγδα Καρύδη.

                                ευχαριστώ προκαταβολικά.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X