Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • That's my point.Όσο για το ξύλο ήταν μοιρασμένο.Δεν νομίζω να αργήσει και 9 μήνες για να βγει η 6η season.Tώρα χωρίς
     
    jacob
    τι θα γίνει μου λέτε?Επίσης ο...
     
    ζωντανός Lock ήταν ο παλιός φίλος του jacob έτσι?Κατί θα παιχτεί με αυτόν στην 6η και τελευταία season μου φαίνεται!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Είναι ιδέα μου ή το Lost είναι ότι καλύτερο έχει συμβεί στην ιστορία της ανθρωπότητας;

      Εν αναμονή της έκτης σεζόν λοιπόν και έχοντας τρελάθει με τόσες θεωριές που δημιουργώ στο κεφάλι μου μετά το τέλος της πέμπτης, ξανάρχισα να το βλέπω από την αρχή.
      Είδα την πρώτη σεζόν ξανά μέσα σε δύο μέρες και έπεται συνέχεια.

      Ααα και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να χτυπήσω Lost theme tattoo. Σκέφτομαι το logo της Dharma αν και θα προτιμούσα έναν τεράστιο Locke στην πλάτη, αλλά άντε βρες χρήματα γι' αυτό.

      Και μην ξεχνιόμαστε...
      LOST 4 EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • paixti
         

        o jacob δεν ξερουμε αν πεθανε σιγουρα , γτ λεει : they re coming και εκεινη τη στιγμη η Juliet πυροδοτει την βομβα η οποια κατα τα λεγομενα του Faraday αποτρεψει το αεροπλανο να πεσει στο νησι 30 χρονια μετα αρα δεν ξερουμε ακομα τι ακριβως ισχυει.


        Οrmion , ολη την πρωτη σεζον σε 2 μέρες;;;;:resp:
        Χεχε , βασικα αν ξαναεβλεπα μια σεζον αυτη θα ηταν η τριτη αλλα για τωρα τουλαχιστον δεν μπορω να ξαναδω επαναληψη με τιποτα.
        ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

        Comment


        • Originally posted by Cloud_Strife View Post
          paixti
           

          o jacob δεν ξερουμε αν πεθανε σιγουρα , γτ λεει : they re coming και εκεινη τη στιγμη η Juliet πυροδοτει την βομβα η οποια κατα τα λεγομενα του Faraday αποτρεψει το αεροπλανο να πεσει στο νησι 30 χρονια μετα αρα δεν ξερουμε ακομα τι ακριβως ισχυει.


          Οrmion , ολη την πρωτη σεζον σε 2 μέρες;;;;:resp:
          Χεχε , βασικα αν ξαναεβλεπα μια σεζον αυτη θα ηταν η τριτη αλλα για τωρα τουλαχιστον δεν μπορω να ξαναδω επαναληψη με τιποτα.
          Είχα χρόνια να την δω και μιας και αγόρασα το boxset (επιτέλους) είπα να ξαναλειώσω.
          Η αλήθεια είναι ότι πέρασα την τελευταία βδομάδα με το να διαβάζω ότι υπάρχει στην Lostpedia και αυτό μου έδωσε ένα έξτρα κίνητρο να ξαναδώ όλα τα επεισόδια με περισσότερη προσοχή.

          Comment


          • Ρε μάγκες έχει κανείς σας αγοράσει το boxset της τέταρτης σεζόν;
            'Εχω μια απορία.

            Comment

            Working...
            X