Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σούβλισαν 35χρονο Αλβανό στα Χανιά!

    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Απο το δημιουργο του "Τραγουδιου της ΔΑΠ" Μαυροπροβατο
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Το 1.30 είναι η κορύφωση του τραγουδιού.

        Comment


        • Χαχαχα γέλασα τόσο πολύ με το τραγούδι όχι γιατί ήταν ιδιαίτερα αστείο, αλλά γιατί τα λόγια ήταν τόσο προβλέψιμα που δε περίμενα τελικά να τα πει. Γενικά ο μαυροπρόβατος είναι τεράστια μορφή, ειδικά το τραγούδι που έχει κάνει για το ΚΚΕ είναι απόλαυση, το πιο σοβαρό απ’ όλα btw, εφόσον δεν είσαι ΚΚΕ βέβαια.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • Ναι πολυ καλο το κομματι για το ΚΚΕ, τεραστειες αληθειες, στα comments πρεπει να παιζουν τρελα σκηνικα, θα τα δωα αναλυτικοτερα αλλη στιγμη.

            Τωρα κατι λιγο ασχετο, κοιταζα σε ενα forum κατι για τις M3 του DS και βλεπω την υπογραφη ενος τυπου:
            Democracy is when 2 wolves and a sheep meet
            to decide who is for dinner.
            Liberty is when the sheep has a gun.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Originally posted by Loggo View Post
              ειδικά το τραγούδι που έχει κάνει για το ΚΚΕ είναι απόλαυση, το πιο σοβαρό απ’ όλα btw, εφόσον δεν είσαι ΚΚΕ βέβαια.
              Όντως, μόλις το άκουσα και συμφωνώ απόλυτα. Αν κρίνω από τα upload tags (Ανταρσία κλπ) ο τύπος πρέπει να είναι ΕΑΑΚίτης ή όπως αλλιώς λέγονται ανά την επικράτεια. Τα λέει χύμα και τσουβαλάτα και σε μεγάλο ποσοστό έχει δίκιο, κι εκτός των άλλων σου βγάζει και feeling, έχει flow ο τύπος και τσαμπουκά!

              Πάω να διαβάσω comments να γελάσω λίγο.

              Κι άλλο edit, πέτυχα λαβράκι!!!

               
              greekpetiote / οι εργατες του σικαγο εσπαγαν τις μηχανες εβαζαν φωτιες και στηναν οδοφραγματα και η παπαρηγα η ρουφιανα ειπε πως σε πραγματικη λαικη εξεγερση δε θα σπασει ουτε ενα τζαμι...εδω με τα ματια μου σε πορειες σας εχω δει να κοβετε κουπονια σε μπατσους ρε

              Ale3andr0s1988 / Οκ και εγω με τα ματια μου εχω δει κουκουλοφορους να συλλαμβανουν συντροφο σε πορεια ολοι οι Αναρχικοιειναι ρουφιανοι!! μπραβο ωραια σκεφτεσαι βλακα! Αντε βλακα και αμα μαθαινες ολη την ομιλια και ηξερες τι ελεγε θα μπορουσες να καταλαβεις!

              #
              greekpetiote / μαλιστα εχω ανεβασει και βιντεο για τη χαρτογραφηση σας και για τα φακελωματα ανθρωπων και θα ανεβασω και αλλα βιντεο!να μιλησουμε μηπως για τα στοιχεια πρωην μελων της ΚΝΕ που πανε κατευθειαν στην ασφαλεια οταν αποφασισουν να φυγουν απο την ΚΝΕ??

              #
              Ale3andr0s1988 Οκ! Μπραβο λες πολυ ωραια πραματα οταν ομως σας σπανε τα κεφαλια οι οικοδομοι μην παραπονιεσται με τις μαλακιες που λετε οκ? να μην ακουω τσιμουδια!
              ΠΑΜΕ έλα, όπως τραγούδαγε η Πάμελα κάποτε...
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • Το τραγούδι απλά ΣΠΕΡΝΕΙ, αν και διαφωνώ σε σημεία η συζήτηση αυτή δεν είναι επί του παρόντος. Γενικά ο τύπος όντως τα σπάει.

                Υ.Γ1: Πραγματικά είναι ΠΟΡΩΣΗ.
                Υ.Γ2: Έπος.
                Υ.Γ3: Για τροτσκιστή τον κόβω.
                "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                Comment


                • Originally posted by _Lloyd View Post
                  Υ.Γ3: Για τροτσκιστή τον κόβω.
                  Ο.Κ.Δ.Ε. Chuck Norris κι έτσι;
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • Από συμφέρον ή/και προκατάληψη γράφτηκε (όπως κάθε τι παρόμοιας φύσης). Δεν το πάω το Κ.Κ.Ε, έχει συνδράμει σε αγώνες βέβαια αλλά έτσι όπως είναι σήμερα είναι για κράξιμο ναι, αλλά και ο τραγουδιστής έχει λιγάκι το σύνδρομο του θεού...

                    Comment


                    • Μαλλον δεν εχεις ζησει πολυ το παραληρημα των κομμουνιστων, του χρονου σε οποια σχολη πας θα καταλαβεις... Το τραγουδι (πιστευω) γραφτηκε απο αγανακτηση.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Έχω ακούσει για διάφορα σκηνικά, και καταλαβαίνω το πως μπορεί να αγανακτήσει κάποιος από τέτοιες καταστάσεις αλλά το να τα καταρρίπτεις όλα είναι ένα άλλο άκρο.

                        Comment


                        • Εγω αυτο που εμαθα τοσα χρονια στη σχολη για τους κουμουνιστες ειναι πως ειναι αξυριστοι.Αντρες και γυναικες. Και οι κνιτισες κλανουν παραπανω απο το κανονικο.
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • Originally posted by Azrael View Post
                            Εγω αυτο που εμαθα τοσα χρονια στη σχολη για τους κουμουνιστες ειναι πως ειναι αξυριστοι.Αντρες και γυναικες. Και οι κνιτισες κλανουν παραπανω απο το κανονικο.
                            Ξέρω και ξυρισμένους και άτριχους, ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ;
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • Pes mou oti eisai atrixos.. mono auto... TELOS
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • Originally posted by Azrael View Post
                                Pes mou oti eisai atrixos.. mono auto... TELOS
                                Δεν είμαι ούτε άτριχος (μάλλον το αντίθετο), ούτε κομμουνιστής.
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X