Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφεροντα (πασης λογης) βιντεο στο internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Είναι κομμάτια από Lego Technics, τη σειρά κατασκευής μηχανικών μοντέλων (αυτοκινήτων, μηχανών, γερανών κλπ) που κατασκεύαζες πραγματικά συστήματα διεύθυνσης, κιβώτια ταχυτήτων, αναρτήσεις κλπ. Συστυχώς τα τελευταία 10 περίπου χρόνια οι σειρές Lego έχουν μπασταρδευτεί απίστευτα.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Comment


      • [YOUTUBEHD]uGcDed4xVD4&feature=player_embedded[/YOUTUBEHD]
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment




        • Wtffff....

          Comment


          • Thelo meli apo tin Hudson


            Ti gamistero to treno
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Να πω πως ΔΕΝ πιστεύω σε θεωριές συνομωσίας (ούτε σε αυτή προφανώς) αλλά wtf!

              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Originally posted by Somari
                Να πω πως ΔΕΝ πιστεύω σε θεωριές συνομωσίας (ούτε σε αυτή προφανώς) αλλά wtf!

                Νομίζω πως συμφωνώ με το πρώτο σχόλιο που έγινε στο video. Πολύ απλά, κάποιος από τους συντελεστές της διαφήμισης είχε πολύ χιούμορ, αστεία περί ανεξάρτητης Κρήτης κάνω κι εγώ συνέχεια.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Θα μπορούσε! Μακάρι δηλαδή, θα ήταν best (greek) trolling evah!
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Originally posted by Somari View Post
                    Θα μπορούσε! Μακάρι δηλαδή, θα ήταν best (greek) trolling evah!
                    Yes. Πολύ μπροστά και ο συνδυασμός με τη σημαία των Marshall.

                    Βέβαια, για να είμαι σωστός σε όλα μου, δεν έχω δει την συγκεκριμένη διαφήμιση και θα μπορούσαν κάλλιστα οι σημαίες να είναι πειραγμένες στο video στο YouTube.
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • Mπα, οι λιακο-wanabe δεν έχουν τέτοια skillz.
                      Φαντάζεσαι, 2ο μέρος της διαφήμισης: You got Crete rolled! με soundtrack κρητικη version του Never gonna give you up.
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Originally posted by Somari View Post
                        Mπα, οι λιακο-wanabe δεν έχουν τέτοια skillz.
                        Φαντάζεσαι, 2ο μέρος της διαφήμισης: You got Crete rolled! με soundtrack κρητικη version του Never gonna give you up.
                        Αχαχαχαχαχαχαχαχα, *facepalm*

                        Dammit! Τι να πω, πρότεινέ το με email στην Vodafone!
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Originally posted by Somari
                          Μπράβο στον μαλάκα που ανέβασε το βίντεο.Χάρη σε σένα είδαμε ένα βίντεο με υποσυνείδητα μηνύματα που δεν θα το βλέπαμε ποτέ επειδή δεν βλέπουμε τιβί,αλλά προτιμάμε ενημέρωση μέσω νετ.Και μας ενημέρωσες και τι ακριβώς βλέπουμε γιατί όσο έβλεπα το βίντεο ούτε που ήξερα τι είναι τα 2 σημαιάκια.BTW πολύ πριν δω το βίντεο αυτό,υποστήριζα την ανεξαρτησία της Κρήτης.Γιατί;Έλα ντε.
                          Carpe diem

                          Comment





                          • Η σημαία της Κρητικής Πολιτείας (1896 – 1913). Πρόκειται για μια παραλλαγή της ελληνικής σημαίας του 1822: λευκός σταυρός που χώριζε τη σημαία σε τέσσερα τετράγωνα από τα οποία τα τρία ήταν κυανά, ενώ το τέταρτο, το πάνω προς το μέρος του κονταριού ήταν κόκκινο μ' ένα λευκό άστρο στο κέντρο του, συμβόλιζε και δήλωνε την υψηλή επικυριαρχία του Σουλτάνου στο νησί.


                            I'm back bitches... Version 2.0

                            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                            Comment


                            • Altair παιδι μου σου έβαλε κανένας μαχαίρι στο λαιμό, γιατί κάνεις έτσι;
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Just sayin'.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X