Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sega sucks.
    [/b]
    http://barrelrollwithouthonor.ytmnd.com/
    Do a:

    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #92
      Επειδή ειμαι νέος και κοντεύω να τρελαθώωωω αααααααρργγκκκκ...Κάνω bid σε μια auction,και μόλις πατάω confirm μου λέει ότι έχω γίνει outbid!!!ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!Τι στο ΔΙΑΟΛΟ γίνεται!!!Μου έχει γίνει ήδη σε 3 προιόντα!!!Αργγγκγκγκγκγκ
      [/b]
      Καποιος εχει ηδη κανει μεγαλυτερο maximum bid.

      Comment


      • #93
        Ναι τελικά το είδα στο φόρουμ τους,απλά νόμιζα ότι το max bid ήταν αυτό που εμφανιζόταν (btw,αν δεν είναι αυτό το max bid,τι είναι;;)
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #94
          Max bid ειναι ας πουμε το μεχρι ποσα προτιθεσαι να δωσεις.

          Αν ενα αντικειμενο ειναι στο 1 ευρω και εσυ βαλεις max 50 δε θα παει με τη μια 50 αλλα θα παει πχ στο 1.5.
          Οταν καποιος βαλει 2 θα του πει outbid και θα ανεβει αυτοματα στα 2.5 κοκ ... στην αρχη μπορει να αυξανεται ανα μιση, μετα ανα μια μοναδα - παντως αυτη ειναι η λογικη.
          Οι αλλοι θα ανεβαζουν αλλα μεχρι να βαλει καποιος πανω απο 50, ο αρχικος bidder θα ειναι και ο high bidder.
          Αυτα.

          Comment


          • #95
            Ωραια,πχ εγώ έβαλα 30$ για ένα προιόν.Στην σελίδα του προιόντος όμως λεεί 15.5$.Αν τελικά τελειώσει και είμαι highest bidder,πόσο θα δώσω;30,ή 15.5?
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #96
              15.5
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #97
                A ωραία.
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #98
                  Έχει κανείς τον έβδομο τόμο του Path of the Assassin σε .cbr? Μπορώ να το βρω μόνο σε megaupload, το οποίο είναι πολύ δύστροπο...
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • #99
                    Αν είναι 1 link δώστο να στο βάλω σε rapidshare
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Σε προλαβα μαλλον μιας και τα λεγα πριν με τον Τιτο.
                      Τωρα ανεβαζω και σε λιγο θα κανω εντιτ και θα βαλω το λινκ.

                      Εντιτ: στα εστειλα με ΡΜ βασικα.

                      Comment


                      • Παιδιά, θέλω να δω κάτι επεισόδια από μια σειρά στον υπολογιστή, και έχω και τους υπότιτλους αλλά δεν παίζουν.Είναι .rst και έχω προσπαθήσει με το Media player classic, και με το zoom player.
                        Ξέρετε κανένα player που να παίζει τους ελληνικούς υπότιτλους??Θα μου κάνατε μεγάλη χάρη.
                        Επίσης ευχαριστώ για τις απαντήσεις για την προηγούμενη ερώτηση μου!!
                        I did what I thought was right
                        All for the love of my life
                        I know it's sad but true
                        Something is very wrong
                        Condemned to suffer so long
                        For a love so true

                        Comment


                        • Μάλλον εννοείς .srt. Αυτοί για να παίξουν πρέπει να έχουν το ίδιο όνομα με το βίντεο.
                          π.χ αν είναι video.avi τότε πρέπει οι υπότιτλοι να είναι video.srt

                          Comment


                          • Βασικά είναι .srt.
                            Κάνε το εξής.Αν το επεισόδιο ονομάζεται "abc.avi" ονόμασε τους υπότιτλους "abc.srt".Μετά τρέξε το avi στο media player classic. 99% θα τρέξουν μια χαρά και οι υπότιτλοι.

                            ΕDIT:Owned by labros
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Συγγνώμη για το double post αλλά δεν μπορώ να κάνω edit

                              Αν πάλι δεν παίζουν δοκίμασε ένα codec pack όπως το K-Lite

                              Comment


                              • Ναι srt. ήθελα να πω!!
                                Ξέρω τον τρόπο για να παίξουν αλλά απλά δεν παίζουν!!Με παραξενεύει.Υπάρχει περίπτωση να είναι χαλασμένοι οι υποτιτλοι?πολύ κουφό μου ακουγεται!!
                                Τεσπα ευχαριστω!!!Θα δοκιμάσω ξανά!!!και με το K-lite!
                                I did what I thought was right
                                All for the love of my life
                                I know it's sad but true
                                Something is very wrong
                                Condemned to suffer so long
                                For a love so true

                                Comment

                                Working...
                                X