Announcement

Collapse
No announcement yet.

3ος ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3ος ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

    Απιστευτη καφριλα το θεμα, αλλα εχω ενα feeling οτι για κει παει το πραμα,τα μπλοκ εχουν στυθει, για καποιους ασχετους να πουμε πως εχουμε τη Ρωσσια με τη Κινα απο τη μια, την Αμερικη με καποιες Ευρωπαικες χωρες απο την αλλη (αγγλια,Γαλλια,Πολωνια Βουλγαρια Σκοπια και αλλες σαβουρες) ενω Γερμανια, Ελλαδα, Ιταλια, Γιουκοσλαβια μενουν καπως πιο αμετοχες... εξαλου μια χαρα περναμε.

    Εδω να κανω μια σημειωση πως εχει προφητευτει απο καποιους ορθοδοξους αγιους πως ο Πολεμος θα ξεκηνησει απο Βορια Ρωσσια εναντιων Γεωργιας , Βουλγαριας και θα γινει και μια φοβερη συγκρουση στη Κωνσταντινουπολη οπου θα σφαξουν ολους τους Τουρκους και η Πολη θα περασει στην Ελλαδα, μετα απο κει μαλλον θα γινει της πουτανας.

    Τωρα πιο πολλα δε ξερω αλλα για καποιο δαιμονισμενο λογο, χαιρομε που σπαει και λιγο η μονοτονια και γινεται πιο μιλιταριστικη η TV απο την αλλη βεβαια ο απλος κοσμακις θα τα πληρωσει ολα.

    0
    Ρωσσια κ' Κινα ( Με αρχηγο τη προσωπικοτητα Πουτιν αλλα και με ενα πολυ καλο strike στην Γεωργια καθως και τα μιλουνια τους κινεζους η Ρωσσια αποτελει ενα πολυ καλο χαρτι στο παγκοσμιο χαρτι)
    0%
    0
    Αμερικη κ' τα πουτ@ν@κι@ της ( Με τον Συμπαθεστατο Obama και την καλλιτεχνικη της προπαγανδα καθως και την επιροη της στις τεχνες μοιαζει ετοιμη να καταλαβει το κοσμο!)
    0%
    0
    Γερμανια και κατι ψηλα (Ηρεμη Δυναμη και ψυχροτητα, φενεται να παρακολουθει καλα τις συγχρονες μεγαλες δυναμεις, ωστοσο ειναι ενα outsider που πολοι θεωρουν ικανο για την ανατροπη!)
    0%
    0

  • #2
    αν το επαληθευει ο Λιακοπουλος, τοτε ισως ειναι σοβαρα τα πραγματα...

    ψηφισα Αμερικη.

    Comment


    • #3
      δεν ψηφίζω τίποτα γιατί είμαι άσχετος με το θέμα και γιατί δεν τολμώ να υποθέσω σχετικά.έχω μια απορία όμως.αν γίνει ότι γίνει η Ελλάδα με ποιους τάσσεται;
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        αν η Ευρωπη παει με την Αμερικη, μαλλον πακετο. εκτος αν στραφουμε με την Ρωσσια λογο Πουτιν, Ορθοδοξιας και λοιπων Λιακοπουλιαδων...

        Comment


        • #5
          Απιστευτη καφριλα το θεμα, αλλα εχω ενα feeling οτι για κει παει το πραμα,τα μπλοκ εχουν στυθει, για καποιους ασχετους να πουμε πως εχουμε τη Ρωσσια με τη Κινα απο τη μια, την Αμερικη με καποιες Ευρωπαικες χωρες απο την αλλη (αγγλια,Γαλλια,Πολωνια Βουλγαρια Σκοπια και αλλες σαβουρες) ενω Γερμανια, Ελλαδα, Ιταλια, Γιουκοσλαβια μενουν καπως πιο αμετοχες... εξαλου μια χαρα περναμε.

          Εδω να κανω μια σημειωση πως εχει προφητευτει απο καποιους ορθοδοξους αγιους πως ο Πολεμος θα ξεκηνησει απο Βορια Ρωσσια εναντιων Γεωργιας , Βουλγαριας και θα γινει και μια φοβερη συγκρουση στη Κωνσταντινουπολη οπου θα σφαξουν ολους τους Τουρκους και η Πολη θα περασει στην Ελλαδα, μετα απο κει μαλλον θα γινει της πουτανας.

          Τωρα πιο πολλα δε ξερω αλλα για καποιο δαιμονισμενο λογο, χαιρομε που σπαει και λιγο η μονοτονια και γινεται πιο μιλιταριστικη η TV απο την αλλη βεβαια ο απλος κοσμακις θα τα πληρωσει ολα.
          [/b]

          Στις Αμερικανοφιλες χώρες ξέχασες την Γεωργία.Αλλά από που και ως που συνεργασία Ρωσίας Κίνας;Τελος αν γίνει το οτιδήποτε,χαχα,η Ελλάδα δεν είναι Ελβετία.

          ΥΓ:Τι είναι το παγκόσμιο χαρτί;
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #6
            Ο πατερ Παισιος(με διαλυτικα στο πρωτο "ι") ειπε αυτο με την Πολη και λεει πως η Ελλαδα θα μεινει αμετοχη και μαλλον δεν θα υποστει πολλα. Νομιζω πεινα μονο, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, μπορει να λεω και βλακειες!

            My blog:Doppel's Den

            Comment


            • #7
              Ο πατερ Παισιος(με διαλυτικα στο πρωτο "ι") ειπε αυτο με την Πολη και λεει πως η Ελλαδα θα μεινει αμετοχη και μαλλον δεν θα υποστει πολλα. Νομιζω πεινα μονο, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, μπορει να λεω και βλακειες!
              [/b]

              Shift+w
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                Ψηφιζω Ρωσσια δαγκωτο.. ;) Αυτος ο Πουτιν εχει αγριεψει αρκετα..

                Και ειμαι ισως ο μοναδικος που θεωρω τους Αμερικανους τους λιγοτερο "κακους" της υποθεσης..

                Comment


                • #9
                  Shift+w
                  [/b]
                  Να'σαι καλα
                  My blog:Doppel's Den

                  Comment


                  • #10
                    Και ειμαι ισως ο μοναδικος που θεωρω τους Αμερικανους τους λιγοτερο "κακους" της υποθεσης..
                    [/b]
                    ναι οντως ο Ομπαμα φαινεται ακινδυνος σε σχεση με τον Μπους, ομως νομιζω εχουν καλυτερα οπλα. και αμα παρουν και την Ευρωπη μαζι...

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #12
                        Ο Πέτρος ο Γιόχαν κι ο Φράνς
                        σε φάμπρικα δούλευαν φτιάχνοντας τανκς
                        ο Πέτρος ο Γιόχαν κι ο Φράνς
                        αχώριστοι γίνανε φτιάχνοντας τανκς

                        Ο Πέτρος ο Γιόχαν κι ο Φράνς
                        δουλεύαν στον Μπράουν στο Φίσερ στον Κράφτ
                        ο Μπράουν ο Φίσερ κι Κράφτ
                        αχώριστοι γίνανε φτιάχνοντας τραστ

                        Ο Πέτρος ο Γιόχαν κι ο Φράνς
                        ανέμελοι δούλευαν πάντα στα τανκς
                        ποτέ τους δε διάβασαν Μαρξ
                        ιδέα δεν είχαν για τραστ και για κραχ

                        Ο Μπράουν ο Φίσερ κι Κράφτ
                        χωρίσαν σε Μπράουν σε Φίσερ σε Κραφτ
                        ο Μπράουν ο Φίσερ κι ο Κράφτ
                        εχθροί τάχα γίναν διαλύσαν το τραστ

                        Και πριν μάθουν τι είπε ο Μαρξ
                        στρατιώτες τους πήραν στον πόλεμο παν
                        ο Πέτρος ο Γιόχαν κι ο Φράνς
                        σαν ήρωες έπεσαν κάτω απ' τα τανκς

                        ο Μπράουν ο Φίσερ κι Κράφτ
                        σκεφτήκαν και βρήκαν πως φταίει ο Μαρξ
                        ο Μπράουν ο Φίσερ κι Κράφτ
                        ξανάσμιξαν πάλι και φτιάξανε τραστ

                        Στίχοι: Γιάννης Νεγρεπόντης
                        Μουσική: Μάνος Λοΐζος



                        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                        Comment


                        • #13
                          Ρε σεις και ο Ομπαμα και ο Μπους πιονια ειναι, αλλα βεβαια οντως ειναι πολυ πιο συμπαθης ο Ομπαμα, απο την αλλη γιατι ειναι κακοι οι Ρωσσοι? μου θυμηζεται τους καβγαδες με την αδερφη μου που αφου μου σπαει τα νευρα μετα με λεει κακο επειδη τρωει καμια ξαναστροφη.... (παραδειγματα που βρισκω ε?)

                          Ο ανθρωπος υσηχος καθεται και πανε και του επιτηθονται, πολυ καλα εκανε και τους συνετριψε, και μετα εχεις και τα βορεια κρατη που θελουν να του βαλουν τους πυραυαλους στη μαπα, να τους σφαξει και αυτους, δε καταλαβα, θα ρθουν να απειλησουν το Πουτιν και αυτος θα κατσει και θα το συζητησει? Εγω το παω πολυ εχουμε και κοινη θρησκεια, μια χαρα ειναι ο ανθρωπος καλα θα κανει να τους φαει.

                          Comment


                          • #14
                            Το τριτο Παγκοσμιο θα τον κερδισουν τα internet freaks.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Άμα μπει η Ουκρανία στο ΝΑΤΟ τότε αυτό θα αποτέλεσει αφορμή για γενικευμένη σύρραξη. Οι Ρώσοι αποκλείεται να μείνουν με σταυρωμένα τα χέρια, σίγουρα θα κάνουν κι εκεί εισβολή, την επέκταση του ΝΑΤΟ στα συνορά τους την θεωρούν και μάλλον δικαίως στραγγαλισμό για τους ίδιους (βλέπε τοποθέτηση πυραύλων σε Πολωνία (!) και Τσεχία).

                              Κάπως έτσι ξεκινάει ένας παγκοσμίος πόλεμος (βλέπε και ενέργειες της Γερμανίας πριν τον 2ο ΠΠ, βίαιη προσάρτηση Αυστρίας, κατοχή της μισής Τσεχοσλοβακίας, εισβολή στην Πολωνία).
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment

                              Working...
                              X