Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφέροντα Blogs & Sites

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Φοβερή σελίδα (όχι το neogaf, η συγκεκριμένη).

    Αυτή μου άρεσε πιο πολύ.

    Comment


    • Η ματωμένη εκστρατεία
      Το ιστορικό μυθιστόρημα του Steven Pressfield αφηγείται την ιστορία ενός στρατιώτη του Μακεδονικού στρατού, του Μαντίθεου από την Απολλωνία,...
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.
        Πριν λίγες μέρες "έφτιαξα" έναν "on - line ραδιοφωνικό σταθμό" μέσω του listen2myradio.com. Όνομα αυτού Little Music Box. Η πορεία του άγνωστη. Την Κυριακή στις 7 το απόγευμα είναι η πρώτη προγραμματισμένη εκπομπή (aka non - stop playlist καθώς δε θα μιλάω παρά μόνο στο chat) και μάλιστα με τίτλο "Love Can't Last Forever".Θα υπάρχει κυρίως ένας rock προσανατολισμός ενώ γενικότερα θα έχει θέμα την αγάπη.
        Όσοι πιστοί προσέλθετε στο:
        "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

        Comment


        • Κάτι που πέτυχα πριν λίγο τελείως στην τύχη, δεν έχω ιδέα τί είναι και τί λέει απλά σκέφτηκα ότι ίσως είναι ενδιαφέρον. Το εν λόγω link εδώ: http://www.spamhill.org/

          Και για όσους βαριούνται να κουνάνε το ποντίκι τους και να πατάνε πλήκτρα, είναι ένα online radio το οποίο ισχυριζεται ότι σήμερα 8 με 10 έχει gaming - related εκπομπή με καλεσμένο τον Γιώργο Χιώτη (game develepoer - http://www.gamedev.gr/) .
          "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

          Comment


          • Ωραία site Lloyd. Θα ανοίξω ένα θέμα σε μερικές μέρες στο general discussion για εταιρίες ανάπτυξης video games στην Ελλάδα. Είχε κάνει και ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα το περιοδικό "Κ" της Καθημερινής.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Κι επειδή οι κουνημένες φωτογραφίες δεν είναι τέχνη...

              People make "art", I say no. Doing the lord's work over here.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Βλέπω τον τελευταίο καιρό τακτικά μια εκπομπή που σίγουρα όλοι ξέρετε, το "Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα".

                Ενημερωτική, ουσιαστική, σύντομη, με σπάνιο υλικό και χωρίς να σε κουράζει. Ακόμα και η μουσική είναι ξεχωριστή.
                Πιστεύω είναι από τις καλύτερες εκπομπές που υπάρχουν στην Ελληνική τηλεόραση.
                Κάθε μέρα (εκτός Σ/Κ) στις 14:00 στην ΕΤ-1

                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • εφτιαξα και εγω ενα blog αν δε βαριεσται ριχνετε μια ματια.

                  http://psathino-kapelo.blogspot.com/

                  Comment


                  • Καντε μου την χαρη να τσεκαρετε το λινκ που δινω και να μου πειτε την γνωμη σας,ειναι σημαντικο για'μενα.Ειναι το myspace της μπαντας μου,σχεδιασμος και κωδικας δικα μου και ιδεες γενικα δικες μας.Και αν ειναι κατι που σας χτυπαει ασχημα ή πιστευετε οτι θα ηταν καλυτερα αλλιως,πειτε μου.

                    Timeriver [ New Songs Uploaded]'s profile including the latest music, albums, songs, music videos and more updates.

                    Comment


                    • Εκανα λιγο ζαπινγκ χθες στο χαζοκουτι ενω κατεβαινε ενα cd που ηθελα και επεσα στο αφιερωμα της κρατικης για τον βαγγέλη κλωνή,( btw οντως πολυ ωραια η εκπομπη "σαν σημερα", μου αρεσει και εμενα ) γκουγκλαρα πριν λιγες ωρες και βρηκα το παρακατω, πιστευω αξιζει μια αναγνωση απο ολους, ελπιζω να μην εχει αναφερθει το συγκεκριμενο θεμα και παλιοτερα

                      Comment


                      • Originally posted by Pritt@r@s
                        Καντε μου την χαρη να τσεκαρετε το λινκ που δινω και να μου πειτε την γνωμη σας,ειναι σημαντικο για'μενα.Ειναι το myspace της μπαντας μου,σχεδιασμος και κωδικας δικα μου και ιδεες γενικα δικες μας.Και αν ειναι κατι που σας χτυπαει ασχημα ή πιστευετε οτι θα ηταν καλυτερα αλλιως,πειτε μου.

                        http://www.myspace.com/timeriverband
                        Πολύ καλό
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • Συμφωνώ με το Σκάτμαν, πολύ καλό. Η "κάθετη" δομή αρχικά δε μου άρεσε αλλά κοιτάζοντας το site περισσότερο είδα ότι δένει πολύ καλά τα τμήματα του player, τα βίντεα και τα μέλη της μπάντας.

                          Εγκρίνω λοιπόν, μου αρέσετε πολύ και ο χρωματισμός που έχετε διαλέξει είναι εξαιρετικός. Ίσως αν βάζατε μια μεγαλύτερη φωτογραφία της μπάντας και έναν πιο μπάνικο player να ήσασταν ακόμα καλύτεροι.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Ευχαριστω πολυ παιδια.Η φωτογραφια σκεφτηκαμε να ειναι μικρη επειδη βαλαμε μεγαλες φωτογραφιες μελων και απ'την αλλη δεν θελαμε να ειναι το κλασικο myspace που ειναι με ποζα ολη η μπαντα.Οσο για τον player,η εμφανιση ειναι σε ολα τα προφιλ η ιδια,δεν αλλαζει.Το μονο που μπορουμε να αλλαξουμε ειναι το χρωμα(ασπρο ή μαυρο).

                            Comment




                            • Ακομα δεν το μελετησα εκτενως αλλα φαινεται πολλα υποσχομενο.

                              Comment


                              • Ωραίος ο Xeno.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X