Announcement

Collapse
No announcement yet.

3ος ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    παντως τη Πολωνια πρεπει να την αφανησουν οι Ρωσσοι γιατι ειχα γνωρισει δυο Πολωνεζες προπερυσι και καμια δεν εκατσε, ατιμη φυλλη ...

    Comment


    • #17
      Πολωνια, Ουκρανια και γενικα Ρωσσια βγαζει καλα κομματια ρε! θα μας μεινουν οι Ευρωπαιες μετα και οι Αμερικανες, οι τελευταιες παλευονται, οι πρωτες δυσκολα (εξαιρουνται οι ξανθιες γαλανοματες αγγλιδες και οι βρωμιαρες γαλλιδουλες!)...

      Comment


      • #18
        Το θέμα δεν είναι κάφρικο, είναι απλά ηλίθιο και άχρηστο. Υποβαθμίζει το forum, ολόκληρο. Ας το κλειδώσει κάποιος. ΦΥΓΕ ειλικρινά έχω την εντύπωση ότι είτε βαριέσαι απίστευτα στην ζωή σου ή ότι είσαι ένα alternative account που απλά προσπαθεί να χαλάει το forum. Γιατί δεν παίζετε κανα παιχνίδι να περάσετε την ώρα σας;
        Insert Coin

        Comment


        • #19
          Eιμαι alternative account του Ακιρα , ειμαι μια τρελη σαδομαζοχα που τη βρισκω με το να βριζω τον εαυτο μου και να το παιζω εξυπνακιας.

          τωρα παλι αν δε σε εκφραζει το θεμα δε συμμετεχεις τελος, και δε θα υποδειξεις εσυ ενα ταπεινο απλο member στους Σοφους Μοντς μας το πως θα ενεργησουν, αντε τωρα !

          Comment


          • #20
            Οχι παλι πολιτικη! Κλαψ!

            Παντως εγω ειμαι με τον Πουτιν, φατους κοντε!
            https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

            H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

            Comment


            • #21
              Αμετρη ηλιθιοτητα...ειλικρινα Φυγε δε πας καλα παλικαρι...

              Ρωσσοφιλια και εξυπναδες περι πολιτικων δρομενων απο ατομα που παιρνουν σα κριτηριο το πιο θρησκευμα ειναι πιο δημοφιλες σε καθε κρατος...

              Και μετα μου παραθετεις και την παπαροπροφητεια για να μας αποτελειωσεις.Σιγα μη σηκωθει κι ο μαρμαρωμενος βασιλειας.

              Το τι κοσμο εχει τσουβαλιασει ο "ομοθρησκος" εχεις διαβασει ή δεν εχεις τον χρονο.Σιγα τον αγιο υπερασπιτστη της χριστιανικης εκκλησιας!

              Αντε ρε σοβαρευτειτε λιγακι...και που γραφω υποτιμα τη νοημοσυνη μου αλλα ειναι τετοια η ανοησια που δε μπορουσα να κρατηθω.
              <div align="center">

              "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

              Comment


              • #22
                Καθε εποχη εχει τα στανταρ της Φιοθ, αν τα λεγες αυτα καποτε θα σε λυθοβολουσαν, αν παλι σημερα πιστεωεις σε προφητηειες εισαι τρελος, εγω ειμαι χριστιανος και πραγματικα στο πο#@σο μου τι λενε οι αλλοι και αν με κρινουν ετσι η αλλιως.

                Οσον αφορα στο θεμα τωρα, δεν το ανοιξα με πολη σοβαρη διαθεση οποιος μπαινει στο πνευμα συμμετεχει οποιος οχι, δε το κανει, δε βριζουμε δε θιγουμε, δε μειωνουμε κανεναν οποτε τα περι κλεισηματος και αλλα κουραφεξαλα αλλου.

                Comment


                • #23
                  Ξερω σε ποιανων τον ιδανικο κοσμο θα με λιθοβολουσαν αλλα δε θα σπαταλησω αλλο χρονο...απορω παντως πως δε το κλειδωσαν, ειναι πραγματικα εμετικο.

                  <div align="center">

                  "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                  Comment


                  • #24
                    οχι κι εμετικο ρε FiOth, τα παραλες. ενα αστειο τοπικ εκανε το παιδι με βαση τα γεγονοτα των ημερων. οπως ειπαμε συνηθιζει να μη παιρνει στα σοβαρα το φορουμ και γενικα το ιντερνετ και καλα κανει&#33; εγω δεν ενοχλουμε καθολου και γι&#39;αυτο απαντησα και πρωτος. αν εσας σας ενοχλει τοσο ωστε να προκαλει δυσφορια κι αναγουλα, τοτε αφηστε το να θαφτει χωρις απαντησεις ή στειλτε σε κανα moderator καλυτερα για delete.

                    Comment


                    • #25
                      Καθε εποχη εχει τα στανταρ της Φιοθ, αν τα λεγες αυτα καποτε θα σε λυθοβολουσαν, αν παλι σημερα πιστεωεις σε προφητηειες εισαι τρελος, εγω ειμαι χριστιανος και πραγματικα στο πο#@σο μου τι λενε οι αλλοι και αν με κρινουν ετσι η αλλιως.
                      [/b]
                      Αφου εισαι χριστιανος αγαπας ολο το κοσμο και τους σκοπιανους ε;
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #26
                        Aν και το λες για πλακα θα πω πως ολοι ανθρωποι ειναι ερμαια των καθε πολιτικων που χουν σκ@τα στα κεφαλια τους, αν μεγαλωνεις ανθρωπους με λαθος ιστορια και τους φανατιζεις ειναι φυσικο να δημιουργηθει το φαινοπμενο που υπαρχει σημερα, οι ανθρωποι για μενα δε φταινε και ολοι πιστρυω μια χαρα ειναι οπως ειναι, απλα εχουμε να κανουμε με παιχνιδια εξουσιας και τα πληρωνει ο αθωος κοσμακις.

                        Comment

                        Working...
                        X