Announcement

Collapse
No announcement yet.

Παραλογα "φαινομενα"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    To τρίγωνο των Βερμούδων είναι μια μπούρδα.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #32
      Καλα σας κανουν προπαγανδα για τετοια θεματα ακομη και στο πανεπιστημιο;
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #33
        δε ξερω τι λενε στα πανεπιστημια γι'αυτο το θεμα, γενικα στα σχολεια διδασκουν μονο οτι τους συμφερει.

        θα θελα ομως να ακουσω και την αποψη του Somari γι'αυτη τη μπουρδα...

        Comment


        • #34
          To τρίγωνο των Βερμούδων είναι μια μπούρδα.
          [/b]
          Ομως τα τριγωνα θεσσαλονικης τα σπανε!

          Comment


          • #35
            Ομως τα τριγωνα θεσσαλονικης τα σπανε!
            [/b]
            +1 !


            Comment


            • #36

              Ομως τα τριγωνα Πανοράματος τα σπανε! [/b]
              Fixed ;)
              "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

              by Fyge 114 Amaliada edition

              "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

              by Chaoscrow

              Comment


              • #37
                Fixed ;)
                [/b]
                Έτσι, αγόρι μου! Πες τα, μπας και L.H.O.άρουν! :icon_twisted:

                Alexandros, you can do better than that, μένεις και Holland τρομάρα σου.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • #38
                  Κοιτούσα τις φωτογραφίες μου και βρήκα την συγκεκριμένη στο πισι μου. Ειναι τραβηγμένη στις 10 Ιουλίο του 2006 αν θυμαμαι καλα σε ένα ξενοδοχείο κοντά στην λίμνη Κερκίνη (btw εκεί έχουν κάτι γ@μ@τ@ λικεράκια βατόμουρου ). Τεσπα back on topic. Είχα προσπαθήσει να βγάλω δύο παιδία σε μία απόσταση 20 μέτρων (με νυχτερινή ληψη, φλας κτλπ) αλλα τελικά το μόνο που βγήκε ήταν αυτο.




                  p.s. sorry για το μέγεθος αλλα δεν ξέρω να κάνω thumb.
                  "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                  by Fyge 114 Amaliada edition

                  "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

                  by Chaoscrow

                  Comment


                  • #39
                    Η νυχτερινη ληψη επεξεργαζεται αρκετη ωρα αυτο που βλεπεις, αν δεν εχεις σταθερο χερι ή αν αυτος που φωτογραφιζεται βιαστει να κουνηθει εχεις ενα τετοιο αποτελεσμα.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #40
                      Σαν εικονα απο το silent hill μου μοιαζει.. ;) ;)


                      PS: Α ειπες και λιμνη τωρα εξηγουνται ολα..

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #42
                          Δυο μικρές παραλείψεις
                          Α) Η λίμνη ήταν πίσω μου σε απόσταση χιλιομέτρου και...

                          B ) Η μαυρη κολώνα στα δεξιά ήταν μία λάμπα. Αλλα ήταν ασπρου φωτος... :S
                          "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                          by Fyge 114 Amaliada edition

                          "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

                          by Chaoscrow

                          Comment


                          • #43
                            Το 3-γωνο των βερμουδων εχει εξελιχθει πιο cult κι απτο μυθο της Ατλαντιδας. Καποιοι λενε για πυρηνικα αποβλητα, αλλοι για απορρητη τεχνολογια κι αλλοι για "μετραφορες" ~οτι συνεπαγεται me αυτο~

                            Παντως ειναι γεγονος , πριν τις εξαφανισεις υπαρχουν αναφορες για ενα πρασινο φως.

                            Θυμαμαι (πολυ θολα ομως) πως εφοσον καποιος σημειωσει σημεια/περιοχες που παρουσιαζουν παρομοια φαινομενα με το τριγωνο των Βερμουδων (γιατι δεν ειναι μονο αυτο) στον παγμοσμιο χαρτη, μπορουν να συνδεθουν με μια ευθεια ή κατι τετοιο.

                            Α! Οι οπαδοι της θεωριας "Κοιλη Γη" , η οποια με ερεθιζει απιστευτα , λενε πως αυτα τα σημεια σε οδηγουν στο εσωτερικο της γης ;)

                            Τεσπα, δεν απορριπτουμε τιποτα αλλα δεν τα δεχομαστε κι ολας .
                            [/b]

                            Scatman μήπως εννοείς τις Vile Vortices?
                            Το έχω ψάξει το θέμα. Σύντομα θα δημοσιευτεί σχετικό άρθρο?

                            Ορίστε ένα link σχετικό: http://en.wikipedia.org/wiki/Vile_Vortices

                            Όσο για τις μεταφράσεις? Προς το πάρων όλοι οι συντάκτες χρησιμοποιούν μεταφραστή. Ψάχνω κάνα δυο συντάκτες ακόμα καθώς και κάποιους να κάνουν την μετάφραση για να είναι μοιρασμένες οι δουλειές. Δεν γίνετε όλα να τα κάνει ένας.

                            Comment


                            • #44
                              Α! Οι οπαδοι της θεωριας "Κοιλη Γη" , η οποια με ερεθιζει απιστευτα , λενε πως αυτα τα σημεια σε οδηγουν στο εσωτερικο της γης ;)

                              Τεσπα, δεν απορριπτουμε τιποτα αλλα δεν τα δεχομαστε κι ολας .
                              [/b]
                              Ο Λιακοπουλος εχει πεταξει θεικη ατακα για τη κουφια Γη.

                              "Ολοι οι επιστημονες λενε πως θα λιωσουν οι παγοι, θα πνιγουμε και τα λοιπα. Λοιπον λιωνουν οι παγοι αλλα δεν εχει πνιγει κανεις. Που πανε τα νερα;;;;"

                              οεο...
                              https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

                              H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

                              Comment


                              • #45
                                Εχω σε AVI ή MPEG δε θυμαμαι... το DVD αφιερωμα του Λιακοπουλου στη θεωρεια της Κοιλη Γης. Νομιζω το εδινε μαζι με ενα βιβλιο του αλλα δεν υπηρχε ποτε περιπτωση να αγορασω κατι απο αυτον κι ετσι το κατεβασα απο καπου..

                                Εξηγει τη θεωρεια αλλα οπως παντα ειναι καπως υπερβολικος.. Εαν ενδιαφερεστε μπορω να το ανεβασω.

                                D_Link, ναι μαθητευομενε... αυτο εννοω
                                " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                                Authenticity sir, authenticity. "

                                Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                                Comment

                                Working...
                                X