Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το topic των γενεθλίων!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ground_zero View Post
    ΑΚΟΠΑ όμως.

    Πολύχρονος κι από μένα Evans.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Ευχαριστώ παιδιά . Είστε σούπερ όλοι σας!!!

      Comment


      • Χρόνια Πολλά και από εμένα Evans , έστω και καθυστερημένα.

        Comment


        • Χρονια πολλα ρε Παναγιωτη!!!Ο,τι επιθυμεις να το παθεις, υγεια και καλο πτυχιο αγορι μου!Και μενα καλο κοριτσι να σε καμαρωσω γαμπρο!!

          Στο αβαταρ αυτος ο γκομενος εσυ εισαι;
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • Πάντως σε τούρτα σε έχω Evans.
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • Είσαι τέλειος ρε! Πριν από 2 χρόνια ακριβώς άνοιξες αυτό το topic με τον τίτλο "O evans έγινε 20", κρίμα που άλλαξε όνομα σε κάτι γενικότερο. Έπρεπε να μείνει ένα αποκλειστικό θέμα για να μου εύχεστε χρόνια πολλά ^_^ . Ευχαριστώ όπως και να έχει :xp: .

              Comment


              • Πολυχρονος! Εκλεισε και το forum τα 2α του χρονια πριν μερικες μερες.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • As elpisoume oti tha eimaste edw gyrw otan tha kleisei kai ta epomena 2, giati siga siga anti na erxetai kosmos, spaei...
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Χρονια πολλα Evans και οτι επιθυμεις

                    Comment


                    • Χρόνια πολλά στο forum, τον Evans χεσμένο τον έχουμε.

                      Υ.Γ.: Πλάκα κάνω και το ξες, αγόρι! Χρόνια πολλά!
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • Είσαι τέλειος ρε! Πριν από 2 χρόνια ακριβώς άνοιξες αυτό το topic με τον τίτλο "O evans έγινε 20", κρίμα που άλλαξε όνομα σε κάτι γενικότερο. Έπρεπε να μείνει ένα αποκλειστικό θέμα για να μου εύχεστε χρόνια πολλά ^_^ . Ευχαριστώ όπως και να έχει :xp: .
                        Δεν με έπιασες. Η τούρτα αυτή είναι η δικιά μου και ήθελα να την αντιπαραβάλω στις φλώρικες δικές σου για να ζηλέψεις.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Χρονια πολλα evans οτι επιθυμεις και απο μενα!!

                          Comment


                          • πολυ χρονος Evans KAι οτι επιθυμεις
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • Τώρα αφου σου ευχήθηκε και ο songoku (που στο now playing κάτω απο το avatar του έχει βάλει Deamon's Souls!) τα πιασες τα λεφτά σου!!

                              Αντε χρόνια πολλά και απο μένα σπορε και με λιγότερη γκρίνια σου ευχομαι! (ναι καλά!)

                              Επίσης χρόνια πολλά και στον αλλουαχτα τον υπέρτατο halo player Ren! Αδερφέ τώρα είδα οτι είχες γενέθλια! :fool:
                              I attack sharks
                              when i smell them bleed
                              I dont go swimming
                              water just wants to be around me.

                              Comment



                              • Το ξέρω οτι την θελεις , ναι το ξερω...

                                Comment

                                Working...
                                X