Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tο Σκάκι

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Απλά δεν υπήρχαν άλλα αρκουδάκια. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα, δεν είναι κανένας Dj_Solid ο Evans για να διαθέτει τόσο hardcore υλικό
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #47
      Σωστες κουβεντες.
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #48
        Καλά ξεφούσκωσε λίγο εσύ .

        Ας μπει και ο τίτλος που έδωσα εγώ στο topic.

        Comment


        • #49
          Χαχαχαχα τι κάνατε ρε τρελοί???Πόσο πιο epicness δηλαδή!!!Περιμένω και άλλα στη συνέχεια.Evans ανέβασε και άλλες φώτο!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #50
            Βλέπω εξακολουθείτε να περνάτε τέλεια πάνω! Αλήθεια, στην Αθήνα γίνονται παρόμοια gatherings;;; Εδώ ζω και εργάζομαι πια...

            Comment


            • #51
              Εχει καιρο να γινει official meeting στην Αθηνα, μας εχει φαει η ρουτινα και λειπουν και καποια προσωπα-κλειδια καθως ασκουν το δικαιωμα να υπηρετουν τη πατριδα.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #52
                Originally posted by Ramparter View Post
                Εχει καιρο να γινει official meeting στην Αθηνα, μας εχει φαει η ρουτινα και λειπουν και καποια προσωπα-κλειδια καθως ασκουν το δικαιωμα να υπηρετουν τη πατριδα.
                Και πότε θα έχουν τελειώσει την θητεία τους τα πρόσωπα-κλειδιά ?
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Απορώ που κανένας από σας δεν έχει κάνει ακόμα το περιβόητο facebomb trend.
                  Ιδού:

                  Comment


                  • #54
                    Ευχαριστώ πολύ. Τώρα δε θα μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ...
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #55
                      Paixtis είσαι αρραβωνιασμένος ;
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #56
                        Που ειναι η αναφορα στο Pop N Rhythm;
                        Ελπιζω αυτο να οφειλεται στο οτι κανατε ξεχωριστο θεμα για το εν λογω παιχνιδι γιατι του αξιζει και με το παραπανω - τρελη επικουρα - Wii και τα μυαλα στα καγκελα.

                        Δεν εχω χρονο να ψαξω και πολυ το υπολοιπο φορουμ, μη και δε βρω πουθενα Pop N' Rhythm σας εφαγα.

                        Εγω δεν ξερω τι να πω, κοιμομουν ορθιος, αλλα τι να κανουμε, εχω ξεχασει τι παει να πει ξενυχτι τους τελευταιους μηνες.
                        Στο Pop παντως ξυπνησα για τα καλα, ο Paixtis οντως τεραστια μορφη - ιδιως εκει εδωσε ρεστα, τρελο party animal που εχει φαει τα disco hits με το κουταλι. Σιγουρα πραγματα.
                        Για τον Cursed τι να πω, με πετυχε σε φαση που ειχα βγει τελειως offline αλλα καποια στιγμη θα τα ξαναπουμε γιατι μυριζε πολυ promising κατασταση και εκει.

                        Narc συντομα θα δεις και το real deal, γιατι εμεις εκει κατω ειμαστε παλιες καραβανες σε τετοια σκηνικα .
                        Ramp ανελαβε, πιστευω πως το χεις αν και μαλλον εδω που τα λεμε μαλλον απο Σεπτεμβρη προβλεπεται ανασυνταξη.
                        Ως τοτε υπομονη.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Somari View Post
                          Paixtis είσαι αρραβωνιασμένος ;
                          Απ' όσο τον γνωρίζω τον Θάνο, δεν είναι. Είναι από μία σχολική συνάντηση πριν χρόνια...

                          Originally posted by Xeno View Post
                          Που ειναι η αναφορα στο Pop N Rhythm;
                          Ελπιζω αυτο να οφειλεται στο οτι κανατε ξεχωριστο θεμα για το εν λογω παιχνιδι γιατι του αξιζει και με το παραπανω - τρελη επικουρα - Wii και τα μυαλα στα καγκελα.

                          Δεν εχω χρονο να ψαξω και πολυ το υπολοιπο φορουμ, μη και δε βρω πουθενα Pop N' Rhythm σας εφαγα.

                          Εγω δεν ξερω τι να πω, κοιμομουν ορθιος, αλλα τι να κανουμε, εχω ξεχασει τι παει να πει ξενυχτι τους τελευταιους μηνες.
                          Στο Pop παντως ξυπνησα για τα καλα, ο Paixtis οντως τεραστια μορφη - ιδιως εκει εδωσε ρεστα, τρελο party animal που εχει φαει τα disco hits με το κουταλι. Σιγουρα πραγματα.
                          Για τον Cursed τι να πω, με πετυχε σε φαση που ειχα βγει τελειως offline αλλα καποια στιγμη θα τα ξαναπουμε γιατι μυριζε πολυ promising κατασταση και εκει.

                          Narc συντομα θα δεις και το real deal, γιατι εμεις εκει κατω ειμαστε παλιες καραβανες σε τετοια σκηνικα .
                          Ramp ανελαβε, πιστευω πως το χεις αν και μαλλον εδω που τα λεμε μαλλον απο Σεπτεμβρη προβλεπεται ανασυνταξη.
                          Ως τοτε υπομονη.
                          Όταν με το καλό τελειώσεις μ' όλες τις δουλειές σου, να κανονίσουμε και meeting για να σε γνωρίσω κι από κοντά !
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Όπως τα λέει ο tanno είναι!Eίναι από συναντήσεις σχολικές.Τα φοράω τα δαχτυλίδια συνήθως αλλά και ένα δαχτυλίδι που το έχω εγώ και η κοπέλα μου.Δεν είμαι ούτε αρραβωνιασμένος ούτε παντρεμμένος.
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #59
                              Xeno γράψε τίποτα και στο SFIV thread! Δεν μπορώ να το βλέπω να μην ανανεώνεται!
                              Επίσης μεταφέρετε αυτό το thread στον τομέα Τέχνη γιατί εκεί αρμόζει.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment

                              Working...
                              X