Announcement

Collapse
No announcement yet.

Που έχουμε φτάσει...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ντρεπομαι απλα
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #17
      Originally posted by Ramparter View Post
      Καντε ενα group στο facebook και οργανωστε μια μαζικη αυτοκτονια, το 2012 ειναι μια καλη ευκαιρια.

      Ειναι πολυ ευκολο να λεμε ετσι απλα οτι ειμαστε ολοι για σκοτωμα και αρα ας γινει μια καταστροφη να τελειωνουμε. Οποιος ειναι μαγκας ας γυρισει τη πλατη σε οτι κρινει στραβο κι ας διαλεξει ενα διαφορετικο τροπο ζωης. Δε χρειαζεται να τα ριχνουμε παντα ολα στη μαζα.
      σαφως ο καθενας επιλεγει τη ζωη που θεωρει ως αξιολογη και αυτην ακολουθει, αλλα οταν βομβαρδιζεσαι καθε μερα με σκουπιδια καπου σε πιανει και μια σιχαμαρα για το κοσμο, εγω θεωρω πως δε μπορεις να χτισεις επανω σε σαπιο εδαφος, μια στο τοσο πρεπει να γινεται μια καθαρση και να κανεις reboot.

      Comment


      • #18
        Θα συμφωνήσω με όλους αλλά αυτό που με τρέλενει πραγματικά είναι ότι όλα αυτά προβάλλονται στην τηλεόραση μας χώρις να υπάρχει κάποιο "firewall" με αποτέλεσμα να επηρεάζει τον καθένα διαφορετικά σύμφωνα με την ηλικία, ψυχολογία κτλ.
        Αυτό το μαύρο κουτί μάς έχει καταστρέψει και συνεχίζει να το κάνει με αποτέλεσμα να παρακολουθούμε ότι μας δίνουν ή να μην βλέπουμε τπτ, δέν έχουμε και πολλές επιλογές στην δωρεάν τηλεόραση όχι πώς η συνδρομητική είναι καλύτερη..
        Εγώ πάντος για μέσο ενημέρωσης και ψυχαγωγίας επιλέγω το internet όπου έχω το πάνω χέρι.

        Comment


        • #19
          Originally posted by @. S@m@r@s View Post
          Μόλις έμαθα από απόλυτα έγκυρη πηγή ότι ένας εκ των τριών (αυτός που κάθεται μεταξύ των άλλων δυο) είναι stand-up comedian και δεν έχει κάποια αναπηρία, δηλαδή το προσποιείται όλο αυτό. Για τους άλλους δυο δεν ξέρω. Για εμένα πάντως λίγο αλλάζει τα πράγματα αυτό.
          Pros to heirotero ipotheto, attention whore sin stand up comedian horis humor [oute katara tou farao dld -___-]

          Comment


          • #20
            Αυτό το μαύρο κουτί μάς έχει καταστρέψει και συνεχίζει να το κάνει με αποτέλεσμα να παρακολουθούμε ότι μας δίνουν ή να μην βλέπουμε τπτ, δέν έχουμε και πολλές επιλογές στην δωρεάν τηλεόραση όχι πώς η συνδρομητική είναι καλύτερη..


            Ας μη γκρινιάζουμε ακατάπαυστα. Η συνδρομητική είναι φοβερή. Εχθές σκεφτόμουν πώς θα ήθελα να έχω συνδρομητική τουλάχιστον για 3-4 κανάλια. Ντοκιμαντέρ φίλε μου, άπειρα ντοκιμαντέρ.

            Εγώ πάντος για μέσο ενημέρωσης και ψυχαγωγίας επιλέγω το internet όπου έχω το πάνω χέρι.


            Δύσκολα να έχεις το πάνω χέρι. Εντάξει, σου προσφέρει αυτή τη ψευδαίσθηση το ίντερνετ.

            Comment


            • #21
              Λολ, ακυρο.
              Εκτός τα ντοκιμαντέρ που μου αρέσουν και εμένα δεν μου προσφέρει τίποτα άλλο η τηλεόραση. Απο πάντα διαφημίσεις και παραπληροφόρηση ήταν. Αύτο που λές για το internet δέν το σχολιάζω καν γιατί μου δίνεις την εντύπωση του TV fun

              Comment


              • #22
                Kιεγαμω υπογραφη εχεις.
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Azrael View Post
                  Kιεγαμω υπογραφη εχεις.
                  χαχα θένκς. Η χοντρή με γουστάρει - Ανώριμοι? (είμαστε εκτός θέματος)

                  Comment


                  • #24
                    Χαχα ναι
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • #25
                      Λοιπόν προτείνω να συνεχίσουμε το συγκεκριμένο thread για να καταλάβουμε που ακριβώς έχουμε φθάσει!

                      Πάμε λοιπόν με κλασσική ελληνική WTF tv!

                      Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


                      Σειρά σας!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • #26
                        Eνω ο Αρνιακος ειναι καλυτερος ε;
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Google_bot View Post
                          Eνω ο Αρνιακος ειναι καλυτερος ε;
                          Fact. Βέβαια εγώ τον προτιμώ, βγάζει όντως γέλιο.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • #28
                            Πουστη αντρα
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Google_bot View Post
                              Πουστη αντρα
                              LOL. Καλά, καταλαβαίνω τι λες, αλλά το δελτίο καιρού της Πετρούλας νομίζω το προτιμούν πολύ περισσότερο λόγω της γελοιότητας που το χαρακτηρίζει, παρά λόγω της πορνοδιαστροφής.
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • #30
                                E ναι. Αν ο αλλος θελει τσοντα εχει στο νετ απειρες.
                                Ground_Zero:

                                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                                Comment

                                Working...
                                X