Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forgive me Father, for I have sinned...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forgive me Father, for I have sinned...

    Forgive me Father, for I have sinned... Έτσι θα ξεκινούμε κάθε φορα, ή με κάτι παρόμοιο τελοσπάντων.

    (Να παίζει αυτό στο background)


    Σε αυτό το topic λοιπόν, θα λέμε τις αμαρτίες μας (τις πιο πρόσφατες κυρίως, τις φρέσκες). Αυτές μπορεί να κυμαίνονται από μια οδική παράβαση, μέχρι και το πήδημα της MILFαρας μάνας κάποιου φίλου. Από ένα cheat meal, μέχρι ληστεία σε τράπεζα. Οτιδήποτε τελοσπάντων έχουμε κάνει και θεωρούμε αμαρτία, μεταφορικά ή κυριολεκτικά, και θέλουμε να το μοιραστούμε, ακόμα και να το φωνάξουμε.

    Μπορούμε να το συνοδεύουμε με κάποιο τραγούδι, φωτογραφίες, οτιδήποτε για να δώσει μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα της αμαρτίας μας, για να την κατανοήσουν και καλύτερα όσοι την μοιραστούμε μαζί τους.

    Ας ξεκινήσω...

    Forgive me Father, for I have sinned... Με έπνιξε το κουνέλι.

    Με εκδικήθηκε το κουνέλι... Ναι ναι... Αυτό το εικονικά αθώο αλλα vicious, μοχθηρό κουνέλι!

    Μου έφερε η θεία μου κουνέλι από το χωριο, και έψαχνα πως να το μαγειρέψω, όσο πιο υγιεινό γίνετε. Το έβαλα λοιπόν σχεδόν ολόκληρο λοιπόν στον φούρνο μέσα στο ταψί χωρίς πολλά πολλά από τις 11:30 περίπου. Το αποτέλεσμα? Καμένο από έξω, ωμο από μέσα, να μην τρώγεται, να μην μασιέται, και εγώ νηστικός σχεδόν όλη μέρα χωρίς να έχει κάτι άλλο στο σπίτι που να μπορώ να φάω άμεσα.

    Στη φωτογραφία ο "κατηγορούμενος", με την δάφνη παραμάσχαλα, έτοιμος για τον φούρνο.



    Άρχισα να ζαλίζομαι από την πίνα... Λίγο ακόμα να βρω κάτι να φάω έλεγα, Λίγο ακόμα... E έπιασα το αυτοκίνητο, σταμάτησα στο περίπτερο, και αγόρασα ένα μικρό μπουλάκη νερό...

    ...μαζί με ένα παγωτό ξυλάκι MAGNUM και 3 Cadbury Eggs από αυτά που βγαίνουν κυρίως το πάσχα με γέμιση. Πίνα! Λαιμαργία! Λιγούρα! Τρέξιμο. Τρώω σαν χτήνος, σταματάω McDonald's, παίρνω 2 cheeseburgers και πατάτες και τα μασουλάω με τέτοιο ρυθμό που κουράστηκε η μασέλα μου και άρχισε να με πονά.

    Δεν το ήθελα... Να χαλάσω την διατροφή μου, τους κόπους μου, αχ...

    Ηθικό δίδαγμα, να υπάρχει πιο οργανωμένο πρόγραμμα διατροφής και Plan B για τυχόν αναποδιές.

    Μην ντρέπεστε, πείτε τα, βγάλτε τα από μέσα σας, πλήρης εχεμύθεια, όλη μια οικογένεια είμαστε.

  • #2

    Comment


    • #3
      Εγώ γιατί δεν είμαι σε αυτό το video;

      Μου αρέσει που είχα βγάλει και την πρώτη photo με facepalm .

      Comment


      • #4
        Γιατί μπορώ
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          Θυμάμαι και άλλοι έλειπαν πάντως .

          Comment


          • #6
            Aion poios eisai katw apo thn stolh?
            Eisai tou FBI h ths CIA?
            Mhpws eisai tou Facebook?!?!!?
            Egw pantws den lew tis amarties mou live, oti pw mporei na xrhsimopoihthei enantion mou

            Pantws oloi kseroume pws ta kounelia einai moxthira oi Monty pythons exoun gyrisei kai tainia giafto.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #7
              Έπρεπε να ακούσω τον Rayman...

              Open your harts, to the light...

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ground_zero View Post
                Aion poios eisai katw apo thn stolh?
                Eisai tou FBI h ths CIA?
                Mhpws eisai tou Facebook?!?!!?
                Egw pantws den lew tis amarties mou live, oti pw mporei na xrhsimopoihthei enantion mou

                Pantws oloi kseroume pws ta kounelia einai moxthira oi Monty pythons exoun gyrisei kai tainia giafto.
                Είμαι τον Belmont.

                Έλα, πες για τους φαλαινοκαρχαρίες που σκοτώνεις παράνομα εκεί στο πλοίο.

                Comment


                • #9
                  Extes mono ekana triplo fono kai meta phga gia pagwto!
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • #10
                    Ε όχι ρε Ground χάλασες και συ τη διατροφή σου. Πού οδεύουμε τελικά;
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Evans View Post
                      Εγώ γιατί δεν είμαι σε αυτό το video; .
                      Γιατί φοβούνται μήπως χαλάσεις την εικόνα με κάτι εξωφρενικό.

                      Και για να δέσει το γλυκό...

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        straier η σημερινή νεολαία βλέπεις, άστα να πάνε.

                        Tanno ρε σι μεταμψύχωση είναι ο γάτος!? Mappy!

                        Comment


                        • #13
                          Egw den kanw diatrofh

                          BTW shmera viasa ena lewforio me kalogries...
                          Molis oi kalogries me eidan na viazw to lewforio tous lypothimisan!
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • #14
                            pic or didnt happen.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • #15
                              This bus really creeped us out. It was parked in a secluded area behind some particularly repugnant homes. Inside the bus was a child’s Teenage Mutant Ninja Turtles blanket – spotted with blood. We were both left with the distinct impression that this was a rape bus and that some dark shit had taken place here.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment

                              Working...
                              X