Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Linkmastersword View Post
    Καλά που υπάρχουν και μερικοί σαν τον Άδωνι.

    Έχει κλείσει εδώ και καιρό και έχει γίνει Flocafe (ενημερωτικά)
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Originally posted by Linkmastersword View Post
      Μα τι άλλο θα ακούσω
      Έλληνας δεν είσαι; Κάνε το καθήκον σου.
      Και επίσης πόσο εξευτελιστικό ήταν το συμβαν στο θωρηκτό Αβέρωφ, εκεί που σκωτόθηκαν χιλιάδες άνθρωποι, τώρα πάει ο οποιοσδήποτε και οργανώνει πάρτι για χιλιάδες. Τι είναι αυτά;
      Καλά που υπάρχουν και μερικοί σαν τον Άδωνι.
      Έχεις πάει στρατό;Αν όχι,μη μιλάς.Που θα μας πεις και ποιο είναι το καθήκον μας.Άντε γιατί πολύ την έχουνε δει κάποιοι εδώ μέσα.
      Carpe diem

      Comment


      • Originally posted by Altair View Post
        Έχεις πάει στρατό;Αν όχι,μη μιλάς.Που θα μας πεις και ποιο είναι το καθήκον μας.Άντε γιατί πολύ την έχουνε δει κάποιοι εδώ μέσα.
        14 χρονων ειναι κατσε καλα, αυτος βλεπει τον ghost στο MW2 και χυνει

        Comment


        • Αντε σχεδον μπηκε και ο Ιουλιος και πλεον οι μερες αδειας ειναι περισσοτερες απο αυτες που θα υπηρετησω. Αν ολα πανε καλα σε 2 βδομαδες το πολυ φευγω απο δω και παιρνω 24 μερες αδεια στη χειροτερη, 29 στην καλυτερη. Η τιμητικη θα ειναι ζορικη υποθεση λογω αλλαγης διοικητη την επομενη βδομαδα και λογω λιγων σχετικα ατομων.

          Περισσοτερα οταν σιγουρεψω την αδεια και οταν γυρισω σπιτι.
          Ευτυχως οι τελευταιες μερες περνανε πολυ ανετα και πλεον δε με νοιαζει τιποτα. Ολα οκ απο παρεες, πολυς χαβαλες, μπαλα και αλκοολ.
          Ποιοτητα.

          Επισης παλι καλα που δεν ακουσα οσους μου ειπαν να μην αναλαβω υπηρεσιες, ειναι τεραστια καβατζα για πολλους και διαφορους λογους και το χωσιμο που εφαγα ειναι χαλαρα λιγοτερο απ τα οσα "κερδισα".
          Ο,τι παιχνιδι ηθελα να δω αυτες τις μερες το ειδα και τωρα που αρχισαν και τα νοκ-αουτ βλεπω να κραταω τις υπηρεσιες μεχρι να φυγω απο εδω .

          Παντως αν ολα πανε καλα θα δω τον τελικο στο σπιτι μου και απο εκει και περα δε με νοιαζει τιποτα, πλεον πρωτη εννοια ειναι οι καλοκαιρινες διακοπες κτλ κτλ .

          Comment


          • Καλος πολιτης xeno, αντε να παιρνουμε και εμεις οι 10αρηδες σειρα σιγα σιγα :xp:.

            Εγω απο 18 μαη ειμαι ασσηρο (εξω απο θεσσαλονικη) για την νατοϊκη ασκηση gordian knot 2010 που τελειωνει τελος ιουλιου και ζω μεσα σε σκηνες (σκετα θερμοκηπια ) απο την πρωτη μερα (σαν να λεμε 2,5 μηνες σκηνακια ). Ακομα ειμαι σε ενα συνεργειο (2 ομαδες των 4 ατομων) το οποιο χρειαζεται να ειναι μεσα στο στρατοπεδο 24/7, οποτε δεν εχω εξοδους αλλα γενικα δεν με πιανει τιποτα, δεν υπαρχω στις καταστασεις των ΑΥΔΜ δεν κανω υπηρεσιες-αγγαριες κτλ δεν παω σε αναφορες, δεν φοραω καν τη παραλαγη και κοιμαμαι-ξυπναω οποτε γουσταρω και γενικα περα απο τη δουλεια περναω καλα με χαβαλε και μουντιαλ ολη μερα .

            Α ξεχασα κατι :xp: , εχω μαμηθει στις τιμιτικες ;) τις οποιες κανονιζω με την ομαδα μου και φευγω οτι ωρα θελω και ερχομαι οτι ωρα θελω χωρις να δωσω λογαριασμο σε κανεναν και ετσι ως τωρα ειμαι μια εβδομαδα στρατο και μια εβδομαδα σπιτι μου (μια μεσα μια εξω αλλα σε εβδομαδες ) .

            Για τελος αναφερω οτι το τεραστιο αλλα ερημο στρατοπεδο της ασσηρου τον αυγουστο θα ξαναγεμισει με φανταρους γιατι μετακομιζει ολη η ταξιαρχια μου δηλαδη 2 μοναδες πεζικου ενα τυπ ενας λοχος μηχανικου και φυσικα η ταξιαρχια και μεραρχια θα στεγαζονται απο τον αυγουστο στην ασσυρο.

            Με λιγα λογια ολη μου την θητεια ημουν περισσοτερο εργατης παρα στρατιωτης
            μια στα κοντεϊνερ στην σκυδρα μετα στην προετοιμασια και την ασκηση στην ασσυρο και τελος μετακομιση της μοναδας μου και ανοικοδομηση των πληρως εγκαταλελειμενων κτιριων. Ισως στο τελος να αλλαξω επαγγελμα απο λογιστης σε οικοδομος

            Comment


            • Α ρε,κολλέγιο έχει γίνει ο στρατός.Όταν ήμουνα εγώ ήταν αλιώς τα πράγματα.Ωραάι χρόνια τότε.:xp::phil:
              Το θέμα είναι που θα πέσεις.Ρε γμτ μόνο εγώ ήμουνα μέσα στην μαυρίλα και έβλεπα τις τιμητικές με το τηλεσκόπιο;Άντε καλή συνέχεια ρε sOLiD SNAKE.;)
              Carpe diem

              Comment


              • Λ-Ε-Λ-Ε!!
                Αυτό ήταν απολύθηκα!!! :xp::xp:
                sigpic

                Comment


                • GRATS RE!
                  Ante twra arxizoun ta dyskola, kalh stadiodromia se oti dialekseis na kaneis!
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Thank you Ground!
                    Κάτι έχουμε για την ώρα!
                    sigpic

                    Comment


                    • 8μηνο ρε βύζμα;
                      Άντε καλός πολίτης.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Originally posted by sOLiD SNAKE
                        Εγω απο 18 μαη ειμαι ασσηρο
                        Lol στο είπα πως και εγώ ήμουν στο στρατόπεδο - φάντασμα της Ασσήρου από τέλη Αυγούστου έως 10 Ιανουαρίου που απολύθηκα; Είδες έναν σκύλο που τον λένε πέρτζι; έχει φάει πολύ "σουτ":xp:

                        Γενικά πέρασα πολύ καλά εκεί, πολύ χαλαρά, ήμασταν και μετριμένοι στα δάχτυλα. Πρωινές φρουρές δεν κάναμε, δεν υπήρχε αλ τις ει στην σκοπιά της κεντρικής (εμείς είχαμε την κρυφή με το σπιτάκι)...κτλ
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • Γενικά πέρασα πολύ καλά εκεί, πολύ χαλαρά, ήμασταν και μετριμένοι στα δάχτυλα. Πρωινές φρουρές δεν κάναμε, δεν υπήρχε αλ τις ει στην σκοπιά της κεντρικής
                          Καλα αυτα ισχυουν ακομα εμεις που ειμαστε αποσπαση για την ασκηση εχουμε ως και καρεκλες στην σκοπια και δεν εχουμε και οπλα .

                          Comment


                          • Snake, εχω ακουσει αρκετα για εκει που εισαι και θεωρειται απο τις πλεον βυσματικες μοναδες εκει τριγυρω που εισαι.
                            Μια χαρα σου κατσε, δεν ξερω ποση δουλεια πεφτει βεβαια, αλλα οπως και να χει αν ειναι τοσο χαλαρες οι υπηρεσιες και τοσο πολλες οι αδειες τοτε οκ τι αλλο θες.
                            Εγω μισο χρονο ειμαι Κομοτηνη και εχω παρει 2 αδειες και η μια ηταν και αναρρωτικη.

                            Οκ βεβαια τι να λεμε, αυριο ζηταω την αδεια απολυσεως και ελπιζω μεχρι την Τεταρτη να καταληξουμε καπου αν και ακομα δεν αισιοδοξω για τιμητικες πραγμα σπαστικο δυστυχως, αλλα οκ τι να κανουμε, ετσι ηταν η μοναδα απ οταν ηρθα - δε νομιζω να αλλαξει κατι τωρα.

                            Μου αρκει το οτι την επομενη εβδομαδα θα ειμαι σπιτι μου, καλη συνεχεια σε οσους υπηρετουν αυτον τον καιρο, εγω πλεον το μονο που σκεφτομαι ειναι το πως θα ξεφτιλιστουμε στις τελευταιες μας υπηρεσιες .

                            Comment


                            • Κλασσική περίπτωση ο Xeno στο θέμα "Στρατός", στις τελευταίες 2 σελίδες όλα του τα post λένε "δεν βλέπω την ώρα να φύγω από'δω μέσα". Άντε περαστικά και καλή επανένταξη στην πραγματικότητα!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Xeno View Post
                                Εγω μισο χρονο ειμαι Κομοτηνη και εχω παρει 2 αδειες και η μια ηταν και αναρρωτικη.
                                64τρεξει?

                                Αυτες οι τελευταιες μερες ειναι υπεροχες.Ξερεις οτι θα φυγεις και νιωθεις οτι εισαι ξενο σωμα.

                                Αντε με το καλο.

                                Comment

                                Working...
                                X